LevanteDefans
Víctor García
- Forma numarası
- 17
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026La Liga
13Maç4 kez ilk 11
491Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.21
Gol + asist0
Maç başına dakika39
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 76 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.2G29.08.26 · Levante 5 - 2 Real Betis · Puan 6.26.5M13.09.26 · Levante 2 - 4 Barcelona · Puan 6.56.5M13.09.26 · Levante 2 - 4 Barcelona · Puan 6.56.1M20.09.26 · Villarreal 3 - 1 Levante · Puan 6.16.1M20.09.26 · Villarreal 3 - 1 Levante · Puan 6.16.7B12.10.26 · Levante 3 - 3 Sevilla · Puan 6.7–B16.10.26 · Deportivo de A Coruna 1 - 1 Levante6.2G21.10.26 · Levante 3 - 1 Athletic Bilbao · Puan 6.25.6M25.10.26 · Real Sociedad 2 - 1 Levante · Puan 5.66.0M31.10.26 · Levante 0 - 2 Atletico Madrid · Puan 6.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil26 maç · 1.267 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.88 |
| Kilit pas | 1.96 |
| Çalım | 1.88 |
| Pas isabeti | 78% |
| Kazanılan ikili | 47% |
| Top kazanma | 3.17 |
| Aldırdığı faul | 2.34 |
Son maçları
- La LigaLevante0Atletico Madrid219' Sonradan6.0
- La LigaReal Sociedad2Levante1Sarı kart 145' Sonradan5.6
- La LigaLevante3Athletic Bilbao118' Sonradan6.2
- La LigaDeportivo de A Coruna1Levante11' Sonradan
- La LigaLevante3Sevilla356' İlk 116.7
- La LigaVillarreal3Levante127' Sonradan6.1
- La LigaVillarreal3Levante127' Sonradan6.1
- La LigaLevante2Barcelona490' İlk 116.5
- La LigaLevante2Barcelona490' İlk 116.5
- La LigaLevante5Real Betis218' Sonradan6.2
- La LigaOsasuna0Levante012' Sonradan
- La LigaOsasuna0Levante012' Sonradan
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler26 maç · 1.267 dk
Hücum
- Şut (isabetli)16 (7)90 dk’da 1.88
- Başarılı çalım13 / 31
Pas
- Kilit pas1990 dk’da 1.96
- Pas isabeti78%339 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme21 · 10
- Kazanılan ikili mücadele65 / 138
- Aldırdığı faul1990 dk’da 2.34
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | La LigaLevante | 13 | 0 | 0 | 491 | 1 | 0 |
| 2025 | Copa del ReyLevante | 1 | 0 | 1 | 90 | 0 | 0 |
| La LigaLevante | 21 | 2 | 1 | 1.056 | 1 | 0 | |
| 2024 | Copa del ReyCD Eldense | 1 | 0 | 0 | 84 | 0 | 0 |
| Segunda DivisionCD Eldense | 40 | 4 | 4 | 3.175 | 6 | 0 | |
| Toplam | 76 | 6 | 6 | 4.896 | 8 | 0 | |
Kulüpler
- LevanteŞu an#17
- CD EldenseŞu an#17
