ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Pumas UNAMOrta saha

Victor Arteaga

Forma numarası
18
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Liga MX

12Maç10 kez ilk 11
831Dakika
1Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.35
Gol + asist0
Maç başına dakika50
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 38 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.0M29.08.26 · Club Tijuana 2 - 0 Pumas UNAM · Puan 6.07.2G11.09.26 · Pumas UNAM 3 - 1 Club León · Puan 7.26.6M14.09.26 · Chivas Guadalajara 3 - 0 Pumas UNAM · Puan 6.66.4B20.09.26 · Atlas 1 - 1 Pumas UNAM · Puan 6.45.9M27.09.26 · Pumas UNAM 2 - 3 Atletico San Luis · Puan 5.96.3B12.10.26 · Pumas UNAM 3 - 3 Cruz Azul AC · Puan 6.36.4G17.10.26 · CF Atlante 1 - 2 Pumas UNAM · Puan 6.4–M22.10.26 · Santos Laguna 2 - 0 Pumas UNAM–B25.10.26 · Pumas UNAM 1 - 1 Tigres6.0G31.10.26 · Puebla FC 1 - 2 Pumas UNAM · Puan 6.0

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Deportivo Toluca 9.3, FC Juarez 6.8, Querétaro FC 7.7, Club Necaxa 7.0, Club Tijuana 6.0, Club León 7.2, Chivas Guadalajara 6.6, Atlas 6.4, Atletico San Luis 5.9, Cruz Azul AC 6.3, CF Atlante 6.4, Puebla FC 6.0ort. 6.8022.07.26 · Deportivo Toluca 1 - 2 Pumas UNAM · 9.301.08.26 · FC Juarez 1 - 5 Pumas UNAM · 6.816.08.26 · Pumas UNAM 0 - 0 Querétaro FC · 7.724.08.26 · Pumas UNAM 1 - 1 Club Necaxa · 7.029.08.26 · Club Tijuana 2 - 0 Pumas UNAM · 6.011.09.26 · Pumas UNAM 3 - 1 Club León · 7.214.09.26 · Chivas Guadalajara 3 - 0 Pumas UNAM · 6.620.09.26 · Atlas 1 - 1 Pumas UNAM · 6.427.09.26 · Pumas UNAM 2 - 3 Atletico San Luis · 5.912.10.26 · Pumas UNAM 3 - 3 Cruz Azul AC · 6.317.10.26 · CF Atlante 1 - 2 Pumas UNAM · 6.431.10.26 · Puebla FC 1 - 2 Pumas UNAM · 6.06.09.3

90 dakika başına profil14 maç · 941 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.63, Kilit pas 1.43, Pas isabeti 84%, Kazanılan ikili 54%, Top kazanma 5.25, Aldırdığı faul 1.34Şut: 1.63Kilit pas: 1.43Pas isabeti: 84%Kazanılan ikili: 54%Top kazanma: 5.25Aldırdığı faul: 1.34Şut1.63Kilit pas1.43Pas isabeti84%Kazanılan ikili54%Top kazanma5.25Aldırdığı faul1.34
90 dakika başına profil
Şut1.63
Kilit pas1.43
Pas isabeti84%
Kazanılan ikili54%
Top kazanma5.25
Aldırdığı faul1.34
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 1; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 1, Asist 02024 · Asist: 12026 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5830.03.25 · Sonradan: 16'07.04.25 · İlk 11: 90'17.07.25 · İlk 11: 45'15.03.26 · İlk 11: 65'13.04.26 · İlk 11: 45'19.07.26 · Sonradan: 52'22.07.26 · İlk 11: 90'01.08.26 · İlk 11: 89'16.08.26 · İlk 11: 90'24.08.26 · İlk 11: 82'29.08.26 · İlk 11: 84'11.09.26 · İlk 11: 74'14.09.26 · İlk 11: 71'20.09.26 · İlk 11: 58'27.09.26 · İlk 11: 90'12.10.26 · Sonradan: 24'17.10.26 · İlk 11: 27'22.10.26 · Sonradan: 40'25.10.26 · Sonradan: 10'31.10.26 · Sonradan: 18'

Ayrıntılı istatistikler14 maç · 941 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)11 (3)90 dk’da 1.63
  • Başarılı çalım5 / 6

Pas

  • Kilit pas690 dk’da 1.43
  • Pas isabeti84%364 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme12 · 20
  • Kazanılan ikili mücadele37 / 68
  • Aldırdığı faul1090 dk’da 1.34

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Liga MXPumas UNAM121083100
2025Liga MXDeportivo Toluca30015510
2024Liga MXDeportivo Toluca200183051
Toplam35111.81661

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım