UD Las PalmasDefans
Valentín Pezzolesi
- Forma numarası
- 27
Defans
Sezon 2026Segunda Division
11Maç11 kez ilk 11
990Dakika
2Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.04
Gol + asist3
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.30
Sayılar arşivimizdeki 18 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
5.9M29.08.26 · Girona 5 - 2 UD Las Palmas · Puan 5.97.5B04.09.26 · UD Las Palmas 0 - 0 Leganes · Puan 7.57.6G12.09.26 · Cadiz 0 - 1 UD Las Palmas · Puan 7.67.2M20.09.26 · UD Las Palmas 1 - 2 Burgos CF · Puan 7.27.7M27.09.26 · Eibar 3 - 2 UD Las Palmas · Puan 7.78.4B04.10.26 · UD Las Palmas 2 - 2 Real Valladolid · Puan 8.47.4M11.10.26 · Mallorca 3 - 1 UD Las Palmas · Puan 7.45.7M17.10.26 · UD Las Palmas 0 - 3 CD Castellon · Puan 5.76.5G24.10.26 · UD Las Palmas 1 - 0 Real Sociedad B · Puan 6.56.5G02.11.26 · Real Oviedo 2 - 3 UD Las Palmas · Puan 6.5
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil14 maç · 984 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.33 |
| Kilit pas | 1.52 |
| Çalım | 1.51 |
| Pas isabeti | 84% |
| Kazanılan ikili | 68% |
| Top kazanma | 4.80 |
| Aldırdığı faul | 1.90 |
Son maçları
- Segunda DivisionReal Oviedo2UD Las Palmas3AAsist 190' İlk 116.5
- Segunda DivisionUD Las Palmas1Real Sociedad B090' İlk 116.5
- Segunda DivisionUD Las Palmas0CD Castellon390' İlk 115.7
- Segunda DivisionMallorca3UD Las Palmas1Sarı kart 190' İlk 117.4
- Segunda DivisionUD Las Palmas2Real Valladolid2Gol 190' İlk 118.4
- Segunda DivisionEibar3UD Las Palmas2Gol 1Sarı kart 190' İlk 117.7
- Segunda DivisionUD Las Palmas1Burgos CF290' İlk 117.2
- Segunda DivisionCadiz0UD Las Palmas190' İlk 117.6
- Segunda DivisionUD Las Palmas0Leganes090' İlk 117.5
- Segunda DivisionGirona5UD Las Palmas290' İlk 115.9
- Segunda DivisionAD Ceuta FC0UD Las Palmas290' İlk 117.7
- Segunda DivisionUD Las Palmas2Albacete Balompié190' İlk 117.1
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 18 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler14 maç · 984 dk
Hücum
- Şut (isabetli)4 (3)90 dk’da 1.33
- Başarılı çalım8 / 17
Pas
- Kilit pas590 dk’da 1.52
- Pas isabeti84%447 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme29 · 19
- Kazanılan ikili mücadele85 / 125
- Aldırdığı faul1890 dk’da 1.90
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Segunda DivisionUD Las Palmas | 11 | 2 | 0 | 990 | 2 | 0 |
| 2025 | Segunda DivisionUD Las Palmas | 5 | 0 | 0 | 105 | 2 | 1 |
| 2024 | La LigaUD Las Palmas | 1 | 0 | 0 | 14 | 0 | 0 |
| Toplam | 17 | 2 | 0 | 1.109 | 4 | 1 | |
Kulüpler
- UD Las PalmasŞu an#27