SydneyOrta saha
Takahiro Sekine
- Forma numarası
- 14
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026A-Ligi · J1 Ligi
16Maç11 kez ilk 11
1.013Dakika
1Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.30
Gol + asist0
Maç başına dakika55
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 58 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.0M05.04.26 · Kawasaki Frontale 3 - 2 Urawa Reds · Puan 6.0–B12.04.26 · Urawa Reds 1 - 1 Tokyo Verdy–M18.04.26 · Kashima Antlers 1 - 0 Urawa Reds6.7G02.05.26 · Urawa Reds 2 - 0 JEF United Ichihara Chiba · Puan 6.77.0G06.05.26 · Kashiwa Reysol 0 - 1 Urawa Reds · Puan 7.0–B16.05.26 · Urawa Reds 0 - 0 Tokyo5.7B31.05.26 · Fagiano Okayama FC 1 - 1 Urawa Reds · Puan 5.77.0B16.10.26 · Sydney 0 - 0 Western Sydney Wanderers · Puan 7.05.9G25.10.26 · Sydney 2 - 1 Adelaide United · Puan 5.95.8M31.10.26 · Melbourne City 2 - 1 Sydney · Puan 5.8
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil17 maç · 1.074 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.29 |
| Kilit pas | 1.18 |
| Çalım | 2.00 |
| Pas isabeti | 75% |
| Kazanılan ikili | 51% |
| Top kazanma | 4.38 |
| Aldırdığı faul | 1.60 |
Son maçları
- A-LigiMelbourne City2Sydney186' İlk 115.8
- A-LigiSydney2Adelaide United1Sarı kart 190' İlk 115.9
- A-LigiSydney0Western Sydney Wanderers081' İlk 117.0
- J1 LigiFagiano Okayama FC1Urawa Reds157' İlk 115.7
- J1 LigiUrawa Reds0Tokyo011' Sonradan
- J1 LigiKashiwa Reysol0Urawa Reds190' İlk 117.0
- J1 LigiUrawa Reds2JEF United Ichihara Chiba023' Sonradan6.7
- J1 LigiKashima Antlers1Urawa Reds011' Sonradan
- J1 LigiUrawa Reds1Tokyo Verdy112' Sonradan
- J1 LigiKawasaki Frontale3Urawa Reds290' İlk 116.0
- J1 LigiUrawa Reds1Machida Zelvia290' İlk 115.9
- J1 LigiUrawa Reds1Kashiwa Reysol122' Sonradan6.2
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler17 maç · 1.074 dk
Hücum
- Şut (isabetli)5 (3)90 dk’da 1.29
- Başarılı çalım10 / 20
Pas
- Kilit pas890 dk’da 1.18
- Pas isabeti75%405 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme28 · 15
- Kazanılan ikili mücadele59 / 116
- Aldırdığı faul990 dk’da 1.60
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | A-LigiSydney | 1 | 0 | 0 | 81 | 0 | 0 |
| J1 LigiUrawa Reds | 15 | 1 | 0 | 932 | 1 | 0 | |
| 2025 | FIFA Club World CupUrawa Reds | 3 | 0 | 0 | 112 | 1 | 0 |
| J1 LigiUrawa Reds | 34 | 1 | 3 | 1.427 | 1 | 0 | |
| 2023 | FIFA Club World CupUrawa Reds | 3 | 0 | 0 | 199 | 0 | 0 |
| Toplam | 56 | 2 | 3 | 2.751 | 3 | 0 | |
Kulüpler
- SydneyŞu an#14
- Urawa RedsŞu an#14
