ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Xie Wenneng

Forma numarası
23
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Süper Lig

24Maç21 kez ilk 11
1.827Dakika
5Gol
3Asist
4Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.43
Gol + asist1
Maç başına dakika71
90 dakikada gol + asist0.13

Sayılar arşivimizdeki 73 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.2M04.07.26 · Beijing Guoan FC 2 - 0 Shandong Taishan FC · Puan 6.25.9M18.07.26 · Dalian Yingbo FC 3 - 1 Shandong Taishan FC · Puan 5.96.3G01.08.26 · Shanghai Port FC 0 - 1 Shandong Taishan FC · Puan 6.36.2G09.08.26 · Shandong Taishan FC 2 - 1 Tianjin Jinmen Tiger FC · Puan 6.27.3G14.08.26 · Shandong Taishan FC 3 - 1 Qingdao Hainiu FC · Puan 7.35.7M22.08.26 · Qingdao West Coast FC 2 - 0 Shandong Taishan FC · Puan 5.75.9B05.09.26 · Shandong Taishan FC 1 - 1 Shenzhen Peng City · Puan 5.96.7B11.10.26 · Chongqing Tonglianglong 1 - 1 Shandong Taishan FC · Puan 6.77.9G17.10.26 · Shandong Taishan FC 5 - 0 Zhejiang Professional FC · Puan 7.96.2G24.10.26 · Wuhan Three Towns FC 3 - 5 Shandong Taishan FC · Puan 6.2

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Chengdu Rongcheng FC 6.5, Liaoning Tieren 7.3, Beijing Guoan FC 6.2, Dalian Yingbo FC 5.9, Shanghai Port FC 6.3, Tianjin Jinmen Tiger FC 6.2, Qingdao Hainiu FC 7.3, Qingdao West Coast FC 5.7, Shenzhen Peng City 5.9, Chongqing Tonglianglong 6.7, Zhejiang Professional FC 7.9, Wuhan Three Towns FC 6.2ort. 6.5130.05.26 · Chengdu Rongcheng FC 1 - 0 Shandong Taishan FC · 6.527.06.26 · Liaoning Tieren 1 - 5 Shandong Taishan FC · 7.304.07.26 · Beijing Guoan FC 2 - 0 Shandong Taishan FC · 6.218.07.26 · Dalian Yingbo FC 3 - 1 Shandong Taishan FC · 5.901.08.26 · Shanghai Port FC 0 - 1 Shandong Taishan FC · 6.309.08.26 · Shandong Taishan FC 2 - 1 Tianjin Jinmen Tiger FC · 6.214.08.26 · Shandong Taishan FC 3 - 1 Qingdao Hainiu FC · 7.322.08.26 · Qingdao West Coast FC 2 - 0 Shandong Taishan FC · 5.705.09.26 · Shandong Taishan FC 1 - 1 Shenzhen Peng City · 5.911.10.26 · Chongqing Tonglianglong 1 - 1 Shandong Taishan FC · 6.717.10.26 · Shandong Taishan FC 5 - 0 Zhejiang Professional FC · 7.924.10.26 · Wuhan Three Towns FC 3 - 5 Shandong Taishan FC · 6.26.27.9

90 dakika başına profil25 maç · 1.903 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.72, Kilit pas 1.51, Çalım 1.43, Pas isabeti 78%, Kazanılan ikili 38%, Top kazanma 3.29, Aldırdığı faul 1.47Şut: 1.72Kilit pas: 1.51Çalım: 1.43Pas isabeti: 78%Kazanılan ikili: 38%Top kazanma: 3.29Aldırdığı faul: 1.47Şut1.72Kilit pas1.51Çalım1.43Pas isabeti78%Kazanılan ikili38%Top kazanma3.29Aldırdığı faul1.47
90 dakika başına profil
Şut1.72
Kilit pas1.51
Çalım1.43
Pas isabeti78%
Kazanılan ikili38%
Top kazanma3.29
Aldırdığı faul1.47
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Süper LigWuhan Three Towns FC3Shandong Taishan FC566' İlk 116.2
  • Süper LigShandong Taishan FC5Zhejiang Professional FC0Gol 178' İlk 117.9
  • Süper LigChongqing Tonglianglong1Shandong Taishan FC185' İlk 116.7
  • Süper LigShandong Taishan FC1Shenzhen Peng City179' İlk 115.9
  • Süper LigQingdao West Coast FC2Shandong Taishan FC0Sarı kart 173' İlk 115.7
  • Süper LigShandong Taishan FC3Qingdao Hainiu FC145' Sonradan7.3
  • Süper LigShandong Taishan FC2Tianjin Jinmen Tiger FC189' İlk 116.2
  • Süper LigShanghai Port FC0Shandong Taishan FC145' Sonradan6.3
  • Süper LigDalian Yingbo FC3Shandong Taishan FC171' İlk 115.9
  • Süper LigBeijing Guoan FC2Shandong Taishan FC075' İlk 116.2
  • Süper LigLiaoning Tieren1Shandong Taishan FC5Asist 190' İlk 117.3
  • Süper LigChengdu Rongcheng FC1Shandong Taishan FC077' İlk 116.5

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 3, Asist 2; 2025: Gol 4, Asist 8; 2026: Gol 5, Asist 32024 · Gol: 32024 · Asist: 22025 · Gol: 42025 · Asist: 82026 · Gol: 52026 · Asist: 3

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7421.04.26 · Sonradan: 35'26.04.26 · İlk 11: 82'01.05.26 · İlk 11: 72'05.05.26 · İlk 11: 89'10.05.26 · İlk 11: 85'16.05.26 · İlk 11: 90'20.05.26 · İlk 11: 79'24.05.26 · İlk 11: 67'30.05.26 · İlk 11: 77'27.06.26 · İlk 11: 90'04.07.26 · İlk 11: 75'18.07.26 · İlk 11: 71'01.08.26 · Sonradan: 45'09.08.26 · İlk 11: 89'14.08.26 · Sonradan: 45'22.08.26 · İlk 11: 73'05.09.26 · İlk 11: 79'11.10.26 · İlk 11: 85'17.10.26 · İlk 11: 78'24.10.26 · İlk 11: 66'

Ayrıntılı istatistikler25 maç · 1.903 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)26 (15)90 dk’da 1.72
  • Başarılı çalım11 / 21

Pas

  • Kilit pas1690 dk’da 1.51
  • Pas isabeti78%593 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme30 · 16
  • Kazanılan ikili mücadele71 / 187
  • Aldırdığı faul1990 dk’da 1.47

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Süper LigShandong Taishan FC24531.82741
2025Süper LigShandong Taishan FC29481.73940
2024Süper LigShandong Taishan FC19321.02930
Toplam7212134.595111

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım