ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Thijme Verheijen

Forma numarası
11
Forvet

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Eerste Divisie · KNVB Beker

4Maç3 kez ilk 11
87Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan5.87
Gol + asist0
Maç başına dakika35
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 57 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.2M06.04.26 · Emmen 2 - 1 MVV Maastricht · Puan 6.26.0B10.04.26 · MVV Maastricht 0 - 0 Helmond Sport · Puan 6.05.8M24.04.26 · MVV Maastricht 0 - 2 TOP Oss · Puan 5.8–G09.08.26 · MVV Maastricht 2 - 1 Jong FC Utrecht–G21.08.26 · MVV Maastricht 1 - 0 FC Volendam–M09.10.26 · NAC Breda 1 - 0 MVV Maastricht–M18.10.26 · MVV Maastricht 1 - 5 Heracles Almelo5.7B23.10.26 · FC Den Bosch 2 - 2 MVV Maastricht · Puan 5.75.7M28.10.26 · MVV Maastricht 0 - 3 Excelsior · Puan 5.75.8M31.10.26 · MVV Maastricht 1 - 2 VVV-Venlo · Puan 5.8

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Helmond Sport 8.7, Jong Ajax Amsterdam 7.0, SC Cambuur Leeuwarden 6.2, VVV-Venlo 6.8, Jong AZ Alkmaar 7.0, Willem II 5.7, Emmen 6.2, Helmond Sport 6.0, TOP Oss 5.8, FC Den Bosch 5.7, Excelsior 5.7, VVV-Venlo 5.8ort. 6.3805.12.25 · Helmond Sport 2 - 4 MVV Maastricht · 8.712.12.25 · MVV Maastricht 2 - 1 Jong Ajax Amsterdam · 7.019.12.25 · SC Cambuur Leeuwarden 4 - 0 MVV Maastricht · 6.213.03.26 · MVV Maastricht 2 - 1 VVV-Venlo · 6.816.03.26 · Jong AZ Alkmaar 1 - 1 MVV Maastricht · 7.022.03.26 · MVV Maastricht 0 - 5 Willem II · 5.706.04.26 · Emmen 2 - 1 MVV Maastricht · 6.210.04.26 · MVV Maastricht 0 - 0 Helmond Sport · 6.024.04.26 · MVV Maastricht 0 - 2 TOP Oss · 5.823.10.26 · FC Den Bosch 2 - 2 MVV Maastricht · 5.728.10.26 · MVV Maastricht 0 - 3 Excelsior · 5.731.10.26 · MVV Maastricht 1 - 2 VVV-Venlo · 5.85.88.7

90 dakika başına profil19 maç · 768 dk

90 dakika başına profil: Şut 3.08, Kilit pas 1.88, Çalım 2.19, Pas isabeti 79%, Kazanılan ikili 55%, Top kazanma 3.55, Aldırdığı faul 1.98Şut: 3.08Kilit pas: 1.88Çalım: 2.19Pas isabeti: 79%Kazanılan ikili: 55%Top kazanma: 3.55Aldırdığı faul: 1.98Şut3.08Kilit pas1.88Çalım2.19Pas isabeti79%Kazanılan ikili55%Top kazanma3.55Aldırdığı faul1.98
90 dakika başına profil
Şut3.08
Kilit pas1.88
Çalım2.19
Pas isabeti79%
Kazanılan ikili55%
Top kazanma3.55
Aldırdığı faul1.98
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 3, Asist 1; 2025: Gol 2, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 32024 · Asist: 12025 · Gol: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 4425.11.25 · İlk 11: 70'30.11.25 · İlk 11: 71'05.12.25 · İlk 11: 84'12.12.25 · İlk 11: 86'19.12.25 · İlk 11: 62'27.02.26 · Sonradan: 10'13.03.26 · Sonradan: 22'16.03.26 · İlk 11: 73'22.03.26 · İlk 11: 45'03.04.26 · Sonradan: 10'06.04.26 · Sonradan: 17'10.04.26 · Sonradan: 28'24.04.26 · Sonradan: 31'09.08.26 · İlk 11: 2'21.08.26 · Sonradan: 1'09.10.26 · İlk 11: 9'18.10.26 · Sonradan: 21'23.10.26 · İlk 11: 89'28.10.26 · İlk 11: 75'31.10.26 · İlk 11: 78'

Ayrıntılı istatistikler19 maç · 768 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)16 (8)90 dk’da 3.08
  • Başarılı çalım11 / 22

Pas

  • Kilit pas890 dk’da 1.88
  • Pas isabeti79%205 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme14 · 5
  • Kazanılan ikili mücadele44 / 80
  • Aldırdığı faul1390 dk’da 1.98

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Eerste DivisieMVV Maastricht3001200
KNVB BekerMVV Maastricht1007500
2025Eerste DivisieMVV Maastricht232089810
KNVB BekerMVV Maastricht1002800
2024Eerste DivisieVVV-Venlo25311.32510
KNVB BekerVVV-Venlo1004500
Toplam54512.38320

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım