ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Y. Asano

Uyruk
Japan
Yaş
29
Forma numarası
9
Doğum yeri
Mie
Tam adı
Yuya Asano
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2027J1 Ligi

6Maç3 kez ilk 11
235Dakika
1Gol
1Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.52
Gol + asist2
Maç başına dakika63
90 dakikada gol + asist0.29

Sayılar arşivimizdeki 46 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.0M17.05.26 · Cerezo Osaka 6 - 1 Nagoya Grampus Eight · Puan 7.05.9M23.05.26 · Sanfrecce Hiroshima 4 - 2 Nagoya Grampus Eight · Puan 5.96.5B30.05.26 · Nagoya Grampus Eight 2 - 2 Machida Zelvia · Puan 6.57.2M06.06.26 · Machida Zelvia 2 - 1 Nagoya Grampus Eight · Puan 7.26.0M08.08.26 · Nagoya Grampus Eight 0 - 1 Shimizu S-Pulse · Puan 6.06.0M15.08.26 · Kashima Antlers 2 - 1 Nagoya Grampus Eight · Puan 6.08.1G22.08.26 · Nagoya Grampus Eight 3 - 1 Gamba Osaka · Puan 8.16.6G29.08.26 · Nagoya Grampus Eight 2 - 1 Fagiano Okayama FC · Puan 6.65.9M02.09.26 · Sanfrecce Hiroshima 3 - 0 Nagoya Grampus Eight · Puan 5.96.0M06.09.26 · Nagoya Grampus Eight 1 - 3 Machida Zelvia · Puan 6.0

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Gamba Osaka 6.9, Kyoto Sanga FC 6.9, Cerezo Osaka 7.0, Sanfrecce Hiroshima 5.9, Machida Zelvia 6.5, Machida Zelvia 7.2, Shimizu S-Pulse 6.0, Kashima Antlers 6.0, Gamba Osaka 8.1, Fagiano Okayama FC 6.6, Sanfrecce Hiroshima 5.9, Machida Zelvia 6.0ort. 6.5806.05.26 · Nagoya Grampus Eight 2 - 1 Gamba Osaka · 6.910.05.26 · Nagoya Grampus Eight 3 - 0 Kyoto Sanga FC · 6.917.05.26 · Cerezo Osaka 6 - 1 Nagoya Grampus Eight · 7.023.05.26 · Sanfrecce Hiroshima 4 - 2 Nagoya Grampus Eight · 5.930.05.26 · Nagoya Grampus Eight 2 - 2 Machida Zelvia · 6.506.06.26 · Machida Zelvia 2 - 1 Nagoya Grampus Eight · 7.208.08.26 · Nagoya Grampus Eight 0 - 1 Shimizu S-Pulse · 6.015.08.26 · Kashima Antlers 2 - 1 Nagoya Grampus Eight · 6.022.08.26 · Nagoya Grampus Eight 3 - 1 Gamba Osaka · 8.129.08.26 · Nagoya Grampus Eight 2 - 1 Fagiano Okayama FC · 6.602.09.26 · Sanfrecce Hiroshima 3 - 0 Nagoya Grampus Eight · 5.906.09.26 · Nagoya Grampus Eight 1 - 3 Machida Zelvia · 6.06.08.1

90 dakika başına profil21 maç · 1.188 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.27, Kilit pas 1.86, Çalım 1.58, Pas isabeti 80%, Kazanılan ikili 46%, Top kazanma 2.70, Aldırdığı faul 1.50Şut: 2.27Kilit pas: 1.86Çalım: 1.58Pas isabeti: 80%Kazanılan ikili: 46%Top kazanma: 2.70Aldırdığı faul: 1.50Şut2.27Kilit pas1.86Çalım1.58Pas isabeti80%Kazanılan ikili46%Top kazanma2.70Aldırdığı faul1.50
90 dakika başına profil
Şut2.27
Kilit pas1.86
Çalım1.58
Pas isabeti80%
Kazanılan ikili46%
Top kazanma2.70
Aldırdığı faul1.50
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • J1 LigiNagoya Grampus Eight1Machida Zelvia323' İlk 116.0
  • J1 LigiSanfrecce Hiroshima3Nagoya Grampus Eight074' İlk 115.9
  • J1 LigiNagoya Grampus Eight2Fagiano Okayama FC1Sarı kart 190' İlk 116.6
  • J1 LigiNagoya Grampus Eight3Gamba Osaka1Gol 1Asist 112' Sonradan8.1
  • J1 LigiKashima Antlers2Nagoya Grampus Eight116' Sonradan6.0
  • J1 LigiNagoya Grampus Eight0Shimizu S-Pulse120' Sonradan6.0
  • J1 LigiMachida Zelvia2Nagoya Grampus Eight1120' İlk 117.2
  • J1 LigiNagoya Grampus Eight2Machida Zelvia290' İlk 116.5
  • J1 LigiSanfrecce Hiroshima4Nagoya Grampus Eight290' İlk 115.9
  • J1 LigiCerezo Osaka6Nagoya Grampus Eight190' İlk 117.0
  • J1 LigiNagoya Grampus Eight3Kyoto Sanga FC060' İlk 116.9
  • J1 LigiNagoya Grampus Eight2Gamba Osaka174' İlk 116.9

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 2, Asist 1; 2026: Gol 2, Asist 0; 2027: Gol 1, Asist 12025 · Gol: 22025 · Asist: 12026 · Gol: 22027 · Gol: 12027 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5901.03.26 · Sonradan: 25'07.03.26 · İlk 11: 87'14.03.26 · İlk 11: 45'04.04.26 · Sonradan: 22'11.04.26 · Sonradan: 27'19.04.26 · Sonradan: 57'25.04.26 · İlk 11: 76'29.04.26 · İlk 11: 80'06.05.26 · İlk 11: 74'10.05.26 · İlk 11: 60'17.05.26 · İlk 11: 90'23.05.26 · İlk 11: 90'30.05.26 · İlk 11: 90'06.06.26 · İlk 11: 120'08.08.26 · Sonradan: 20'15.08.26 · Sonradan: 16'22.08.26 · Sonradan: 12'29.08.26 · İlk 11: 90'02.09.26 · İlk 11: 74'06.09.26 · İlk 11: 23'

Ayrıntılı istatistikler21 maç · 1.188 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)20 (10)90 dk’da 2.27
  • Başarılı çalım8 / 23

Pas

  • Kilit pas1590 dk’da 1.86
  • Pas isabeti80%325 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme12 · 5
  • Kazanılan ikili mücadele36 / 78
  • Aldırdığı faul890 dk’da 1.50

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2027J1 LigiNagoya Grampus Eight61123510
2026J1 LigiNagoya Grampus Eight152095310
2025J.Lig KupasıNagoya Grampus Eight22–19600
J1 LigiNagoya Grampus Eight250177000
Toplam48522.15420

Kulüpler

Hakkında

Y. Asano, Nagoya Grampus Eight formasıyla orta saha oyuncusu olarak oynuyor. Doğum tarihi ve yeri: 17 Şub 1997, Mie (29 yaşında). Uyruğu: Japan. 2027 sezonunda 6 maçta 235 dakika oynadı; 1 gol, 1 asist.

Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım