Takashi Kawano
- Forma numarası
- 28
Defans
Sezon 2027J1 Ligi
8Maç7 kez ilk 11
645Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.60
Gol + asist0
Maç başına dakika80
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 27 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.3B30.05.26 · Avispa Fukuoka 2 - 2 JEF United Ichihara Chiba · Puan 7.36.0M06.06.26 · JEF United Ichihara Chiba 1 - 2 Avispa Fukuoka · Puan 6.06.2M15.08.26 · JEF United Ichihara Chiba 0 - 4 Machida Zelvia · Puan 6.27.0M21.08.26 · Tokyo 2 - 0 JEF United Ichihara Chiba · Puan 7.06.4M29.08.26 · Kawasaki Frontale 4 - 2 JEF United Ichihara Chiba · Puan 6.46.5M02.09.26 · JEF United Ichihara Chiba 1 - 2 Fagiano Okayama FC · Puan 6.57.3G06.09.26 · JEF United Ichihara Chiba 2 - 0 Gamba Osaka · Puan 7.36.0B13.09.26 · Tokyo Verdy 1 - 1 JEF United Ichihara Chiba · Puan 6.06.9M19.09.26 · Shimizu S-Pulse 2 - 1 JEF United Ichihara Chiba · Puan 6.96.4B11.10.26 · JEF United Ichihara Chiba 1 - 1 V-Varen Nagasaki · Puan 6.4
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil27 maç · 2.334 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.00 |
| Kilit pas | 1.60 |
| Çalım | 1.00 |
| Pas isabeti | 83% |
| Kazanılan ikili | 71% |
| Top kazanma | 3.50 |
| Aldırdığı faul | 1.30 |
Son maçları
- J1 LigiJEF United Ichihara Chiba1V-Varen Nagasaki190' İlk 116.4
- J1 LigiShimizu S-Pulse2JEF United Ichihara Chiba190' İlk 116.9
- J1 LigiTokyo Verdy1JEF United Ichihara Chiba115' Sonradan6.0
- J1 LigiJEF United Ichihara Chiba2Gamba Osaka090' İlk 117.3
- J1 LigiJEF United Ichihara Chiba1Fagiano Okayama FC290' İlk 116.5
- J1 LigiKawasaki Frontale4JEF United Ichihara Chiba290' İlk 116.4
- J1 LigiTokyo2JEF United Ichihara Chiba090' İlk 117.0
- J1 LigiJEF United Ichihara Chiba0Machida Zelvia490' İlk 116.2
- J1 LigiJEF United Ichihara Chiba1Avispa Fukuoka269' İlk 116.0
- J1 LigiAvispa Fukuoka2JEF United Ichihara Chiba290' İlk 117.3
- J1 LigiKashiwa Reysol4JEF United Ichihara Chiba290' İlk 116.3
- J1 LigiJEF United Ichihara Chiba0Kashima Antlers290' İlk 116.6
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler27 maç · 2.334 dk
Hücum
- Şut (isabetli)5 (2)90 dk’da 1.00
- Başarılı çalım3 / 5
Pas
- Kilit pas890 dk’da 1.60
- Pas isabeti83%1.628 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme26 · 30
- Kazanılan ikili mücadele151 / 213
- Aldırdığı faul1390 dk’da 1.30
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | J1 LigiJEF United Ichihara Chiba | 8 | 0 | 0 | 645 | 0 | 0 |
| 2026 | J1 LigiJEF United Ichihara Chiba | 19 | 0 | 0 | 1.689 | 2 | 0 |
| Toplam | 27 | 0 | 0 | 2.334 | 2 | 0 | |
Kulüpler
- JEF United Ichihara ChibaŞu an#28