ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Tayo Edun

Forma numarası
17
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026EFL Trophy · Lig 1

5Maç2 kez ilk 11
221Dakika
1Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.72
Gol + asist1
Maç başına dakika63
90 dakikada gol + asist0.14

Sayılar arşivimizdeki 55 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.5M28.04.26 · Stockport County 1 - 2 Port Vale · Puan 6.57.0G02.05.26 · Barnsley 1 - 3 Stockport County · Puan 7.06.7G09.05.26 · Stevenage 0 - 1 Stockport County · Puan 6.77.8G13.05.26 · Stockport County 2 - 0 Stevenage · Puan 7.85.5M24.05.26 · Bolton Wanderers 4 - 1 Stockport County · Puan 5.56.1G15.08.26 · Plymouth Argyle 1 - 3 Stockport County · Puan 6.18.6G18.08.26 · Stockport County 6 - 3 Everton U21 · Puan 8.66.0G29.08.26 · Stockport County 5 - 1 Wycombe Wanderers · Puan 6.05.7M02.09.26 · Luton 2 - 0 Stockport County · Puan 5.77.3G06.10.26 · Shrewsbury Town 0 - 2 Stockport County · Puan 7.3

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Mansfield 7.8, Peterborough United 7.9, Port Vale 6.5, Barnsley 7.0, Stevenage 6.7, Stevenage 7.8, Bolton Wanderers 5.5, Plymouth Argyle 6.1, Everton U21 8.6, Wycombe Wanderers 6.0, Luton 5.7, Shrewsbury Town 7.3ort. 6.9121.04.26 · Stockport County 0 - 1 Mansfield · 7.825.04.26 · Stockport County 3 - 1 Peterborough United · 7.928.04.26 · Stockport County 1 - 2 Port Vale · 6.502.05.26 · Barnsley 1 - 3 Stockport County · 7.009.05.26 · Stevenage 0 - 1 Stockport County · 6.713.05.26 · Stockport County 2 - 0 Stevenage · 7.824.05.26 · Bolton Wanderers 4 - 1 Stockport County · 5.515.08.26 · Plymouth Argyle 1 - 3 Stockport County · 6.118.08.26 · Stockport County 6 - 3 Everton U21 · 8.629.08.26 · Stockport County 5 - 1 Wycombe Wanderers · 6.002.09.26 · Luton 2 - 0 Stockport County · 5.706.10.26 · Shrewsbury Town 0 - 2 Stockport County · 7.37.38.6

90 dakika başına profil35 maç · 2.225 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.42, Kilit pas 1.99, Çalım 2.92, Pas isabeti 73%, Kazanılan ikili 55%, Top kazanma 4.48, Aldırdığı faul 1.87Şut: 1.42Kilit pas: 1.99Çalım: 2.92Pas isabeti: 73%Kazanılan ikili: 55%Top kazanma: 4.48Aldırdığı faul: 1.87Şut1.42Kilit pas1.99Çalım2.92Pas isabeti73%Kazanılan ikili55%Top kazanma4.48Aldırdığı faul1.87
90 dakika başına profil
Şut1.42
Kilit pas1.99
Çalım2.92
Pas isabeti73%
Kazanılan ikili55%
Top kazanma4.48
Aldırdığı faul1.87
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • EFL TrophyShrewsbury Town0Stockport County263' İlk 117.3
  • League OneLuton2Stockport County065' İlk 115.7
  • League OneStockport County5Wycombe Wanderers118' Sonradan6.0
  • EFL TrophyStockport County6Everton U213Gol 145' Sonradan8.6
  • League OnePlymouth Argyle1Stockport County330' Sonradan6.1
  • League OneBolton Wanderers4Stockport County189' İlk 115.5
  • League OneStockport County2Stevenage090' İlk 117.8
  • League OneStevenage0Stockport County190' İlk 116.7
  • League OneBarnsley1Stockport County390' İlk 117.0
  • League OneStockport County1Port Vale245' Sonradan6.5
  • League OneStockport County3Peterborough United1Sarı kart 190' İlk 117.9
  • League OneStockport County0Mansfield189' İlk 117.8

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 3, Asist 2; 2025: Gol 2, Asist 3; 2026: Gol 1, Asist 02024 · Gol: 32024 · Asist: 22025 · Gol: 22025 · Asist: 32026 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6017.03.26 · Sonradan: 18'21.03.26 · İlk 11: 68'28.03.26 · Sonradan: 11'03.04.26 · Sonradan: 22'06.04.26 · Sonradan: 45'12.04.26 · İlk 11: 90'15.04.26 · İlk 11: 90'18.04.26 · İlk 11: 45'21.04.26 · İlk 11: 89'25.04.26 · İlk 11: 90'28.04.26 · Sonradan: 45'02.05.26 · İlk 11: 90'09.05.26 · İlk 11: 90'13.05.26 · İlk 11: 90'24.05.26 · İlk 11: 89'15.08.26 · Sonradan: 30'18.08.26 · Sonradan: 45'29.08.26 · Sonradan: 18'02.09.26 · İlk 11: 65'06.10.26 · İlk 11: 63'

Ayrıntılı istatistikler35 maç · 2.225 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)8 (5)90 dk’da 1.42
  • Başarılı çalım25 / 57

Pas

  • Kilit pas2490 dk’da 1.99
  • Pas isabeti73%1.149 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme84 · 22
  • Kazanılan ikili mücadele169 / 309
  • Aldırdığı faul3190 dk’da 1.87

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026EFL TrophyStockport County21010800
Lig 1Stockport County30011300
2025EFL TrophyStockport County30122510
Lig 1Stockport County27221.77950
2024EFL TrophyCharlton Athletic31027020
Lig 1Peterborough United17221.46752
Toplam55653.962132

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım