ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Tiemoko Ouattara

Forma numarası
77
Forvet

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Süper Lig

10Maç6 kez ilk 11
402Dakika
1Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.48
Gol + asist1
Maç başına dakika40
90 dakikada gol + asist0.22

Sayılar arşivimizdeki 50 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.0M25.07.26 · Servette FC 0 - 1 FC Basel · Puan 6.07.1M01.08.26 · Zurich 2 - 1 Servette FC · Puan 7.17.7G08.08.26 · Servette FC 2 - 1 Grasshopper · Puan 7.76.3B29.08.26 · Servette FC 1 - 1 Luzern · Puan 6.36.9M03.09.26 · Lugano 1 - 0 Servette FC · Puan 6.95.8M06.09.26 · Servette FC 0 - 2 St. Gallen · Puan 5.86.3G13.09.26 · Lausanne Sport 0 - 1 Servette FC · Puan 6.3–G10.10.26 · Servette FC 3 - 0 FC Sion6.5G24.10.26 · Servette FC 2 - 1 FC Vaduz · Puan 6.55.7M31.10.26 · St. Gallen 2 - 1 Servette FC · Puan 5.7

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Lausanne Sport 6.5, FC Basel 6.2, FC Sion 5.9, FC Basel 6.0, Zurich 7.1, Grasshopper 7.7, Luzern 6.3, Lugano 6.9, St. Gallen 5.8, Lausanne Sport 6.3, FC Vaduz 6.5, St. Gallen 5.7ort. 6.4108.02.26 · Lausanne Sport 1 - 1 St. Gallen · 6.508.03.26 · St. Gallen 3 - 0 FC Basel · 6.203.05.26 · St. Gallen 0 - 3 FC Sion · 5.925.07.26 · Servette FC 0 - 1 FC Basel · 6.001.08.26 · Zurich 2 - 1 Servette FC · 7.108.08.26 · Servette FC 2 - 1 Grasshopper · 7.729.08.26 · Servette FC 1 - 1 Luzern · 6.303.09.26 · Lugano 1 - 0 Servette FC · 6.906.09.26 · Servette FC 0 - 2 St. Gallen · 5.813.09.26 · Lausanne Sport 0 - 1 Servette FC · 6.324.10.26 · Servette FC 2 - 1 FC Vaduz · 6.531.10.26 · St. Gallen 2 - 1 Servette FC · 5.75.77.7

90 dakika başına profil19 maç · 579 dk

90 dakika başına profil: Şut 3.20, Çalım 1.72, Pas isabeti 67%, Kazanılan ikili 48%, Top kazanma 4.68, Aldırdığı faul 3.34Şut: 3.20Çalım: 1.72Pas isabeti: 67%Kazanılan ikili: 48%Top kazanma: 4.68Aldırdığı faul: 3.34Şut3.20Çalım1.72Pas isabeti67%Kazanılan ikili48%Top kazanma4.68Aldırdığı faul3.34
90 dakika başına profil
Şut3.20
Çalım1.72
Pas isabeti67%
Kazanılan ikili48%
Top kazanma4.68
Aldırdığı faul3.34
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 1; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 1, Asist 02024 · Gol: 12024 · Asist: 12026 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 3028.10.25 · Sonradan: 18'26.11.25 · Sonradan: 45'25.01.26 · Sonradan: 13'08.02.26 · Sonradan: 23'21.02.26 · Sonradan: 11'05.03.26 · Sonradan: 8'08.03.26 · Sonradan: 27'17.03.26 · Sonradan: 13'12.04.26 · Sonradan: 8'03.05.26 · Sonradan: 29'25.07.26 · Sonradan: 18'01.08.26 · Sonradan: 19'08.08.26 · İlk 11: 82'29.08.26 · İlk 11: 62'03.09.26 · İlk 11: 69'06.09.26 · İlk 11: 45'13.09.26 · Sonradan: 15'10.10.26 · Sonradan: 13'24.10.26 · İlk 11: 20'31.10.26 · İlk 11: 59'

Ayrıntılı istatistikler19 maç · 579 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)12 (6)90 dk’da 3.20
  • Başarılı çalım7 / 32

Pas

  • Kilit pas3
  • Pas isabeti67%140 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme22 · 1
  • Kazanılan ikili mücadele55 / 114
  • Aldırdığı faul1790 dk’da 3.34

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Süper LigServette FC101040200
2025Süper LigServette FC2004010
Süper LigSt. Gallen130024020
UEFA Konferans LigiServette FC1003700
2024Süper LigServette FC221159730
UEFA Konferans LigiServette FC2002300
Toplam50211.33960

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım