ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Thibaud Verlinden

Forma numarası
10
Forvet

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2025Pro Ligi

26Maç17 kez ilk 11
1.463Dakika
2Gol
4Asist
4Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.36
Gol + asist1
Maç başına dakika56
90 dakikada gol + asist0.16

Sayılar arşivimizdeki 61 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.0M21.02.26 · Club Brugge 2 - 1 Oud-Heverlee Leuven · Puan 6.05.7M28.02.26 · RSC Anderlecht 5 - 1 Oud-Heverlee Leuven · Puan 5.76.8M07.03.26 · Oud-Heverlee Leuven 0 - 1 KVC Westerlo · Puan 6.87.1G14.03.26 · Sporting de Charleroi 0 - 2 Oud-Heverlee Leuven · Puan 7.16.6G22.03.26 · Oud-Heverlee Leuven 1 - 0 Royal Antwerp · Puan 6.66.3M04.04.26 · Oud-Heverlee Leuven 1 - 3 Standard Liege · Puan 6.36.2B12.04.26 · KRC Genk 0 - 0 Oud-Heverlee Leuven · Puan 6.26.8M18.04.26 · Royal Antwerp 2 - 0 Oud-Heverlee Leuven · Puan 6.86.2M21.04.26 · Oud-Heverlee Leuven 0 - 2 KVC Westerlo · Puan 6.25.9M25.04.26 · Oud-Heverlee Leuven 0 - 2 Sporting de Charleroi · Puan 5.9

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Gent 7.2, FCV Dender EH 7.8, Club Brugge 6.0, RSC Anderlecht 5.7, KVC Westerlo 6.8, Sporting de Charleroi 7.1, Royal Antwerp 6.6, Standard Liege 6.3, KRC Genk 6.2, Royal Antwerp 6.8, KVC Westerlo 6.2, Sporting de Charleroi 5.9ort. 6.5507.02.26 · Gent 1 - 3 Oud-Heverlee Leuven · 7.214.02.26 · Oud-Heverlee Leuven 3 - 2 FCV Dender EH · 7.821.02.26 · Club Brugge 2 - 1 Oud-Heverlee Leuven · 6.028.02.26 · RSC Anderlecht 5 - 1 Oud-Heverlee Leuven · 5.707.03.26 · Oud-Heverlee Leuven 0 - 1 KVC Westerlo · 6.814.03.26 · Sporting de Charleroi 0 - 2 Oud-Heverlee Leuven · 7.122.03.26 · Oud-Heverlee Leuven 1 - 0 Royal Antwerp · 6.604.04.26 · Oud-Heverlee Leuven 1 - 3 Standard Liege · 6.312.04.26 · KRC Genk 0 - 0 Oud-Heverlee Leuven · 6.218.04.26 · Royal Antwerp 2 - 0 Oud-Heverlee Leuven · 6.821.04.26 · Oud-Heverlee Leuven 0 - 2 KVC Westerlo · 6.225.04.26 · Oud-Heverlee Leuven 0 - 2 Sporting de Charleroi · 5.95.97.8

90 dakika başına profil21 maç · 1.288 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.80, Kilit pas 2.74, Çalım 1.97, Pas isabeti 76%, Kazanılan ikili 41%, Top kazanma 3.32Şut: 1.80Kilit pas: 2.74Çalım: 1.97Pas isabeti: 76%Kazanılan ikili: 41%Top kazanma: 3.32Şut1.80Kilit pas2.74Çalım1.97Pas isabeti76%Kazanılan ikili41%Top kazanma3.32
90 dakika başına profil
Şut1.80
Kilit pas2.74
Çalım1.97
Pas isabeti76%
Kazanılan ikili41%
Top kazanma3.32
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Pro LigiOud-Heverlee Leuven0Sporting de Charleroi277' İlk 115.9
  • Pro LigiOud-Heverlee Leuven0KVC Westerlo220' Sonradan6.2
  • Pro LigiRoyal Antwerp2Oud-Heverlee Leuven066' İlk 116.8
  • Pro LigiKRC Genk0Oud-Heverlee Leuven021' Sonradan6.2
  • Pro LigiOud-Heverlee Leuven1Standard Liege390' İlk 116.3
  • Pro LigiOud-Heverlee Leuven1Royal Antwerp072' İlk 116.6
  • Pro LigiSporting de Charleroi0Oud-Heverlee Leuven2Asist 145' Sonradan7.1
  • Pro LigiOud-Heverlee Leuven0KVC Westerlo128' Sonradan6.8
  • Pro LigiRSC Anderlecht5Oud-Heverlee Leuven1Sarı kart 162' İlk 115.7
  • Pro LigiClub Brugge2Oud-Heverlee Leuven175' İlk 116.0
  • Pro LigiOud-Heverlee Leuven3FCV Dender EH2Asist 168' İlk 117.8
  • Pro LigiGent1Oud-Heverlee Leuven3Asist 177' İlk 117.2

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 3, Asist 6; 2025: Gol 2, Asist 42024 · Gol: 32024 · Asist: 62025 · Gol: 22025 · Asist: 4

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6223.11.25 · İlk 11: 73'30.11.25 · İlk 11: 67'07.12.25 · İlk 11: 39'21.12.25 · Sonradan: 45'27.12.25 · İlk 11: 90'18.01.26 · İlk 11: 80'24.01.26 · İlk 11: 78'01.02.26 · İlk 11: 70'07.02.26 · İlk 11: 77'14.02.26 · İlk 11: 68'21.02.26 · İlk 11: 75'28.02.26 · İlk 11: 62'07.03.26 · Sonradan: 28'14.03.26 · Sonradan: 45'22.03.26 · İlk 11: 72'04.04.26 · İlk 11: 90'12.04.26 · Sonradan: 21'18.04.26 · İlk 11: 66'21.04.26 · Sonradan: 20'25.04.26 · İlk 11: 77'

Ayrıntılı istatistikler21 maç · 1.288 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)12 (10)90 dk’da 1.80
  • Başarılı çalım18 / 40

Pas

  • Kilit pas2190 dk’da 2.74
  • Pas isabeti76%287 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme21 · 8
  • Kazanılan ikili mücadele48 / 116
  • Aldırdığı faul5

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025Pro LigiOud-Heverlee Leuven26241.46340
2024Pro LigiOud-Heverlee Leuven141283021
Pro LigiK Beerschot VA21241.75520
Toplam615104.04881

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım