UD Las PalmasDefans
Valentín Pezzolesi
- Forma numarası
- 25
Defans
Sezon 2026Segunda Division
12Maç12 kez ilk 11
1.080Dakika
3Gol
0Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.22
Gol + asist4
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.40
Sayılar arşivimizdeki 19 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.5B04.09.26 · UD Las Palmas 0 - 0 Leganes · Puan 7.57.6G12.09.26 · Cadiz 0 - 1 UD Las Palmas · Puan 7.67.2M20.09.26 · UD Las Palmas 1 - 2 Burgos CF · Puan 7.27.7M27.09.26 · Eibar 3 - 2 UD Las Palmas · Puan 7.77.7M27.09.26 · Eibar 3 - 2 UD Las Palmas · Puan 7.78.4B04.10.26 · UD Las Palmas 2 - 2 Real Valladolid · Puan 8.47.4M11.10.26 · Mallorca 3 - 1 UD Las Palmas · Puan 7.45.7M17.10.26 · UD Las Palmas 0 - 3 CD Castellon · Puan 5.76.5G24.10.26 · UD Las Palmas 1 - 0 Real Sociedad B · Puan 6.56.5G02.11.26 · Real Oviedo 2 - 3 UD Las Palmas · Puan 6.5
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil15 maç · 1.074 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.50 |
| Kilit pas | 1.52 |
| Çalım | 1.51 |
| Pas isabeti | 84% |
| Kazanılan ikili | 67% |
| Top kazanma | 5.18 |
| Aldırdığı faul | 1.82 |
Son maçları
- Segunda DivisionReal Oviedo2UD Las Palmas3AAsist 190' İlk 116.5
- Segunda DivisionUD Las Palmas1Real Sociedad B090' İlk 116.5
- Segunda DivisionUD Las Palmas0CD Castellon390' İlk 115.7
- Segunda DivisionMallorca3UD Las Palmas1Sarı kart 190' İlk 117.4
- Segunda DivisionUD Las Palmas2Real Valladolid2Gol 190' İlk 118.4
- Segunda DivisionEibar3UD Las Palmas2Gol 1Sarı kart 190' İlk 117.7
- Segunda DivisionEibar3UD Las Palmas2Gol 1Sarı kart 190' İlk 117.7
- Segunda DivisionUD Las Palmas1Burgos CF290' İlk 117.2
- Segunda DivisionCadiz0UD Las Palmas190' İlk 117.6
- Segunda DivisionUD Las Palmas0Leganes090' İlk 117.5
- Segunda DivisionGirona5UD Las Palmas290' İlk 115.9
- Segunda DivisionAD Ceuta FC0UD Las Palmas290' İlk 117.7
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 19 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler15 maç · 1.074 dk
Hücum
- Şut (isabetli)6 (5)90 dk’da 1.50
- Başarılı çalım8 / 19
Pas
- Kilit pas590 dk’da 1.52
- Pas isabeti84%482 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme35 · 22
- Kazanılan ikili mücadele96 / 144
- Aldırdığı faul1990 dk’da 1.82
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Segunda DivisionUD Las Palmas | 12 | 3 | 0 | 1.080 | 3 | 0 |
| 2025 | Segunda DivisionUD Las Palmas | 5 | 0 | 0 | 105 | 2 | 1 |
| 2024 | La LigaUD Las Palmas | 1 | 0 | 0 | 14 | 0 | 0 |
| Toplam | 18 | 3 | 0 | 1.199 | 5 | 1 | |
Kulüpler
- UD Las PalmasŞu an#25