FK JablonecDefans
V. Tchanturishvili
- Forma numarası
- 7
- Tam adı
- Vakhtang Chanturishvili
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 20261. Liga · UEFA Konferans Ligi
16Maç15 kez ilk 11
1.380Dakika
1Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.63
Gol + asist0
Maç başına dakika88
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 84 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.9G09.09.26 · FK Jablonec 3 - 0 FC Baník Ostrava · Puan 6.96.4M12.09.26 · AC Sparta Prag 2 - 0 FK Jablonec · Puan 6.47.0B20.09.26 · FK Jablonec 1 - 1 FC Zlin · Puan 7.07.0G10.10.26 · Zbrojovka Brno 0 - 1 FK Jablonec · Puan 7.06.8M15.10.26 · Freiburg 3 - 2 FK Jablonec · Puan 6.86.1M18.10.26 · FK Jablonec 2 - 3 FC Viktoria Plzen · Puan 6.16.2B22.10.26 · FK Jablonec 0 - 0 Brighton and Hove Albion · Puan 6.27.3G25.10.26 · FC Hradec Králové 1 - 2 FK Jablonec · Puan 7.36.3M31.10.26 · FK Jablonec 0 - 5 SK Slavia Prague · Puan 6.36.3B05.11.26 · Riga FC 1 - 1 FK Jablonec · Puan 6.3
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil33 maç · 2.860 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.16 |
| Kilit pas | 1.41 |
| Çalım | 1.39 |
| Pas isabeti | 78% |
| Kazanılan ikili | 57% |
| Top kazanma | 3.32 |
| Aldırdığı faul | 1.57 |
Son maçları
- UEFA Konferans LigiRiga FC1FK Jablonec190' İlk 116.3
- 1. LigaFK Jablonec0SK Slavia Prague590' İlk 116.3
- 1. LigaFC Hradec Králové1FK Jablonec290' İlk 117.3
- UEFA Konferans LigiFK Jablonec0Brighton and Hove Albion090' İlk 116.2
- 1. LigaFK Jablonec2FC Viktoria Plzen371' İlk 116.1
- UEFA Konferans LigiFreiburg3FK Jablonec290' İlk 116.8
- 1. LigaZbrojovka Brno0FK Jablonec189' İlk 117.0
- 1. LigaFK Jablonec1FC Zlin190' İlk 117.0
- 1. LigaAC Sparta Prag2FK Jablonec090' İlk 116.4
- 1. LigaFK Jablonec3FC Baník Ostrava090' İlk 116.9
- 1. LigaFK Jablonec1FC Slovan Liberec290' İlk 117.2
- 1. LigaBohemians 19051FK Jablonec190' İlk 116.9
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler33 maç · 2.860 dk
Hücum
- Şut (isabetli)23 (10)90 dk’da 1.16
- Başarılı çalım19 / 37
Pas
- Kilit pas2590 dk’da 1.41
- Pas isabeti78%1.153 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme47 · 33
- Kazanılan ikili mücadele111 / 196
- Aldırdığı faul3090 dk’da 1.57
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1. LigaFK Jablonec | 13 | 0 | 0 | 1.080 | 0 | 0 |
| UEFA Konferans LigiFK Jablonec | 3 | 1 | 0 | 300 | 0 | 0 | |
| 2025 | 1. LigaFK Jablonec | 32 | 1 | 2 | 2.800 | 6 | 0 |
| 2024 | 1. LigaFK Jablonec | 34 | 3 | 3 | 3.008 | 4 | 0 |
| Toplam | 82 | 5 | 5 | 7.188 | 10 | 0 | |
Kulüpler
- FK JablonecŞu an#7
