Vissel KobeOrta saha
Takahiro Ogihara
- Forma numarası
- 6
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026J1 Ligi
8Maç8 kez ilk 11
655Dakika
3Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.87
Gol + asist3
Maç başına dakika84
90 dakikada gol + asist0.32
Sayılar arşivimizdeki 44 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.5B30.11.25 · Vissel Kobe 0 - 0 Tokyo · Puan 7.56.7M06.12.25 · Kyoto Sanga FC 2 - 0 Vissel Kobe · Puan 6.76.4B06.02.26 · Kyoto Sanga FC 1 - 1 Vissel Kobe · Puan 6.46.8G14.03.26 · Nagoya Grampus Eight 0 - 3 Vissel Kobe · Puan 6.87.1B18.03.26 · Vissel Kobe 2 - 2 Gamba Osaka · Puan 7.16.5B22.03.26 · Cerezo Osaka 1 - 1 Vissel Kobe · Puan 6.57.3G27.03.26 · Vissel Kobe 2 - 1 Sanfrecce Hiroshima · Puan 7.37.5G01.04.26 · Vissel Kobe 2 - 0 Shimizu S-Pulse · Puan 7.57.1G05.04.26 · Fagiano Okayama FC 1 - 4 Vissel Kobe · Puan 7.15.8G11.04.26 · Vissel Kobe 3 - 2 Nagoya Grampus Eight · Puan 5.8
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil11 maç · 925 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.01 |
| Kilit pas | 1.53 |
| Çalım | 1.33 |
| Pas isabeti | 80% |
| Kazanılan ikili | 50% |
| Top kazanma | 4.29 |
| Aldırdığı faul | 1.78 |
Son maçları
- J1 LigiVissel Kobe3Nagoya Grampus Eight231' İlk 115.8
- J1 LigiFagiano Okayama FC1Vissel Kobe4Gol 190' İlk 117.1
- J1 LigiVissel Kobe2Shimizu S-Pulse0Gol 190' İlk 117.5
- J1 LigiVissel Kobe2Sanfrecce Hiroshima1Gol 190' İlk 117.3
- J1 LigiCerezo Osaka1Vissel Kobe1Sarı kart 190' İlk 116.5
- J1 LigiVissel Kobe2Gamba Osaka290' İlk 117.1
- J1 LigiNagoya Grampus Eight0Vissel Kobe384' İlk 116.8
- J1 LigiKyoto Sanga FC1Vissel Kobe1Sarı kart 190' İlk 116.4
- J1 LigiKyoto Sanga FC2Vissel Kobe090' İlk 116.7
- J1 LigiVissel Kobe0Tokyo090' İlk 117.5
- J1 LigiGamba Osaka1Vissel Kobe190' İlk 116.7
- J1 LigiAlbirex Niigata2Vissel Kobe2Sarı kart 190' İlk 116.4
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler11 maç · 925 dk
Hücum
- Şut (isabetli)5 (5)90 dk’da 1.01
- Başarılı çalım4 / 5
Pas
- Kilit pas690 dk’da 1.53
- Pas isabeti80%553 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme16 · 14
- Kazanılan ikili mücadele43 / 86
- Aldırdığı faul790 dk’da 1.78
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | J1 LigiVissel Kobe | 8 | 3 | 0 | 655 | 2 | 0 |
| 2025 | J1 LigiVissel Kobe | 36 | 2 | 3 | 2.935 | 6 | 0 |
| Toplam | 44 | 5 | 3 | 3.590 | 8 | 0 | |
Kulüpler
- Vissel KobeŞu an#6
