ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Victor Orakpo

Forma numarası
12
Forvet

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Süper Lig

5Maç0 kez ilk 11
77Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan5.94
Gol + asist0
Maç başına dakika35
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 32 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.8B27.02.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 1 Nancy Lorraine · Puan 5.86.0M06.03.26 · Nancy Lorraine 0 - 3 Montpellier · Puan 6.05.9M13.03.26 · Nancy Lorraine 2 - 4 Le Mans · Puan 5.96.0B20.03.26 · US Boulogne 0 - 0 Nancy Lorraine · Puan 6.06.2B25.04.26 · Stade Reims 1 - 1 Nancy Lorraine · Puan 6.2–M06.09.26 · Trabzonspor 5 - 0 Gençlerbirliği–B10.10.26 · Gençlerbirliği 2 - 2 Amedspor SK5.8M17.10.26 · Gençlerbirliği 0 - 1 Galatasaray · Puan 5.85.9M25.10.26 · Konyaspor 2 - 0 Gençlerbirliği · Puan 5.9–G02.11.26 · Gençlerbirliği 5 - 0 Alanyaspor

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Pau FC 5.9, Grenoble Foot 38 6.8, Canet Roussillon FC 7.2, USL Dunkerque 6.5, ES Troyes 6.0, Stade Lavallois Mayenne FC 5.8, Montpellier 6.0, Le Mans 5.9, US Boulogne 6.0, Stade Reims 6.2, Galatasaray 5.8, Konyaspor 5.9ort. 6.1706.12.25 · Montpellier 0 - 1 Pau FC · 5.913.12.25 · Grenoble Foot 38 1 - 1 Montpellier · 6.819.12.25 · Canet Roussillon FC 0 - 1 Montpellier · 7.205.01.26 · Montpellier 1 - 3 USL Dunkerque · 6.507.02.26 · Nancy Lorraine 2 - 1 ES Troyes · 6.027.02.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 1 Nancy Lorraine · 5.806.03.26 · Nancy Lorraine 0 - 3 Montpellier · 6.013.03.26 · Nancy Lorraine 2 - 4 Le Mans · 5.920.03.26 · US Boulogne 0 - 0 Nancy Lorraine · 6.025.04.26 · Stade Reims 1 - 1 Nancy Lorraine · 6.217.10.26 · Gençlerbirliği 0 - 1 Galatasaray · 5.825.10.26 · Konyaspor 2 - 0 Gençlerbirliği · 5.95.97.2

90 dakika başına profil16 maç · 622 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.84, Kilit pas 1.77, Çalım 2.97, Pas isabeti 76%, Kazanılan ikili 39%, Top kazanma 2.70, Aldırdığı faul 1.65Şut: 1.84Kilit pas: 1.77Çalım: 2.97Pas isabeti: 76%Kazanılan ikili: 39%Top kazanma: 2.70Aldırdığı faul: 1.65Şut1.84Kilit pas1.77Çalım2.97Pas isabeti76%Kazanılan ikili39%Top kazanma2.70Aldırdığı faul1.65
90 dakika başına profil
Şut1.84
Kilit pas1.77
Çalım2.97
Pas isabeti76%
Kazanılan ikili39%
Top kazanma2.70
Aldırdığı faul1.65
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 1; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 3528.10.25 · Sonradan: 22'31.10.25 · Sonradan: 23'24.11.25 · Sonradan: 10'06.12.25 · Sonradan: 16'13.12.25 · İlk 11: 88'19.12.25 · İlk 11: 90'05.01.26 · İlk 11: 67'07.02.26 · Sonradan: 20'13.02.26 · Sonradan: 11'20.02.26 · Sonradan: 13'27.02.26 · İlk 11: 90'06.03.26 · İlk 11: 90'13.03.26 · İlk 11: 54'20.03.26 · Sonradan: 23'25.04.26 · Sonradan: 15'06.09.26 · Sonradan: 8'10.10.26 · Sonradan: 9'17.10.26 · Sonradan: 18'25.10.26 · Sonradan: 33'02.11.26 · Sonradan: 9'

Ayrıntılı istatistikler16 maç · 622 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)9 (3)90 dk’da 1.84
  • Başarılı çalım9 / 16

Pas

  • Kilit pas790 dk’da 1.77
  • Pas isabeti76%161 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme8 · 2
  • Kazanılan ikili mücadele40 / 103
  • Aldırdığı faul890 dk’da 1.65

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Süper LigGençlerbirliği5007700
2025Coupe de FranceMontpellier1009000
Lig 2Montpellier130166520
Lig 2Nancy Lorraine80031600
2024Lig 1OGC Nice4004600
UEFA Avrupa LigiOGC Nice1001600
Toplam32011.21020

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım