ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Tromso ILDefans

Vince Osuji

Forma numarası
24
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Eliteserien

4Maç2 kez ilk 11
181Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.63
Gol + asist1
Maç başına dakika58
90 dakikada gol + asist0.16

Sayılar arşivimizdeki 44 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.5M28.02.26 · Club NXT 0 - 5 RSCA Futures · Puan 5.57.2M07.03.26 · K. Lierse Kempenzonen 2 - 1 Club NXT · Puan 7.27.7M21.03.26 · KAA Gent B 3 - 2 Club NXT · Puan 7.76.8M04.04.26 · Club NXT 0 - 1 Eupen · Puan 6.87.2B30.08.26 · Tromso IL 0 - 0 Sarpsborg 08 FF · Puan 7.25.8M06.09.26 · Kristiansund BK 2 - 0 Tromso IL · Puan 5.8–M12.09.26 · Rosenborg 5 - 3 Tromso IL6.8B11.10.26 · Fredrikstad FK 1 - 1 Tromso IL · Puan 6.8–B18.10.26 · Tromso IL 1 - 1 KFUM Oslo6.0M25.10.26 · Viking FK 3 - 1 Tromso IL · Puan 6.0

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Daring Brussels 5.9, Zulte Waregem 5.9, Kortrijk 7.5, RFC Liege 6.3, RSCA Futures 5.5, K. Lierse Kempenzonen 7.2, KAA Gent B 7.7, Eupen 6.8, Sarpsborg 08 FF 7.2, Kristiansund BK 5.8, Fredrikstad FK 6.8, Viking FK 6.0ort. 6.5517.12.25 · Club NXT 0 - 1 Daring Brussels · 5.924.01.26 · Club Brugge 4 - 3 Zulte Waregem · 5.927.01.26 · Club NXT 2 - 0 Kortrijk · 7.520.02.26 · RFC Liege 3 - 2 Club NXT · 6.328.02.26 · Club NXT 0 - 5 RSCA Futures · 5.507.03.26 · K. Lierse Kempenzonen 2 - 1 Club NXT · 7.221.03.26 · KAA Gent B 3 - 2 Club NXT · 7.704.04.26 · Club NXT 0 - 1 Eupen · 6.830.08.26 · Tromso IL 0 - 0 Sarpsborg 08 FF · 7.206.09.26 · Kristiansund BK 2 - 0 Tromso IL · 5.811.10.26 · Fredrikstad FK 1 - 1 Tromso IL · 6.825.10.26 · Viking FK 3 - 1 Tromso IL · 6.06.07.7

90 dakika başına profil16 maç · 1.151 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.17, Çalım 1.22, Pas isabeti 91%, Kazanılan ikili 58%, Top kazanma 3.68, Aldırdığı faul 1.50Şut: 1.17Çalım: 1.22Pas isabeti: 91%Kazanılan ikili: 58%Top kazanma: 3.68Aldırdığı faul: 1.50Şut1.17Çalım1.22Pas isabeti91%Kazanılan ikili58%Top kazanma3.68Aldırdığı faul1.50
90 dakika başına profil
Şut1.17
Çalım1.22
Pas isabeti91%
Kazanılan ikili58%
Top kazanma3.68
Aldırdığı faul1.50
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 0; 2025: Gol 1, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 12025 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6904.10.25 · İlk 11: 90'18.10.25 · İlk 11: 90'08.11.25 · İlk 11: 90'22.11.25 · İlk 11: 90'06.12.25 · İlk 11: 90'14.12.25 · İlk 11: 90'17.12.25 · İlk 11: 90'24.01.26 · Sonradan: 15'27.01.26 · İlk 11: 63'20.02.26 · İlk 11: 90'28.02.26 · İlk 11: 90'07.03.26 · İlk 11: 90'21.03.26 · İlk 11: 82'04.04.26 · İlk 11: 90'30.08.26 · İlk 11: 90'06.09.26 · İlk 11: 45'12.09.26 · Sonradan: 10'11.10.26 · Sonradan: 36'18.10.26 · Sonradan: 22'25.10.26 · Sonradan: 22'

Ayrıntılı istatistikler16 maç · 1.151 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)4 (2)90 dk’da 1.17
  • Başarılı çalım6 / 8

Pas

  • Kilit pas3
  • Pas isabeti91%904 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme24 · 11
  • Kazanılan ikili mücadele64 / 110
  • Aldırdığı faul1590 dk’da 1.50

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026EliteserienTromso IL40018120
2025Challenger Pro LigiClub NXT16101.40520
Pro LigiClub Brugge1001500
2024AllsvenskanKalmar FF14101.17360
Challenger Pro LigiClub NXT70053200
Toplam42203.306100

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım