ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Swansea CityOrta saha

Tom Iorpenda

Forma numarası
28
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2025EFL Trophy · FA Cup · Lig 2

52Maç48 kez ilk 11
4.094Dakika
3Gol
8Asist
6Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.11
Gol + asist4
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.40

Sayılar arşivimizdeki 62 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

8.0G28.03.26 · Harrogate Town AFC 0 - 2 Notts County · Puan 8.07.1M03.04.26 · Salford City 2 - 1 Notts County · Puan 7.16.8G06.04.26 · Notts County 3 - 1 Newport County · Puan 6.85.9M11.04.26 · Cambridge United 4 - 0 Notts County · Puan 5.96.6M18.04.26 · Notts County 1 - 2 Barnet FC · Puan 6.68.5G25.04.26 · Colchester United 0 - 1 Notts County · Puan 8.56.8B02.05.26 · Notts County 1 - 1 Bristol Rovers · Puan 6.88.0G10.05.26 · Chesterfield FC 0 - 1 Notts County · Puan 8.06.4B15.05.26 · Notts County 0 - 0 Chesterfield FC · Puan 6.47.0G25.05.26 · Notts County 3 - 0 Salford City · Puan 7.0

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Cheltenham Town 9.0, Oldham Athletic 6.6, Harrogate Town AFC 8.0, Salford City 7.1, Newport County 6.8, Cambridge United 5.9, Barnet FC 6.6, Colchester United 8.5, Bristol Rovers 6.8, Chesterfield FC 8.0, Chesterfield FC 6.4, Salford City 7.0ort. 7.2321.03.26 · Notts County 5 - 2 Cheltenham Town · 9.024.03.26 · Oldham Athletic 3 - 0 Notts County · 6.628.03.26 · Harrogate Town AFC 0 - 2 Notts County · 8.003.04.26 · Salford City 2 - 1 Notts County · 7.106.04.26 · Notts County 3 - 1 Newport County · 6.811.04.26 · Cambridge United 4 - 0 Notts County · 5.918.04.26 · Notts County 1 - 2 Barnet FC · 6.625.04.26 · Colchester United 0 - 1 Notts County · 8.502.05.26 · Notts County 1 - 1 Bristol Rovers · 6.810.05.26 · Chesterfield FC 0 - 1 Notts County · 8.015.05.26 · Notts County 0 - 0 Chesterfield FC · 6.425.05.26 · Notts County 3 - 0 Salford City · 7.07.09.0

90 dakika başına profil36 maç · 3.015 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.50, Kilit pas 1.46, Çalım 1.66, Pas isabeti 80%, Kazanılan ikili 47%, Top kazanma 3.31, Aldırdığı faul 2.32Şut: 1.50Kilit pas: 1.46Çalım: 1.66Pas isabeti: 80%Kazanılan ikili: 47%Top kazanma: 3.31Aldırdığı faul: 2.32Şut1.50Kilit pas1.46Çalım1.66Pas isabeti80%Kazanılan ikili47%Top kazanma3.31Aldırdığı faul2.32
90 dakika başına profil
Şut1.50
Kilit pas1.46
Çalım1.66
Pas isabeti80%
Kazanılan ikili47%
Top kazanma3.31
Aldırdığı faul2.32
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • League TwoNotts County3Salford City090' İlk 117.0
  • League TwoNotts County0Chesterfield FC090' İlk 116.4
  • League TwoChesterfield FC0Notts County1Asist 190' İlk 118.0
  • League TwoNotts County1Bristol Rovers190' İlk 116.8
  • League TwoColchester United0Notts County1Asist 190' İlk 118.5
  • League TwoNotts County1Barnet FC290' İlk 116.6
  • League TwoCambridge United4Notts County090' İlk 115.9
  • League TwoNotts County3Newport County1Asist 1Sarı kart 190' İlk 116.8
  • League TwoSalford City2Notts County190' İlk 117.1
  • League TwoHarrogate Town AFC0Notts County2Asist 190' İlk 118.0
  • League TwoOldham Athletic3Notts County090' İlk 116.6
  • League TwoNotts County5Cheltenham Town2Gol 190' İlk 119.0

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 1; 2025: Gol 3, Asist 82024 · Asist: 12025 · Gol: 32025 · Asist: 8

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8907.02.26 · İlk 11: 90'14.02.26 · İlk 11: 76'17.02.26 · İlk 11: 75'21.02.26 · İlk 11: 90'28.02.26 · İlk 11: 90'07.03.26 · İlk 11: 90'14.03.26 · İlk 11: 90'17.03.26 · İlk 11: 90'21.03.26 · İlk 11: 90'24.03.26 · İlk 11: 90'28.03.26 · İlk 11: 90'03.04.26 · İlk 11: 90'06.04.26 · İlk 11: 90'11.04.26 · İlk 11: 90'18.04.26 · İlk 11: 90'25.04.26 · İlk 11: 90'02.05.26 · İlk 11: 90'10.05.26 · İlk 11: 90'15.05.26 · İlk 11: 90'25.05.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler36 maç · 3.015 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)22 (14)90 dk’da 1.50
  • Başarılı çalım34 / 104

Pas

  • Kilit pas3490 dk’da 1.46
  • Pas isabeti80%940 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme78 · 17
  • Kazanılan ikili mücadele230 / 488
  • Aldırdığı faul6790 dk’da 2.32

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025EFL TrophyNotts County20015500
FA CupNotts County1007500
Lig 2Notts County49383.86460
2024EFL TrophyHuddersfield Town40121810
FA CupHuddersfield Town1006600
Lig 1Huddersfield Town5005800
Toplam62394.43670

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım