ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Santa FeDefans

Yilmar Velázquez

Forma numarası
20
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Copa Libertadores · Copa Sudamericana · Primera A

16Maç12 kez ilk 11
884Dakika
0Gol
0Asist
4Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.20
Gol + asist0
Maç başına dakika61
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 97 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.5M26.02.26 · Santa Fe 1 - 2 Atletico Nacional · Puan 5.57.0B15.03.26 · Santa Fe 1 - 1 Alianza Valledupar · Puan 7.06.5B19.03.26 · Deportivo Cali 1 - 1 Santa Fe · Puan 6.56.4G24.03.26 · Santa Fe 2 - 1 Medellín · Puan 6.46.3G28.03.26 · Atletico Bucaramanga 1 - 2 Santa Fe · Puan 6.35.9M02.04.26 · Santa Fe 0 - 1 Llaneros FC Villavicencio · Puan 5.95.7B05.04.26 · Deportes Tolima 2 - 2 Santa Fe · Puan 5.76.0B10.04.26 · Santa Fe 1 - 1 CA Peñarol · Puan 6.06.5G28.05.26 · CA Peñarol 0 - 1 Santa Fe · Puan 6.5–B20.08.26 · Santa Fe 0 - 0 CA River Plate BA

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: America de Cali 6.9, Jaguares de Cordoba 6.4, Atletico Junior Barranquilla 6.1, Atletico Nacional 5.5, Alianza Valledupar 7.0, Deportivo Cali 6.5, Medellín 6.4, Atletico Bucaramanga 6.3, Llaneros FC Villavicencio 5.9, Deportes Tolima 5.7, CA Peñarol 6.0, CA Peñarol 6.5ort. 6.2714.02.26 · America de Cali 1 - 0 Santa Fe · 6.918.02.26 · Jaguares de Cordoba 3 - 1 Santa Fe · 6.423.02.26 · Santa Fe 2 - 1 Atletico Junior Barranquilla · 6.126.02.26 · Santa Fe 1 - 2 Atletico Nacional · 5.515.03.26 · Santa Fe 1 - 1 Alianza Valledupar · 7.019.03.26 · Deportivo Cali 1 - 1 Santa Fe · 6.524.03.26 · Santa Fe 2 - 1 Medellín · 6.428.03.26 · Atletico Bucaramanga 1 - 2 Santa Fe · 6.302.04.26 · Santa Fe 0 - 1 Llaneros FC Villavicencio · 5.905.04.26 · Deportes Tolima 2 - 2 Santa Fe · 5.710.04.26 · Santa Fe 1 - 1 CA Peñarol · 6.028.05.26 · CA Peñarol 0 - 1 Santa Fe · 6.56.57.0

90 dakika başına profil23 maç · 1.351 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.93, Kilit pas 2.15, Pas isabeti 83%, Kazanılan ikili 50%, Top kazanma 3.03, Aldırdığı faul 2.07Şut: 1.93Kilit pas: 2.15Pas isabeti: 83%Kazanılan ikili: 50%Top kazanma: 3.03Aldırdığı faul: 2.07Şut1.93Kilit pas2.15Pas isabeti83%Kazanılan ikili50%Top kazanma3.03Aldırdığı faul2.07
90 dakika başına profil
Şut1.93
Kilit pas2.15
Pas isabeti83%
Kazanılan ikili50%
Top kazanma3.03
Aldırdığı faul2.07
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • CONMEBOL SudamericanaSanta Fe0CA River Plate BA013' Sonradan
  • Copa LibertadoresCA Peñarol0Santa Fe130' Sonradan6.5
  • Copa LibertadoresSanta Fe1CA Peñarol118' İlk 116.0
  • Primera ADeportes Tolima2Santa Fe2Sarı kart 190' İlk 115.7
  • Primera ASanta Fe0Llaneros FC Villavicencio179' İlk 115.9
  • Primera AAtletico Bucaramanga1Santa Fe287' İlk 116.3
  • Primera ASanta Fe2Medellín1Sarı kart 145' İlk 116.4
  • Primera ADeportivo Cali1Santa Fe1Sarı kart 190' İlk 116.5
  • Primera ASanta Fe1Alianza Valledupar189' İlk 117.0
  • Primera ASanta Fe1Atletico Nacional2Sarı kart 164' İlk 115.5
  • Primera ASanta Fe2Atletico Junior Barranquilla145' İlk 116.1
  • Primera AJaguares de Cordoba3Santa Fe170' İlk 116.4

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 2; 2025: Gol 4, Asist 1; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Asist: 22025 · Gol: 42025 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5823.11.25 · Sonradan: 45'30.11.25 · İlk 11: 89'04.12.25 · İlk 11: 45'09.12.25 · İlk 11: 90'26.01.26 · İlk 11: 63'29.01.26 · Sonradan: 1'01.02.26 · Sonradan: 35'14.02.26 · İlk 11: 65'18.02.26 · İlk 11: 70'23.02.26 · İlk 11: 45'26.02.26 · İlk 11: 64'15.03.26 · İlk 11: 89'19.03.26 · İlk 11: 90'24.03.26 · İlk 11: 45'28.03.26 · İlk 11: 87'02.04.26 · İlk 11: 79'05.04.26 · İlk 11: 90'10.04.26 · İlk 11: 18'28.05.26 · Sonradan: 30'20.08.26 · Sonradan: 13'

Ayrıntılı istatistikler23 maç · 1.351 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)1090 dk’da 1.93
  • Başarılı çalım3 / 15

Pas

  • Kilit pas1890 dk’da 2.15
  • Pas isabeti83%568 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme20 · 8
  • Kazanılan ikili mücadele55 / 111
  • Aldırdığı faul1590 dk’da 2.07

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Copa LibertadoresSanta Fe2004800
Copa SudamericanaSanta Fe1001300
Primera ASanta Fe130082340
2025Primera ASanta Fe38412.709121
2024Primera ASanta Fe43022.690101
Toplam97436.283262

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım