- Uyruk
- Colombia
- Yaş
- 26
- Boy
- 175 cm
- Forma numarası
- 17
- Doğum yeri
- El Charco
Orta saha
Fotoğraf: Rancaguacl · CC BY-SA 4.0 · Kaynaklar: Wikidata (CC0), Wikimedia Commons
Sezon 2026Liga 1
25Maç24 kez ilk 11
1.913Dakika
2Gol
4Asist
11Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.22
Gol + asist2
Maç başına dakika81
90 dakikada gol + asist0.22
Sayılar arşivimizdeki 63 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.4M09.08.26 · Deportivo Garcilaso 2 - 0 CD Moquegua · Puan 6.47.2B16.08.26 · CD Moquegua 1 - 1 Sport Boys Association · Puan 7.27.9G22.08.26 · CD Sport Huancayo 0 - 2 CD Moquegua · Puan 7.94.7M30.08.26 · CD Moquegua 1 - 4 Alianza Atletico Sullana · Puan 4.76.4M13.09.26 · CD Moquegua 1 - 2 Sporting Cristal · Puan 6.46.4M20.09.26 · Juan Pablo II 4 - 0 CD Moquegua · Puan 6.4–G18.10.26 · FC Cajamarca 0 - 1 CD Moquegua5.5M25.10.26 · CD Moquegua 0 - 1 Alianza Lima · Puan 5.55.5M28.10.26 · ADT Tarma 2 - 0 CD Moquegua · Puan 5.56.0B01.11.26 · CD Moquegua 0 - 0 CD Los Chankas · Puan 6.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil26 maç · 1.996 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.55 |
| Kilit pas | 1.58 |
| Çalım | 1.34 |
| Pas isabeti | 74% |
| Kazanılan ikili | 46% |
| Top kazanma | 1.55 |
| Aldırdığı faul | 1.94 |
Son maçları
- Liga 1CD Moquegua0CD Los Chankas060' İlk 116.0
- Liga 1ADT Tarma2CD Moquegua0Sarı kart 173' İlk 115.5
- Liga 1CD Moquegua0Alianza Lima1Sarı kart 190' İlk 115.5
- Liga 1FC Cajamarca0CD Moquegua190' İlk 11
- Liga 1Juan Pablo II4CD Moquegua0Sarı kart 173' İlk 116.4
- Liga 1CD Moquegua1Sporting Cristal283' İlk 116.4
- Liga 1CD Moquegua1Alianza Atletico Sullana4Kırmızı kart 168' İlk 114.7
- Liga 1CD Sport Huancayo0CD Moquegua2AAsist 190' İlk 117.9
- Liga 1CD Moquegua1Sport Boys Association1AAsist 190' İlk 117.2
- Liga 1Deportivo Garcilaso2CD Moquegua0Sarı kart 190' İlk 116.4
- Liga 1CD Moquegua0FBC Melgar0Sarı kart 171' İlk 116.3
- Liga 1UTC Cajamarca0CD Moquegua0Sarı kart 190' İlk 116.2
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler26 maç · 1.996 dk
Hücum
- Şut (isabetli)30 (14)90 dk’da 1.55
- Başarılı çalım27 / 47
Pas
- Kilit pas2990 dk’da 1.58
- Pas isabeti74%391 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme24 · 6
- Kazanılan ikili mücadele95 / 207
- Aldırdığı faul3890 dk’da 1.94
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Liga 1CD Moquegua | 25 | 2 | 4 | 1.913 | 11 | 1 |
| 2025 | Primera DivisionO´Higgins FC | 8 | 0 | 1 | 215 | 1 | 0 |
| Primera DivisionDeportes Limache | 12 | 0 | 1 | 471 | 4 | 0 | |
| Şili KupasıDeportes Limache | 29 | 5 | 2 | 2.221 | 10 | 0 | |
| 2024 | CONMEBOL SudamericanaCSD Defensa y Justicia | 5 | 1 | 0 | 145 | 0 | 0 |
| Primera DivisionO´Higgins FC | 9 | 0 | 0 | 406 | 3 | 0 | |
| Toplam | 88 | 8 | 8 | 5.371 | 29 | 1 | |
Kulüpler
- CD MoqueguaŞu an#17
- O´Higgins FCŞu an#15
- Deportes LimacheŞu an#7
- CD PalestinoŞu an#7
- CSD Defensa y JusticiaŞu an#7
Hakkında
Yorman Zapata, CD Moquegua formasıyla orta saha oyuncusu olarak oynuyor. Doğum tarihi ve yeri: 1 Eyl 2000, El Charco (26 yaşında). Uyruğu: Colombia. Boyu: 175 cm. 2026 sezonunda 25 maçta 1.913 dakika oynadı; 2 gol, 4 asist.
Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir
