ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Viggo Plantinga

Forma numarası
18
Defans

Sezon 2026Eerste Divisie

10Maç10 kez ilk 11
885Dakika
0Gol
1Asist
4Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.37
Gol + asist1
Maç başına dakika89
90 dakikada gol + asist0.10

Sayılar arşivimizdeki 43 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.0M09.08.26 · MVV Maastricht 2 - 1 Jong FC Utrecht · Puan 6.06.4M17.08.26 · Jong FC Utrecht 1 - 3 Vitesse Arnhem · Puan 6.46.2M24.08.26 · Jong FC Utrecht 1 - 6 Heracles Almelo · Puan 6.26.6M28.08.26 · TOP Oss 2 - 1 Jong FC Utrecht · Puan 6.66.4M31.08.26 · Jong AZ Alkmaar 2 - 1 Jong FC Utrecht · Puan 6.46.5B07.09.26 · Jong FC Utrecht 0 - 0 FC Eindhoven · Puan 6.56.1G11.09.26 · NAC Breda 2 - 3 Jong FC Utrecht · Puan 6.18.1G14.09.26 · Jong FC Utrecht 6 - 1 Jong Ajax Amsterdam · Puan 8.15.5M18.09.26 · Jong FC Utrecht 1 - 3 VVV-Venlo · Puan 5.55.9M09.10.26 · De Graafschap 2 - 1 Jong FC Utrecht · Puan 5.9

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: FC Den Bosch 6.0, Jong Ajax Amsterdam 8.1, MVV Maastricht 6.0, Vitesse Arnhem 6.4, Heracles Almelo 6.2, TOP Oss 6.6, Jong AZ Alkmaar 6.4, FC Eindhoven 6.5, NAC Breda 6.1, Jong Ajax Amsterdam 8.1, VVV-Venlo 5.5, De Graafschap 5.9ort. 6.4820.04.26 · FC Den Bosch 1 - 1 Jong FC Utrecht · 6.024.04.26 · Jong Ajax Amsterdam 0 - 2 Jong FC Utrecht · 8.109.08.26 · MVV Maastricht 2 - 1 Jong FC Utrecht · 6.017.08.26 · Jong FC Utrecht 1 - 3 Vitesse Arnhem · 6.424.08.26 · Jong FC Utrecht 1 - 6 Heracles Almelo · 6.228.08.26 · TOP Oss 2 - 1 Jong FC Utrecht · 6.631.08.26 · Jong AZ Alkmaar 2 - 1 Jong FC Utrecht · 6.407.09.26 · Jong FC Utrecht 0 - 0 FC Eindhoven · 6.511.09.26 · NAC Breda 2 - 3 Jong FC Utrecht · 6.114.09.26 · Jong FC Utrecht 6 - 1 Jong Ajax Amsterdam · 8.118.09.26 · Jong FC Utrecht 1 - 3 VVV-Venlo · 5.509.10.26 · De Graafschap 2 - 1 Jong FC Utrecht · 5.95.98.1

90 dakika başına profil30 maç · 2.019 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.39, Kilit pas 2.23, Çalım 1.00, Pas isabeti 77%, Kazanılan ikili 52%, Top kazanma 3.67, Aldırdığı faul 1.45Şut: 1.39Kilit pas: 2.23Çalım: 1.00Pas isabeti: 77%Kazanılan ikili: 52%Top kazanma: 3.67Aldırdığı faul: 1.45Şut1.39Kilit pas2.23Çalım1.00Pas isabeti77%Kazanılan ikili52%Top kazanma3.67Aldırdığı faul1.45
90 dakika başına profil
Şut1.39
Kilit pas2.23
Çalım1.00
Pas isabeti77%
Kazanılan ikili52%
Top kazanma3.67
Aldırdığı faul1.45
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Eerste DivisieDe Graafschap2Jong FC Utrecht190' İlk 115.9
  • Eerste DivisieJong FC Utrecht1VVV-Venlo3Sarı kart 190' İlk 115.5
  • Eerste DivisieJong FC Utrecht6Jong Ajax Amsterdam1Asist 175' İlk 118.1
  • Eerste DivisieNAC Breda2Jong FC Utrecht3Sarı kart 190' İlk 116.1
  • Eerste DivisieJong FC Utrecht0FC Eindhoven090' İlk 116.5
  • Eerste DivisieJong AZ Alkmaar2Jong FC Utrecht1Sarı kart 190' İlk 116.4
  • Eerste DivisieTOP Oss2Jong FC Utrecht1Sarı kart 190' İlk 116.6
  • Eerste DivisieJong FC Utrecht1Heracles Almelo690' İlk 116.2
  • Eerste DivisieJong FC Utrecht1Vitesse Arnhem390' İlk 116.4
  • Eerste DivisieMVV Maastricht2Jong FC Utrecht190' İlk 116.0
  • Eerste DivisieJong Ajax Amsterdam0Jong FC Utrecht2Asist 165' İlk 118.1
  • Eerste DivisieFC Den Bosch1Jong FC Utrecht123' Sonradan6.0

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 1, Asist 3; 2026: Gol 0, Asist 12025 · Gol: 12025 · Asist: 32026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8102.02.26 · İlk 11: 90'16.02.26 · İlk 11: 90'20.02.26 · İlk 11: 90'27.02.26 · İlk 11: 90'02.03.26 · Sonradan: 45'08.03.26 · İlk 11: 90'13.03.26 · İlk 11: 90'17.03.26 · İlk 11: 66'20.04.26 · Sonradan: 23'24.04.26 · İlk 11: 65'09.08.26 · İlk 11: 90'17.08.26 · İlk 11: 90'24.08.26 · İlk 11: 90'28.08.26 · İlk 11: 90'31.08.26 · İlk 11: 90'07.09.26 · İlk 11: 90'11.09.26 · İlk 11: 90'14.09.26 · İlk 11: 75'18.09.26 · İlk 11: 90'09.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler30 maç · 2.019 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)16 (2)90 dk’da 1.39
  • Başarılı çalım11 / 18

Pas

  • Kilit pas2490 dk’da 2.23
  • Pas isabeti77%791 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme37 · 31
  • Kazanılan ikili mücadele100 / 191
  • Aldırdığı faul2590 dk’da 1.45

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Eerste DivisieJong FC Utrecht100188540
2025Eerste DivisieJong FC Utrecht33131.71700
Toplam43142.60240

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım