SCU TorreenseDefans
Volnei Feltes
- Forma numarası
- 4
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Liga Portugal 2 · UEFA Avrupa Ligi
3Maç3 kez ilk 11
270Dakika
1Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.57
Gol + asist2
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.20
Sayılar arşivimizdeki 44 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.8G26.04.26 · AEL Larissa 1964 0 - 1 Panserraikos · Puan 6.86.3B02.05.26 · Panserraikos 1 - 1 AEL Larissa 1964 · Puan 6.36.5M09.05.26 · Panserraikos 1 - 2 AE Kifisia FC · Puan 6.56.1M12.05.26 · Asteras Tripolis 1 - 0 Panserraikos · Puan 6.18.2B17.05.26 · Panserraikos 1 - 1 Panetolikos FC · Puan 8.25.9M21.05.26 · Atromitos Athens FC 6 - 0 Panserraikos · Puan 5.96.5G17.09.26 · Lillestrom SK 1 - 2 SCU Torreense · Puan 6.56.6M10.10.26 · CD Tondela 1 - 0 SCU Torreense · Puan 6.66.7M15.10.26 · SCU Torreense 1 - 2 Sunderland · Puan 6.76.1M22.10.26 · Ferencvárosi TC 4 - 1 SCU Torreense · Puan 6.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil28 maç · 2.473 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.21 |
| Kilit pas | 0.90 |
| Çalım | 1.44 |
| Pas isabeti | 82% |
| Kazanılan ikili | 57% |
| Top kazanma | 3.24 |
| Aldırdığı faul | 1.00 |
Son maçları
- UEFA Avrupa LigiFerencvárosi TC4SCU Torreense190' İlk 116.1
- UEFA Avrupa LigiSCU Torreense1Sunderland2Gol 190' İlk 116.7
- Liga Portugal 2CD Tondela1SCU Torreense090' İlk 116.6
- UEFA Avrupa LigiLillestrom SK1SCU Torreense290' İlk 116.5
- Süper Lig 1Atromitos Athens FC6Panserraikos090' İlk 115.9
- Süper Lig 1Panserraikos1Panetolikos FC1Gol 190' İlk 118.2
- Süper Lig 1Asteras Tripolis1Panserraikos090' İlk 116.1
- Süper Lig 1Panserraikos1AE Kifisia FC290' İlk 116.5
- Süper Lig 1Panserraikos1AEL Larissa 1964190' İlk 116.3
- Süper Lig 1AEL Larissa 19640Panserraikos190' İlk 116.8
- Süper Lig 1Panserraikos0Atromitos Athens FC490' İlk 115.9
- Süper Lig 1Panetolikos FC2Panserraikos390' İlk 116.6
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler28 maç · 2.473 dk
Hücum
- Şut (isabetli)17 (9)90 dk’da 1.21
- Başarılı çalım23 / 27
Pas
- Kilit pas990 dk’da 0.90
- Pas isabeti82%1.110 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme26 · 29
- Kazanılan ikili mücadele89 / 157
- Aldırdığı faul990 dk’da 1.00
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Liga Portugal 2SCU Torreense | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 |
| UEFA Avrupa LigiSCU Torreense | 2 | 1 | 0 | 180 | 0 | 0 | |
| 2025 | Süper Lig 1Panserraikos | 27 | 2 | 0 | 2.313 | 5 | 1 |
| 2024 | Süper Lig 1Panserraikos | 13 | 0 | 0 | 1.094 | 2 | 0 |
| Toplam | 43 | 3 | 0 | 3.677 | 7 | 1 | |
Kulüpler
- SCU TorreenseŞu an#4
- PanserraikosŞu an#30
- LevadeiakosŞu an#30
