ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Tahsin Mohammed Jamshid

Forma numarası
81
Forvet

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Katar Yıldızlar Ligi

5Maç5 kez ilk 11
193Dakika
2Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.48
Gol + asist2
Maç başına dakika38
90 dakikada gol + asist0.47

Sayılar arşivimizdeki 12 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.9M04.02.26 · Umm Salal SC 2 - 1 Al-Duhail SC · Puan 5.95.7B21.02.26 · Al-Duhail SC 1 - 1 Al Arabi SC (Qatar) · Puan 5.76.1G12.03.26 · Al-Sailiya 0 - 4 Al-Duhail SC · Puan 6.1–G17.03.26 · Al-Shamal SC 1 - 3 Al-Duhail SC6.3G04.04.26 · Al-Duhail SC 3 - 2 Al-Gharafa SC · Puan 6.35.7B29.08.26 · Al-Duhail SC 1 - 1 Al Arabi SC (Qatar) · Puan 5.77.4B05.09.26 · Al Rayyan 1 - 1 Al-Duhail SC · Puan 7.46.6B12.09.26 · Al-Duhail SC 1 - 1 Al-Shahaniya SC · Puan 6.67.1G08.10.26 · Al-Shamal SC 0 - 4 Al-Duhail SC · Puan 7.17.5G18.10.26 · Al Sadd SC Doha 2 - 3 Al-Duhail SC · Puan 7.5

Reyting trendiReytingli son 10 maç

Reyting trendi: Al-Sailiya 6.0, Umm Salal SC 5.9, Al Arabi SC (Qatar) 5.7, Al-Sailiya 6.1, Al-Gharafa SC 6.3, Al Arabi SC (Qatar) 5.7, Al Rayyan 7.4, Al-Shahaniya SC 6.6, Al-Shamal SC 7.1, Al Sadd SC Doha 7.5ort. 6.4308.11.25 · Al-Duhail SC 2 - 2 Al-Sailiya · 6.004.02.26 · Umm Salal SC 2 - 1 Al-Duhail SC · 5.921.02.26 · Al-Duhail SC 1 - 1 Al Arabi SC (Qatar) · 5.712.03.26 · Al-Sailiya 0 - 4 Al-Duhail SC · 6.104.04.26 · Al-Duhail SC 3 - 2 Al-Gharafa SC · 6.329.08.26 · Al-Duhail SC 1 - 1 Al Arabi SC (Qatar) · 5.705.09.26 · Al Rayyan 1 - 1 Al-Duhail SC · 7.412.09.26 · Al-Duhail SC 1 - 1 Al-Shahaniya SC · 6.608.10.26 · Al-Shamal SC 0 - 4 Al-Duhail SC · 7.118.10.26 · Al Sadd SC Doha 2 - 3 Al-Duhail SC · 7.57.5

90 dakika başına profil12 maç · 407 dk

90 dakika başına profil: Çalım 2.23, Pas isabeti 79%, Kazanılan ikili 42%, Top kazanma 2.60, Aldırdığı faul 1.84Çalım: 2.23Pas isabeti: 79%Kazanılan ikili: 42%Top kazanma: 2.60Aldırdığı faul: 1.84Çalım2.23Pas isabeti79%Kazanılan ikili42%Top kazanma2.60Aldırdığı faul1.84
90 dakika başına profil
Çalım2.23
Pas isabeti79%
Kazanılan ikili42%
Top kazanma2.60
Aldırdığı faul1.84
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 2, Asist 02026 · Gol: 2

Oynadığı dakikalarSon 12 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 12 maç, Maç başına dakika 3408.11.25 · Sonradan: 16'21.11.25 · Sonradan: 10'04.02.26 · İlk 11: 43'21.02.26 · Sonradan: 45'12.03.26 · Sonradan: 29'17.03.26 · Sonradan: 10'04.04.26 · İlk 11: 61'29.08.26 · İlk 11: 30'05.09.26 · İlk 11: 24'12.09.26 · İlk 11: 45'08.10.26 · İlk 11: 55'18.10.26 · İlk 11: 39'

Ayrıntılı istatistikler12 maç · 407 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)12 (6)
  • Başarılı çalım7 / 13

Pas

  • Kilit pas5
  • Pas isabeti79%117 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme10 · 1
  • Kazanılan ikili mücadele28 / 67
  • Aldırdığı faul690 dk’da 1.84

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Katar Yıldızlar LigiAl-Duhail SC52019310
2025Katar Yıldızlar LigiAl-Duhail SC70021410
Toplam122040720

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım