ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Tony Rölke

Forma numarası
18
Forvet

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2025Eerste Divisie · KNVB Beker

36Maç21 kez ilk 11
1.954Dakika
6Gol
2Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.68
Gol + asist2
Maç başına dakika39
90 dakikada gol + asist0.46

Sayılar arşivimizdeki 70 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.0G27.02.26 · TOP Oss 1 - 2 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 7.06.2G03.03.26 · SC Cambuur Leeuwarden 3 - 2 Almere City FC · Puan 6.26.3G08.03.26 · SC Cambuur Leeuwarden 1 - 0 Jong FC Utrecht · Puan 6.36.6B13.03.26 · SC Cambuur Leeuwarden 1 - 1 Roda JC Kerkrade · Puan 6.66.9G16.03.26 · Helmond Sport 0 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 6.98.2G24.03.26 · Emmen 2 - 4 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 8.26.3M03.04.26 · VVV-Venlo 3 - 0 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 6.36.4B06.04.26 · SC Cambuur Leeuwarden 1 - 1 FC Dordrecht · Puan 6.4–B10.04.26 · FC Den Bosch 1 - 1 SC Cambuur Leeuwarden6.2G24.04.26 · SC Cambuur Leeuwarden 2 - 1 Vitesse Arnhem · Puan 6.2

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Jong Ajax Amsterdam 6.5, Waalwijk 6.2, FC Eindhoven 6.1, TOP Oss 7.0, Almere City FC 6.2, Jong FC Utrecht 6.3, Roda JC Kerkrade 6.6, Helmond Sport 6.9, Emmen 8.2, VVV-Venlo 6.3, FC Dordrecht 6.4, Vitesse Arnhem 6.2ort. 6.5816.02.26 · Jong Ajax Amsterdam 1 - 2 SC Cambuur Leeuwarden · 6.520.02.26 · SC Cambuur Leeuwarden 1 - 1 Waalwijk · 6.224.02.26 · SC Cambuur Leeuwarden 2 - 1 FC Eindhoven · 6.127.02.26 · TOP Oss 1 - 2 SC Cambuur Leeuwarden · 7.003.03.26 · SC Cambuur Leeuwarden 3 - 2 Almere City FC · 6.208.03.26 · SC Cambuur Leeuwarden 1 - 0 Jong FC Utrecht · 6.313.03.26 · SC Cambuur Leeuwarden 1 - 1 Roda JC Kerkrade · 6.616.03.26 · Helmond Sport 0 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · 6.924.03.26 · Emmen 2 - 4 SC Cambuur Leeuwarden · 8.203.04.26 · VVV-Venlo 3 - 0 SC Cambuur Leeuwarden · 6.306.04.26 · SC Cambuur Leeuwarden 1 - 1 FC Dordrecht · 6.424.04.26 · SC Cambuur Leeuwarden 2 - 1 Vitesse Arnhem · 6.26.28.2

90 dakika başına profil22 maç · 1.309 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.83, Kilit pas 2.12, Çalım 1.78, Pas isabeti 79%, Kazanılan ikili 57%, Top kazanma 2.42, Aldırdığı faul 1.60Şut: 1.83Kilit pas: 2.12Çalım: 1.78Pas isabeti: 79%Kazanılan ikili: 57%Top kazanma: 2.42Aldırdığı faul: 1.60Şut1.83Kilit pas2.12Çalım1.78Pas isabeti79%Kazanılan ikili57%Top kazanma2.42Aldırdığı faul1.60
90 dakika başına profil
Şut1.83
Kilit pas2.12
Çalım1.78
Pas isabeti79%
Kazanılan ikili57%
Top kazanma2.42
Aldırdığı faul1.60
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Eerste DivisieSC Cambuur Leeuwarden2Vitesse Arnhem125' Sonradan6.2
  • Eerste DivisieFC Den Bosch1SC Cambuur Leeuwarden113' Sonradan
  • Eerste DivisieSC Cambuur Leeuwarden1FC Dordrecht116' Sonradan6.4
  • Eerste DivisieVVV-Venlo3SC Cambuur Leeuwarden029' Sonradan6.3
  • Eerste DivisieEmmen2SC Cambuur Leeuwarden4Asist 173' İlk 118.2
  • Eerste DivisieHelmond Sport0SC Cambuur Leeuwarden190' İlk 116.9
  • Eerste DivisieSC Cambuur Leeuwarden1Roda JC Kerkrade145' Sonradan6.6
  • Eerste DivisieSC Cambuur Leeuwarden1Jong FC Utrecht025' Sonradan6.3
  • Eerste DivisieSC Cambuur Leeuwarden3Almere City FC245' Sonradan6.2
  • Eerste DivisieTOP Oss1SC Cambuur Leeuwarden2Asist 129' Sonradan7.0
  • Eerste DivisieSC Cambuur Leeuwarden2FC Eindhoven136' Sonradan6.1
  • Eerste DivisieSC Cambuur Leeuwarden1Waalwijk145' İlk 116.2

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 8, Asist 2; 2025: Gol 6, Asist 22024 · Gol: 82024 · Asist: 22025 · Gol: 62025 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5621.11.25 · İlk 11: 90'28.11.25 · İlk 11: 68'05.12.25 · İlk 11: 90'12.12.25 · İlk 11: 90'19.12.25 · İlk 11: 76'16.01.26 · İlk 11: 90'02.02.26 · İlk 11: 90'16.02.26 · İlk 11: 64'20.02.26 · İlk 11: 45'24.02.26 · Sonradan: 36'27.02.26 · Sonradan: 29'03.03.26 · Sonradan: 45'08.03.26 · Sonradan: 25'13.03.26 · Sonradan: 45'16.03.26 · İlk 11: 90'24.03.26 · İlk 11: 73'03.04.26 · Sonradan: 29'06.04.26 · Sonradan: 16'10.04.26 · Sonradan: 13'24.04.26 · Sonradan: 25'

Ayrıntılı istatistikler22 maç · 1.309 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)17 (9)90 dk’da 1.83
  • Başarılı çalım19 / 31

Pas

  • Kilit pas1890 dk’da 2.12
  • Pas isabeti79%468 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme12 · 5
  • Kazanılan ikili mücadele65 / 114
  • Aldırdığı faul1390 dk’da 1.60

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025Eerste DivisieSC Cambuur Leeuwarden35521.86420
KNVB BekerSC Cambuur Leeuwarden1109010
2024Eerste DivisieSC Cambuur Leeuwarden30721.40240
EredivisieSC Cambuur Leeuwarden20016300
KNVB BekerSC Cambuur Leeuwarden21013200
Toplam701443.65170

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım