ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Wallace

Forma numarası
4
Tam adı
Wallace Reis
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Serie B

21Maç19 kez ilk 11
1.603Dakika
0Gol
0Asist
5Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.75
Gol + asist0
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 56 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.7G11.09.26 · São Bernardo FC 1 - 2 Londrina EC PR · Puan 6.77.7G16.09.26 · Londrina EC PR 6 - 0 AA Ponte Preta · Puan 7.76.3M21.09.26 · Londrina EC PR 1 - 2 Fortaleza CE · Puan 6.36.2M26.09.26 · Vila Nova Goiania 2 - 0 Londrina EC PR · Puan 6.26.4M03.10.26 · Londrina EC PR 0 - 2 Criciuma EC · Puan 6.47.5M08.10.26 · Avai FC 2 - 1 Londrina EC PR · Puan 7.57.0B14.10.26 · Athletic Club MG 2 - 2 Londrina EC PR · Puan 7.07.8G21.10.26 · Londrina EC PR 1 - 0 Cuiaba · Puan 7.85.8M25.10.26 · Club de Regata Brasil 2 - 1 Londrina EC PR · Puan 5.86.1M01.11.26 · Londrina EC PR 1 - 3 America MG · Puan 6.1

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Juventude 7.4, Operario Ferroviario EC 7.5, São Bernardo FC 6.7, AA Ponte Preta 7.7, Fortaleza CE 6.3, Vila Nova Goiania 6.2, Criciuma EC 6.4, Avai FC 7.5, Athletic Club MG 7.0, Cuiaba 7.8, Club de Regata Brasil 5.8, America MG 6.1ort. 6.8702.09.26 · Londrina EC PR 0 - 0 Juventude · 7.406.09.26 · Londrina EC PR 1 - 2 Operario Ferroviario EC · 7.511.09.26 · São Bernardo FC 1 - 2 Londrina EC PR · 6.716.09.26 · Londrina EC PR 6 - 0 AA Ponte Preta · 7.721.09.26 · Londrina EC PR 1 - 2 Fortaleza CE · 6.326.09.26 · Vila Nova Goiania 2 - 0 Londrina EC PR · 6.203.10.26 · Londrina EC PR 0 - 2 Criciuma EC · 6.408.10.26 · Avai FC 2 - 1 Londrina EC PR · 7.514.10.26 · Athletic Club MG 2 - 2 Londrina EC PR · 7.021.10.26 · Londrina EC PR 1 - 0 Cuiaba · 7.825.10.26 · Club de Regata Brasil 2 - 1 Londrina EC PR · 5.801.11.26 · Londrina EC PR 1 - 3 America MG · 6.16.17.8

90 dakika başına profil20 maç · 1.513 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.57, Kilit pas 1.12, Çalım 0.59, Pas isabeti 87%, Kazanılan ikili 61%, Top kazanma 2.95, Aldırdığı faul 1.51Şut: 0.57Kilit pas: 1.12Çalım: 0.59Pas isabeti: 87%Kazanılan ikili: 61%Top kazanma: 2.95Aldırdığı faul: 1.51Şut0.57Kilit pas1.12Çalım0.59Pas isabeti87%Kazanılan ikili61%Top kazanma2.95Aldırdığı faul1.51
90 dakika başına profil
Şut0.57
Kilit pas1.12
Çalım0.59
Pas isabeti87%
Kazanılan ikili61%
Top kazanma2.95
Aldırdığı faul1.51
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 0

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7626.04.26 · İlk 11: 90'03.05.26 · İlk 11: 45'26.06.26 · İlk 11: 23'04.07.26 · Sonradan: 10'14.07.26 · Sonradan: 13'18.07.26 · İlk 11: 72'27.07.26 · İlk 11: 90'11.08.26 · İlk 11: 90'02.09.26 · İlk 11: 90'06.09.26 · İlk 11: 90'11.09.26 · İlk 11: 90'16.09.26 · İlk 11: 90'21.09.26 · İlk 11: 90'26.09.26 · İlk 11: 90'03.10.26 · İlk 11: 90'08.10.26 · İlk 11: 90'14.10.26 · İlk 11: 90'21.10.26 · İlk 11: 90'25.10.26 · İlk 11: 90'01.11.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler20 maç · 1.513 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)3 (0)90 dk’da 0.57
  • Başarılı çalım4 / 8

Pas

  • Kilit pas790 dk’da 1.12
  • Pas isabeti87%959 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme21 · 19
  • Kazanılan ikili mücadele66 / 109
  • Aldırdığı faul1990 dk’da 1.51

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Serie BLondrina EC PR21001.60350
2024Serie BBrusque34002.99350
Toplam55004.596100

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım