Chelsea LFC (Kadınlar)Orta saha
Wieke Kaptein
- Forma numarası
- 19
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2027Deutscher Eishockey-Pokal
2Maç2 kez ilk 11
151Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.16
Gol + asist4
Maç başına dakika80
90 dakikada gol + asist0.45
Sayılar arşivimizdeki 57 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.1G19.09.26 · Chelsea LFC (Kadınlar) 2 - 0 Birmingham City LFC (Kadınlar) · Puan 7.17.2G27.09.26 · Chelsea LFC (Kadınlar) 1 - 0 Arsenal (Kadınlar) · Puan 7.27.2G27.09.26 · Chelsea LFC (Kadınlar) 1 - 0 Arsenal (Kadınlar) · Puan 7.28.4G04.10.26 · West Ham (Kadınlar) 0 - 3 Chelsea LFC (Kadınlar) · Puan 8.48.4G04.10.26 · West Ham (Kadınlar) 0 - 3 Chelsea LFC (Kadınlar) · Puan 8.46.7G09.10.26 · Macaristan (Kadınlar) 0 - 8 Hollanda (Kadınlar) · Puan 6.77.5G13.10.26 · Hollanda (Kadınlar) 3 - 0 Macaristan (Kadınlar) · Puan 7.57.0G18.10.26 · Chelsea LFC (Kadınlar) 6 - 2 Tottenham Hotspur LFC (Kadınlar) · Puan 7.05.9G25.10.26 · Crystal Palace LFC (Kadınlar) 1 - 3 Chelsea LFC (Kadınlar) · Puan 5.96.2G28.10.26 · Chelsea LFC (Kadınlar) 2 - 0 AS Roma (Kadınlar) · Puan 6.2
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil27 maç · 1.798 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.58 |
| Kilit pas | 1.99 |
| Çalım | 0.98 |
| Pas isabeti | 86% |
| Kazanılan ikili | 42% |
| Top kazanma | 2.96 |
| Aldırdığı faul | 0.68 |
Son maçları
- UEFA Şampiyonlar Ligi - KadınlarChelsea LFC (Kadınlar)2AS Roma (Kadınlar)0A2Asist 290' İlk 116.2
- FA WSLCrystal Palace LFC (Kadınlar)1Chelsea LFC (Kadınlar)3Sarı kart 169' İlk 115.9
- FA WSLChelsea LFC (Kadınlar)6Tottenham Hotspur LFC (Kadınlar)260' İlk 117.0
- Dünya Kupası. Avrupa Elemeleri - KadınlarHollanda (Kadınlar)3Macaristan (Kadınlar)090' İlk 117.5
- Dünya Kupası. Avrupa Elemeleri - KadınlarMacaristan (Kadınlar)0Hollanda (Kadınlar)861' İlk 116.7
- FA WSLWest Ham (Kadınlar)0Chelsea LFC (Kadınlar)3AAsist 1Sarı kart 190' İlk 118.4
- FA WSLWest Ham (Kadınlar)0Chelsea LFC (Kadınlar)3AAsist 1Sarı kart 190' İlk 118.4
- FA WSLChelsea LFC (Kadınlar)1Arsenal (Kadınlar)090' İlk 117.2
- FA WSLChelsea LFC (Kadınlar)1Arsenal (Kadınlar)090' İlk 117.2
- FA WSLChelsea LFC (Kadınlar)2Birmingham City LFC (Kadınlar)072' İlk 117.1
- FA WSLChelsea LFC (Kadınlar)2Birmingham City LFC (Kadınlar)072' İlk 117.1
- FA WSLManchester United LFC (Kadınlar)0Chelsea LFC (Kadınlar)5AAsist 180' İlk 119.3
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler27 maç · 1.798 dk
Hücum
- Şut (isabetli)28 (10)90 dk’da 1.58
- Başarılı çalım15 / 33
Pas
- Kilit pas3290 dk’da 1.99
- Pas isabeti86%894 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme39 · 10
- Kazanılan ikili mücadele74 / 176
- Aldırdığı faul1090 dk’da 0.68
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | Deutscher Eishockey-PokalHollanda (Kadınlar) | 2 | 0 | 0 | 151 | 0 | 0 |
| 2026 | FA WSLChelsea LFC (Kadınlar) | 10 | 0 | 3 | 808 | 2 | 0 |
| 2025 | FA WSLChelsea LFC (Kadınlar) | 11 | 1 | 0 | 640 | 1 | 0 |
| UEFA Champions League WomenChelsea LFC (Kadınlar) | 8 | 2 | 0 | 404 | 0 | 0 | |
| 2024 | FA WSLChelsea LFC (Kadınlar) | 14 | 2 | 2 | 776 | 0 | 0 |
| UEFA Champions League WomenChelsea LFC (Kadınlar) | 10 | 2 | 1 | 676 | 1 | 0 | |
| Toplam | 55 | 7 | 6 | 3.455 | 4 | 0 | |
Kulüpler
- Chelsea LFC (Kadınlar)Şu an#19
- Hollanda (Kadınlar)Şu an#8
