ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Titouan Thomas

Forma numarası
18
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2025Coupe de France · Lig 2

26Maç20 kez ilk 11
1.809Dakika
1Gol
1Asist
7Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.41
Gol + asist1
Maç başına dakika57
90 dakikada gol + asist0.16

Sayılar arşivimizdeki 62 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.2B06.03.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 2 - 2 En Avant Guingamp · Puan 7.25.5M13.03.26 · Montpellier 2 - 0 Stade Lavallois Mayenne FC · Puan 5.56.3G20.03.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 3 - 2 Grenoble Foot 38 · Puan 6.36.2B10.04.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 2 - 2 Stade Reims · Puan 6.27.0G20.04.26 · USL Dunkerque 0 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · Puan 7.06.4B24.04.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 0 - 0 Rodez · Puan 6.45.9M02.05.26 · ES Troyes 4 - 0 Stade Lavallois Mayenne FC · Puan 5.96.3G09.05.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 2 - 1 US Boulogne · Puan 6.37.0B19.05.26 · FC Rouen 1899 1 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC · Puan 7.06.3G24.05.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 0 FC Rouen 1899 · Puan 6.3

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: AS Saint-Étienne 6.0, Nancy Lorraine 7.5, En Avant Guingamp 7.2, Montpellier 5.5, Grenoble Foot 38 6.3, Stade Reims 6.2, USL Dunkerque 7.0, Rodez 6.4, ES Troyes 5.9, US Boulogne 6.3, FC Rouen 1899 7.0, FC Rouen 1899 6.3ort. 6.4721.02.26 · AS Saint-Étienne 2 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC · 6.027.02.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 1 Nancy Lorraine · 7.506.03.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 2 - 2 En Avant Guingamp · 7.213.03.26 · Montpellier 2 - 0 Stade Lavallois Mayenne FC · 5.520.03.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 3 - 2 Grenoble Foot 38 · 6.310.04.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 2 - 2 Stade Reims · 6.220.04.26 · USL Dunkerque 0 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · 7.024.04.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 0 - 0 Rodez · 6.402.05.26 · ES Troyes 4 - 0 Stade Lavallois Mayenne FC · 5.909.05.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 2 - 1 US Boulogne · 6.319.05.26 · FC Rouen 1899 1 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC · 7.024.05.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 0 FC Rouen 1899 · 6.36.37.5

90 dakika başına profil16 maç · 1.096 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.02, Kilit pas 1.45, Pas isabeti 82%, Kazanılan ikili 61%, Top kazanma 2.26, Aldırdığı faul 2.57Şut: 1.02Kilit pas: 1.45Pas isabeti: 82%Kazanılan ikili: 61%Top kazanma: 2.26Aldırdığı faul: 2.57Şut1.02Kilit pas1.45Pas isabeti82%Kazanılan ikili61%Top kazanma2.26Aldırdığı faul2.57
90 dakika başına profil
Şut1.02
Kilit pas1.45
Pas isabeti82%
Kazanılan ikili61%
Top kazanma2.26
Aldırdığı faul2.57
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC1FC Rouen 18990Sarı kart 159' İlk 116.3
  • Lig 2FC Rouen 18991Stade Lavallois Mayenne FC1Sarı kart 189' İlk 117.0
  • Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC2US Boulogne190' İlk 116.3
  • Lig 2ES Troyes4Stade Lavallois Mayenne FC029' Sonradan5.9
  • Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC0Rodez025' Sonradan6.4
  • Lig 2USL Dunkerque0Stade Lavallois Mayenne FC2Asist 113' Sonradan7.0
  • Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC2Stade Reims219' Sonradan6.2
  • Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC3Grenoble Foot 382Sarı kart 178' İlk 116.3
  • Lig 2Montpellier2Stade Lavallois Mayenne FC0Sarı kart 183' İlk 115.5
  • Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC2En Avant Guingamp287' İlk 117.2
  • Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC1Nancy Lorraine190' İlk 117.5
  • Lig 2AS Saint-Étienne2Stade Lavallois Mayenne FC1Sarı kart 188' İlk 116.0

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2023: Gol 0, Asist 1; 2024: Gol 3, Asist 0; 2025: Gol 1, Asist 12023 · Asist: 12024 · Gol: 32025 · Gol: 12025 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6523.09.25 · Sonradan: 17'27.09.25 · İlk 11: 83'03.10.25 · İlk 11: 90'18.10.25 · Sonradan: 11'30.01.26 · İlk 11: 85'04.02.26 · İlk 11: 90'07.02.26 · İlk 11: 84'13.02.26 · İlk 11: 87'21.02.26 · İlk 11: 88'27.02.26 · İlk 11: 90'06.03.26 · İlk 11: 87'13.03.26 · İlk 11: 83'20.03.26 · İlk 11: 78'10.04.26 · Sonradan: 19'20.04.26 · Sonradan: 13'24.04.26 · Sonradan: 25'02.05.26 · Sonradan: 29'09.05.26 · İlk 11: 90'19.05.26 · İlk 11: 89'24.05.26 · İlk 11: 59'

Ayrıntılı istatistikler16 maç · 1.096 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)4 (1)90 dk’da 1.02
  • Başarılı çalım4 / 5

Pas

  • Kilit pas890 dk’da 1.45
  • Pas isabeti82%499 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme15 · 4
  • Kazanılan ikili mücadele79 / 130
  • Aldırdığı faul2790 dk’da 2.57

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025Coupe de FranceStade Lavallois Mayenne FC1009000
Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC25111.71970
2024Coupe de FranceStade Lavallois Mayenne FC1009000
Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC32301.65360
2023Coupe de FranceStade Lavallois Mayenne FC30112310
Toplam62423.675140

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım