ShelbourneDefans
Tyreke Wilson
- Forma numarası
- 3
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Premier Division
20Maç18 kez ilk 11
1.644Dakika
0Gol
1Asist
4Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.26
Gol + asist0
Maç başına dakika79
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 69 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.3G17.04.26 · Dundalk 2 - 1 Galway FC · Puan 6.36.1M01.05.26 · Dundalk 1 - 2 Shelbourne · Puan 6.16.3B04.05.26 · Waterford 3 - 3 Dundalk · Puan 6.36.2M08.05.26 · Dundalk 1 - 3 Bohemians FC Dublin · Puan 6.25.1G15.05.26 · Dundalk 1 - 0 Shamrock Rovers · Puan 5.17.0G29.05.26 · Dundalk 2 - 1 Derry City · Puan 7.07.6G12.06.26 · Galway FC 0 - 1 Dundalk · Puan 7.65.9M10.07.26 · Dundalk 1 - 2 Drogheda United · Puan 5.96.4B11.09.26 · Waterford 1 - 1 Dundalk · Puan 6.45.7M14.09.26 · Dundalk 0 - 4 St. Patricks Athletic · Puan 5.7
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil21 maç · 1.675 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.33 |
| Kilit pas | 1.56 |
| Pas isabeti | 68% |
| Kazanılan ikili | 53% |
| Top kazanma | 3.60 |
| Aldırdığı faul | 1.27 |
Son maçları
- Premier DivisionDundalk0St. Patricks Athletic445' Sonradan5.7
- Premier DivisionWaterford1Dundalk161' İlk 116.4
- Premier DivisionDundalk1Drogheda United263' İlk 115.9
- Premier DivisionGalway FC0Dundalk190' İlk 117.6
- Premier DivisionDundalk2Derry City190' İlk 117.0
- Premier DivisionDundalk1Shamrock Rovers02Sarı kart 2Kırmızı kart 187' İlk 115.1
- Premier DivisionDundalk1Bohemians FC Dublin383' İlk 116.2
- Premier DivisionWaterford3Dundalk390' İlk 116.3
- Premier DivisionDundalk1Shelbourne290' İlk 116.1
- Premier DivisionDundalk2Galway FC1Sarı kart 190' İlk 116.3
- Premier DivisionDundalk2Derry City290' İlk 116.3
- Premier DivisionDundalk2St. Patricks Athletic045' Sonradan6.4
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler21 maç · 1.675 dk
Hücum
- Şut (isabetli)4 (1)90 dk’da 1.33
Pas
- Kilit pas2190 dk’da 1.56
- Pas isabeti68%686 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme37 · 12
- Kazanılan ikili mücadele72 / 135
- Aldırdığı faul1190 dk’da 1.27
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Premier DivisionDundalk | 20 | 0 | 1 | 1.644 | 4 | 1 |
| 2025 | Premier DivisionShelbourne | 13 | 0 | 1 | 673 | 3 | 0 |
| UEFA Konferans LigiShelbourne | 1 | 0 | 0 | 31 | 1 | 0 | |
| 2024 | Premier DivisionShelbourne | 33 | 1 | 3 | 2.360 | 6 | 1 |
| UEFA Konferans LigiShelbourne | 2 | 0 | 0 | 135 | 0 | 0 | |
| Toplam | 69 | 1 | 5 | 4.843 | 14 | 2 | |
Kulüpler
- ShelbourneŞu an#3
- DundalkŞu an#31
