ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Tijn Landheer

Forma numarası
43
Defans

Sezon 2026Eerste Divisie

11Maç10 kez ilk 11
874Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.30
Gol + asist0
Maç başına dakika70
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 13 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.9M28.08.26 · Jong Ajax Amsterdam 3 - 2 Helmond Sport · Puan 5.96.1G04.09.26 · Helmond Sport 4 - 2 VVV-Venlo · Puan 6.16.8G11.09.26 · Helmond Sport 3 - 1 Jong PSV Eindhoven · Puan 6.86.1M18.09.26 · FC Den Bosch 2 - 1 Helmond Sport · Puan 6.16.3M26.09.26 · MVV Maastricht 2 - 0 Helmond Sport · Puan 6.36.5B02.10.26 · Helmond Sport 2 - 2 Heracles Almelo · Puan 6.56.8M09.10.26 · TOP Oss 3 - 1 Helmond Sport · Puan 6.86.1M16.10.26 · Helmond Sport 0 - 2 NAC Breda · Puan 6.16.1M27.10.26 · Helmond Sport 3 - 4 Willem II · Puan 6.1–G30.10.26 · Helmond Sport 3 - 2 FC Eindhoven

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: De Graafschap 6.7, Roda JC Kerkrade 5.9, Waalwijk 6.5, Jong Ajax Amsterdam 5.9, VVV-Venlo 6.1, Jong PSV Eindhoven 6.8, FC Den Bosch 6.1, MVV Maastricht 6.3, Heracles Almelo 6.5, TOP Oss 6.8, NAC Breda 6.1, Willem II 6.1ort. 6.3209.08.26 · Helmond Sport 1 - 1 De Graafschap · 6.714.08.26 · Roda JC Kerkrade 2 - 1 Helmond Sport · 5.921.08.26 · Helmond Sport 1 - 1 Waalwijk · 6.528.08.26 · Jong Ajax Amsterdam 3 - 2 Helmond Sport · 5.904.09.26 · Helmond Sport 4 - 2 VVV-Venlo · 6.111.09.26 · Helmond Sport 3 - 1 Jong PSV Eindhoven · 6.818.09.26 · FC Den Bosch 2 - 1 Helmond Sport · 6.126.09.26 · MVV Maastricht 2 - 0 Helmond Sport · 6.302.10.26 · Helmond Sport 2 - 2 Heracles Almelo · 6.509.10.26 · TOP Oss 3 - 1 Helmond Sport · 6.816.10.26 · Helmond Sport 0 - 2 NAC Breda · 6.127.10.26 · Helmond Sport 3 - 4 Willem II · 6.16.16.8

90 dakika başına profil11 maç · 874 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.00, Çalım 1.00, Pas isabeti 87%, Kazanılan ikili 48%, Top kazanma 3.70, Aldırdığı faul 1.43Şut: 1.00Çalım: 1.00Pas isabeti: 87%Kazanılan ikili: 48%Top kazanma: 3.70Aldırdığı faul: 1.43Şut1.00Çalım1.00Pas isabeti87%Kazanılan ikili48%Top kazanma3.70Aldırdığı faul1.43
90 dakika başına profil
Şut1.00
Çalım1.00
Pas isabeti87%
Kazanılan ikili48%
Top kazanma3.70
Aldırdığı faul1.43
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Oynadığı dakikalarSon 13 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 13 maç, Maç başına dakika 7509.08.26 · İlk 11: 90'14.08.26 · İlk 11: 90'21.08.26 · İlk 11: 90'28.08.26 · İlk 11: 90'04.09.26 · İlk 11: 90'11.09.26 · İlk 11: 90'18.09.26 · İlk 11: 45'26.09.26 · İlk 11: 90'02.10.26 · İlk 11: 90'09.10.26 · İlk 11: 89'16.10.26 · Sonradan: 20'27.10.26 · İlk 11: 90'30.10.26 · Sonradan: 6'

Ayrıntılı istatistikler11 maç · 874 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)7 (1)90 dk’da 1.00
  • Başarılı çalım4 / 7

Pas

  • Kilit pas1
  • Pas isabeti87%535 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme8 · 15
  • Kazanılan ikili mücadele30 / 62
  • Aldırdığı faul1090 dk’da 1.43

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Eerste DivisieHelmond Sport110087410
Toplam110087410

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım