ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Amiens SCForvet

Yanis Rafii

Forma numarası
51
Forvet

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2025Coupe de France · Lig 2

11Maç5 kez ilk 11
406Dakika
2Gol
1Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.50
Gol + asist3
Maç başına dakika36
90 dakikada gol + asist0.75

Sayılar arşivimizdeki 19 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

–G12.12.25 · Pau FC 1 - 2 Amiens SC6.0G21.12.25 · Le Havre 0 - 2 Amiens SC · Puan 6.07.2M03.01.26 · Amiens SC 1 - 2 Nancy Lorraine · Puan 7.28.7G10.01.26 · Montreuil 2 - 4 Amiens SC · Puan 8.75.6M16.01.26 · Annecy FC 2 - 0 Amiens SC · Puan 5.66.0B23.01.26 · Amiens SC 0 - 0 Stade Lavallois Mayenne FC · Puan 6.05.8M30.01.26 · Grenoble Foot 38 2 - 1 Amiens SC · Puan 5.8–M13.03.26 · En Avant Guingamp 1 - 0 Amiens SC–M02.05.26 · Amiens SC 1 - 3 Red Star FC6.2M09.05.26 · AS Saint-Étienne 5 - 0 Amiens SC · Puan 6.2

Reyting trendiReytingli son 11 maç

Reyting trendi: Grenoble Foot 38 7.1, Rodez 5.7, En Avant Guingamp 6.2, Stade Reims 6.3, Le Havre 6.0, Nancy Lorraine 7.2, Montreuil 8.7, Annecy FC 5.6, Stade Lavallois Mayenne FC 6.0, Grenoble Foot 38 5.8, AS Saint-Étienne 6.2ort. 6.4414.02.25 · Amiens SC 1 - 4 Grenoble Foot 38 · 7.121.02.25 · Rodez 1 - 1 Amiens SC · 5.718.04.25 · Amiens SC 3 - 2 En Avant Guingamp · 6.211.08.25 · Amiens SC 2 - 2 Stade Reims · 6.321.12.25 · Le Havre 0 - 2 Amiens SC · 6.003.01.26 · Amiens SC 1 - 2 Nancy Lorraine · 7.210.01.26 · Montreuil 2 - 4 Amiens SC · 8.716.01.26 · Annecy FC 2 - 0 Amiens SC · 5.623.01.26 · Amiens SC 0 - 0 Stade Lavallois Mayenne FC · 6.030.01.26 · Grenoble Foot 38 2 - 1 Amiens SC · 5.809.05.26 · AS Saint-Étienne 5 - 0 Amiens SC · 6.26.28.7

Son maçları

  • Lig 2AS Saint-Étienne5Amiens SC059' İlk 116.2
  • Lig 2Amiens SC1Red Star FC39' Sonradan
  • Lig 2En Avant Guingamp1Amiens SC013' Sonradan
  • Lig 2Grenoble Foot 382Amiens SC161' İlk 115.8
  • Lig 2Amiens SC0Stade Lavallois Mayenne FC020' Sonradan6.0
  • Lig 2Annecy FC2Amiens SC0Sarı kart 165' İlk 115.6
  • Coupe de FranceMontreuil2Amiens SC4Gol 1Asist 181' İlk 118.7
  • Lig 2Amiens SC1Nancy Lorraine2Gol 124' Sonradan7.2
  • Coupe de FranceLe Havre0Amiens SC221' Sonradan6.0
  • Lig 2Pau FC1Amiens SC29' Sonradan
  • Lig 2Amiens SC2Stade Reims244' İlk 116.3
  • Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC1Amiens SC010' Sonradan

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 2, Asist 12025 · Gol: 22025 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 19 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 19 maç, Maç başına dakika 3014.02.25 · Sonradan: 45'21.02.25 · İlk 11: 58'01.03.25 · Sonradan: 8'14.03.25 · Sonradan: 1'04.04.25 · Sonradan: 12'11.04.25 · Sonradan: 11'18.04.25 · Sonradan: 21'25.04.25 · Sonradan: 10'11.08.25 · İlk 11: 44'12.12.25 · Sonradan: 9'21.12.25 · Sonradan: 21'03.01.26 · Sonradan: 24'10.01.26 · İlk 11: 81'16.01.26 · İlk 11: 65'23.01.26 · Sonradan: 20'30.01.26 · İlk 11: 61'13.03.26 · Sonradan: 13'02.05.26 · Sonradan: 9'09.05.26 · İlk 11: 59'

Ayrıntılı istatistikler10 maç · 362 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)5 (3)
  • Başarılı çalım2 / 7

Pas

  • Kilit pas6
  • Pas isabeti72%57 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme4 · –
  • Kazanılan ikili mücadele29 / 75
  • Aldırdığı faul1390 dk’da 3.44

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025Coupe de FranceAmiens SC21110200
Lig 2Amiens SC91030410
2024Lig 2Amiens SC80016610
Toplam192157220

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım