ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Takeshi Yoshimoto

Forma numarası
26
Defans

Sezon 2026AFC Kupası

2Maç2 kez ilk 11
135Dakika
0Gol
1Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 9 maç
Ortalama puan7.24
Gol + asist5
Maç başına dakika78
90 dakikada gol + asist0.64

Sayılar arşivimizdeki 9 maçtan.

FormSon 9 maçın puanı ve sonucu

6.9G02.10.25 · Tampines Rovers 2 - 1 BG Pathum United FC · Puan 6.98.6G23.10.25 · Tampines Rovers 1 - 0 Pohang Steelers · Puan 8.66.7B06.11.25 · Pohang Steelers 1 - 1 Tampines Rovers · Puan 6.78.9G27.11.25 · Tampines Rovers 5 - 3 Kaya FC · Puan 8.97.1G11.12.25 · BG Pathum United FC 0 - 2 Tampines Rovers · Puan 7.17.4B12.03.26 · Tampines Rovers 2 - 2 Bangkok United · Puan 7.45.7M15.10.26 · Tampines Rovers 0 - 1 Machida Zelvia · Puan 5.77.8M29.10.26 · Tampines Rovers 1 - 5 Preah Khan Reach Svay Rieng FC · Puan 7.86.1M05.11.26 · Preah Khan Reach Svay Rieng FC 2 - 0 Tampines Rovers · Puan 6.1

Reyting trendiReytingli son 9 maç

Reyting trendi: BG Pathum United FC 6.9, Pohang Steelers 8.6, Pohang Steelers 6.7, Kaya FC 8.9, BG Pathum United FC 7.1, Bangkok United 7.4, Machida Zelvia 5.7, Preah Khan Reach Svay Rieng FC 7.8, Preah Khan Reach Svay Rieng FC 6.1ort. 7.2402.10.25 · Tampines Rovers 2 - 1 BG Pathum United FC · 6.923.10.25 · Tampines Rovers 1 - 0 Pohang Steelers · 8.606.11.25 · Pohang Steelers 1 - 1 Tampines Rovers · 6.727.11.25 · Tampines Rovers 5 - 3 Kaya FC · 8.911.12.25 · BG Pathum United FC 0 - 2 Tampines Rovers · 7.112.03.26 · Tampines Rovers 2 - 2 Bangkok United · 7.415.10.26 · Tampines Rovers 0 - 1 Machida Zelvia · 5.729.10.26 · Tampines Rovers 1 - 5 Preah Khan Reach Svay Rieng FC · 7.805.11.26 · Preah Khan Reach Svay Rieng FC 2 - 0 Tampines Rovers · 6.16.18.9

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 1, Asist 3; 2026: Gol 0, Asist 12025 · Gol: 12025 · Asist: 32026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 9 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 9 maç, Maç başına dakika 7802.10.25 · İlk 11: 90'23.10.25 · İlk 11: 90'06.11.25 · İlk 11: 90'27.11.25 · İlk 11: 90'11.12.25 · Sonradan: 27'12.03.26 · İlk 11: 90'15.10.26 · İlk 11: 90'29.10.26 · İlk 11: 45'05.11.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler6 maç · 432 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)5 (3)
  • Başarılı çalım5 / 11

Pas

  • Kilit pas990 dk’da 2.37
  • Pas isabeti80%169 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme8 · 4
  • Kazanılan ikili mücadele15 / 33
  • Aldırdığı faul2

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026AFC KupasıTampines Rovers20113500
2025AFC KupasıTampines Rovers61347700
Toplam81461200

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım