Prachuap FCOrta saha
Tauã Ferreira
- Forma numarası
- 10
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Tayland Ligi
5Maç5 kez ilk 11
372Dakika
1Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.83
Gol + asist3
Maç başına dakika66
90 dakikada gol + asist0.41
Sayılar arşivimizdeki 40 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.0B17.01.26 · Sukhothai FC 0 - 0 Prachuap FC · Puan 7.06.0B22.03.26 · Prachuap FC 0 - 0 Bangkok United · Puan 6.06.2M04.04.26 · Port FC 3 - 0 Prachuap FC · Puan 6.28.3G18.04.26 · Prachuap FC 2 - 0 Chonburi · Puan 8.37.2G26.04.26 · Ayutthaya United FC 1 - 3 Prachuap FC · Puan 7.27.0G13.09.26 · Prachuap FC 1 - 0 Sukhothai FC · Puan 7.07.3G19.09.26 · Pattani FC 0 - 3 Prachuap FC · Puan 7.37.2G11.10.26 · Prachuap FC 2 - 1 Chiangrai United FC · Puan 7.25.9G17.10.26 · Chonburi 1 - 2 Prachuap FC · Puan 5.96.2B25.10.26 · Prachuap FC 0 - 0 Bangkok United · Puan 6.2
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil15 maç · 1.106 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 2.26 |
| Kilit pas | 2.37 |
| Çalım | 1.27 |
| Pas isabeti | 75% |
| Kazanılan ikili | 51% |
| Top kazanma | 0.78 |
| Aldırdığı faul | 2.66 |
Son maçları
- Tayland LigiPrachuap FC0Bangkok United045' İlk 116.2
- Tayland LigiChonburi1Prachuap FC262' İlk 115.9
- Tayland LigiPrachuap FC2Chiangrai United FC190' İlk 117.2
- Tayland LigiPattani FC0Prachuap FC3Gol 185' İlk 117.3
- Tayland LigiPrachuap FC1Sukhothai FC090' İlk 117.0
- Tayland LigiAyutthaya United FC1Prachuap FC3AAsist 145' Sonradan7.2
- Tayland LigiPrachuap FC2Chonburi0AAsist 189' İlk 118.3
- Tayland LigiPort FC3Prachuap FC020' Sonradan6.2
- Tayland LigiPrachuap FC0Bangkok United041' Sonradan6.0
- Tayland LigiSukhothai FC0Prachuap FC090' İlk 117.0
- Tayland LigiUthai Thani FC4Prachuap FC090' İlk 115.9
- Tayland LigiPrachuap FC4Ayutthaya United FC4Gol 1AAsist 189' İlk 117.5
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler15 maç · 1.106 dk
Hücum
- Şut (isabetli)25 (7)90 dk’da 2.26
- Başarılı çalım5 / 19
Pas
- Kilit pas2490 dk’da 2.37
- Pas isabeti75%268 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme5 · 0
- Kazanılan ikili mücadele41 / 81
- Aldırdığı faul2590 dk’da 2.66
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Tayland LigiPrachuap FC | 5 | 1 | 0 | 372 | 0 | 0 |
| 2025 | Tayland LigiPrachuap FC | 11 | 2 | 3 | 824 | 0 | 0 |
| 2024 | Tayland LigiPrachuap FC | 24 | 3 | 6 | 1.537 | 3 | 0 |
| Toplam | 40 | 6 | 9 | 2.733 | 3 | 0 | |
Kulüpler
- Prachuap FCŞu an#10
