FC Schweinfurt 05Orta saha
Winners Osawe
- Forma numarası
- 16
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 20252.Bundesliga · 3. Liga
13Maç7 kez ilk 11
739Dakika
1Gol
0Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.26
Gol + asist1
Maç başına dakika60
90 dakikada gol + asist0.15
Sayılar arşivimizdeki 14 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.1B15.02.26 · FC Schweinfurt 05 1 - 1 FC Ingolstadt 04 · Puan 7.16.3M21.02.26 · MSV Duisburg 3 - 1 FC Schweinfurt 05 · Puan 6.36.8B01.03.26 · FC Schweinfurt 05 2 - 2 1.FC Saarbrucken · Puan 6.85.9M04.03.26 · Alemannia Aachen 1 - 0 FC Schweinfurt 05 · Puan 5.96.3G07.03.26 · FC Schweinfurt 05 3 - 2 SSV Ulm 1846 · Puan 6.35.8M15.03.26 · SC Verl 4 - 0 FC Schweinfurt 05 · Puan 5.8–G21.03.26 · FC Schweinfurt 05 3 - 1 VfB Stuttgart II5.8M04.04.26 · VfL Osnabrück 4 - 0 FC Schweinfurt 05 · Puan 5.86.2M07.04.26 · FC Schweinfurt 05 1 - 3 Rot Weiss Essen · Puan 6.26.1B10.04.26 · TSG 1899 Hoffenheim II 1 - 1 FC Schweinfurt 05 · Puan 6.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil12 maç · 738 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.15 |
| Çalım | 0.85 |
| Pas isabeti | 73% |
| Kazanılan ikili | 39% |
| Top kazanma | 2.68 |
| Aldırdığı faul | 0.85 |
Son maçları
- 3. LigaTSG 1899 Hoffenheim II1FC Schweinfurt 05126' Sonradan6.1
- 3. LigaFC Schweinfurt 051Rot Weiss Essen344' Sonradan6.2
- 3. LigaVfL Osnabrück4FC Schweinfurt 05044' Sonradan5.8
- 3. LigaFC Schweinfurt 053VfB Stuttgart II112' Sonradan
- 3. LigaSC Verl4FC Schweinfurt 05059' İlk 115.8
- 3. LigaFC Schweinfurt 053SSV Ulm 1846278' İlk 116.3
- 3. LigaAlemannia Aachen1FC Schweinfurt 050Sarı kart 170' İlk 115.9
- 3. LigaFC Schweinfurt 0521.FC Saarbrucken290' İlk 116.8
- 3. LigaMSV Duisburg3FC Schweinfurt 051Gol 1Sarı kart 190' İlk 116.3
- 3. LigaFC Schweinfurt 051FC Ingolstadt 04190' İlk 117.1
- 3. LigaWehen Wiesbaden2FC Schweinfurt 05090' İlk 115.3
- 3. LigaFC Schweinfurt 050John Regensburg1Sarı kart 145' Sonradan6.6
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 14 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler12 maç · 738 dk
Hücum
- Şut (isabetli)5 (3)90 dk’da 1.15
- Başarılı çalım7 / 12
Pas
- Kilit pas3
- Pas isabeti73%248 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme8 · 14
- Kazanılan ikili mücadele60 / 153
- Aldırdığı faul790 dk’da 0.85
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.Bundesliga1. FC Nürnberg | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 3. LigaFC Schweinfurt 05 | 12 | 1 | 0 | 738 | 3 | 0 | |
| 2024 | 2.Bundesliga1. FC Nürnberg | 1 | 0 | 0 | 16 | 0 | 0 |
| Toplam | 14 | 1 | 0 | 755 | 3 | 0 | |
Kulüpler
- FC Schweinfurt 05Şu an#16
- 1. FC NürnbergŞu an#38
