Beijing Guoan FCDefans
Yongjing Cao
- Forma numarası
- 37
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Süper Lig
26Maç13 kez ilk 11
1.365Dakika
3Gol
3Asist
4Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.70
Gol + asist2
Maç başına dakika75
90 dakikada gol + asist0.24
Sayılar arşivimizdeki 73 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.1B26.07.26 · Chengdu Rongcheng FC 2 - 2 Beijing Guoan FC · Puan 6.16.5G01.08.26 · Beijing Guoan FC 2 - 1 Zhejiang Professional FC · Puan 6.56.5G07.08.26 · Beijing Guoan FC 4 - 0 Shenzhen Peng City · Puan 6.57.0G15.08.26 · Tianjin Jinmen Tiger FC 2 - 4 Beijing Guoan FC · Puan 7.07.6G18.08.26 · Shanghai Greenland 0 - 3 Beijing Guoan FC · Puan 7.66.7B22.08.26 · Beijing Guoan FC 3 - 3 Yunnan Yukun · Puan 6.75.9B28.08.26 · Dalian Yingbo FC 1 - 1 Beijing Guoan FC · Puan 5.96.4B05.09.26 · Shanghai Port FC 0 - 0 Beijing Guoan FC · Puan 6.47.6G09.10.26 · Qingdao Hainiu FC 0 - 3 Beijing Guoan FC · Puan 7.66.7G18.10.26 · Beijing Guoan FC 1 - 0 Qingdao West Coast FC · Puan 6.7
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil29 maç · 1.537 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 2.47 |
| Kilit pas | 2.10 |
| Çalım | 1.91 |
| Pas isabeti | 80% |
| Kazanılan ikili | 42% |
| Top kazanma | 3.08 |
| Aldırdığı faul | 2.29 |
Son maçları
- Süper LigBeijing Guoan FC1Qingdao West Coast FC0Sarı kart 190' İlk 116.7
- Süper LigQingdao Hainiu FC0Beijing Guoan FC390' İlk 117.6
- Süper LigShanghai Port FC0Beijing Guoan FC090' İlk 116.4
- Süper LigDalian Yingbo FC1Beijing Guoan FC173' İlk 115.9
- Süper LigBeijing Guoan FC3Yunnan Yukun390' İlk 116.7
- Süper LigShanghai Greenland0Beijing Guoan FC3Gol 1Sarı kart 181' İlk 117.6
- Süper LigTianjin Jinmen Tiger FC2Beijing Guoan FC4Gol 1Sarı kart 145' Sonradan7.0
- Süper LigBeijing Guoan FC4Shenzhen Peng City072' İlk 116.5
- Süper LigBeijing Guoan FC2Zhejiang Professional FC178' İlk 116.5
- Süper LigChengdu Rongcheng FC2Beijing Guoan FC245' Sonradan6.1
- Süper LigBeijing Guoan FC1Liaoning Tieren127' Sonradan7.0
- Süper LigBeijing Guoan FC2Shandong Taishan FC0A2Asist 232' Sonradan8.2
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler29 maç · 1.537 dk
Hücum
- Şut (isabetli)20 (13)90 dk’da 2.47
- Başarılı çalım16 / 37
Pas
- Kilit pas2590 dk’da 2.10
- Pas isabeti80%589 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme34 · 10
- Kazanılan ikili mücadele82 / 197
- Aldırdığı faul2890 dk’da 2.29
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Süper LigBeijing Guoan FC | 26 | 3 | 3 | 1.365 | 4 | 1 |
| 2025 | AFC Champions League TwoBeijing Guoan FC | 4 | 0 | 0 | 226 | 1 | 1 |
| Süper LigBeijing Guoan FC | 28 | 3 | 2 | 1.997 | 4 | 1 | |
| 2024 | Süper LigBeijing Guoan FC | 15 | 8 | 1 | 777 | 1 | 0 |
| Toplam | 73 | 14 | 6 | 4.365 | 10 | 3 | |
Kulüpler
- Beijing Guoan FCŞu an#37
