ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Tae-hwan Kim

Forma numarası
39
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026K - Lig 1

13Maç13 kez ilk 11
1.119Dakika
0Gol
0Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.50
Gol + asist0
Maç başına dakika85
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 36 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.4M11.04.26 · Seoul 1 - 0 Jeonbuk Motors · Puan 5.46.8B18.04.26 · Gangwon FC 1 - 1 Jeonbuk Motors · Puan 6.86.5G26.04.26 · Jeonbuk Motors 3 - 2 Pohang Steelers · Puan 6.57.0G11.07.26 · Ulsan Hyundai FC 1 - 3 Jeonbuk Motors · Puan 7.07.5B21.07.26 · Jeonbuk Motors 0 - 0 Daejeon Citizen FC · Puan 7.56.5G25.07.26 · Pohang Steelers 0 - 2 Jeonbuk Motors · Puan 6.56.3B01.08.26 · Jeonbuk Motors 0 - 0 Seoul · Puan 6.36.2B09.09.26 · Gangwon FC 1 - 1 Jeonbuk Motors · Puan 6.27.0B20.09.26 · Jeonbuk Motors 2 - 2 Gwangju FC · Puan 7.05.8M09.10.26 · Daejeon Citizen FC 2 - 1 Jeonbuk Motors · Puan 5.8

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Daejeon Citizen FC 6.7, Ulsan Hyundai FC 6.6, Seoul 5.4, Gangwon FC 6.8, Pohang Steelers 6.5, Ulsan Hyundai FC 7.0, Daejeon Citizen FC 7.5, Pohang Steelers 6.5, Seoul 6.3, Gangwon FC 6.2, Gwangju FC 7.0, Daejeon Citizen FC 5.8ort. 6.5221.03.26 · Daejeon Citizen FC 0 - 1 Jeonbuk Motors · 6.704.04.26 · Jeonbuk Motors 2 - 0 Ulsan Hyundai FC · 6.611.04.26 · Seoul 1 - 0 Jeonbuk Motors · 5.418.04.26 · Gangwon FC 1 - 1 Jeonbuk Motors · 6.826.04.26 · Jeonbuk Motors 3 - 2 Pohang Steelers · 6.511.07.26 · Ulsan Hyundai FC 1 - 3 Jeonbuk Motors · 7.021.07.26 · Jeonbuk Motors 0 - 0 Daejeon Citizen FC · 7.525.07.26 · Pohang Steelers 0 - 2 Jeonbuk Motors · 6.501.08.26 · Jeonbuk Motors 0 - 0 Seoul · 6.309.09.26 · Gangwon FC 1 - 1 Jeonbuk Motors · 6.220.09.26 · Jeonbuk Motors 2 - 2 Gwangju FC · 7.009.10.26 · Daejeon Citizen FC 2 - 1 Jeonbuk Motors · 5.85.87.5

90 dakika başına profil15 maç · 1.299 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.58, Kilit pas 1.01, Çalım 0.29, Pas isabeti 85%, Kazanılan ikili 56%, Top kazanma 1.21, Aldırdığı faul 0.72Şut: 0.58Kilit pas: 1.01Çalım: 0.29Pas isabeti: 85%Kazanılan ikili: 56%Top kazanma: 1.21Aldırdığı faul: 0.72Şut0.58Kilit pas1.01Çalım0.29Pas isabeti85%Kazanılan ikili56%Top kazanma1.21Aldırdığı faul0.72
90 dakika başına profil
Şut0.58
Kilit pas1.01
Çalım0.29
Pas isabeti85%
Kazanılan ikili56%
Top kazanma1.21
Aldırdığı faul0.72
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 6; 2025: Gol 0, Asist 2; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Asist: 62025 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8713.09.25 · İlk 11: 90'27.09.25 · İlk 11: 90'18.10.25 · İlk 11: 90'25.10.25 · İlk 11: 90'01.11.25 · İlk 11: 90'08.11.25 · İlk 11: 90'22.11.25 · İlk 11: 90'14.03.26 · İlk 11: 90'21.03.26 · İlk 11: 90'04.04.26 · İlk 11: 90'11.04.26 · İlk 11: 90'18.04.26 · İlk 11: 90'26.04.26 · İlk 11: 45'11.07.26 · İlk 11: 90'21.07.26 · İlk 11: 90'25.07.26 · İlk 11: 90'01.08.26 · İlk 11: 90'09.09.26 · İlk 11: 84'20.09.26 · İlk 11: 90'09.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler15 maç · 1.299 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)4 (0)90 dk’da 0.58
  • Başarılı çalım2 / 4

Pas

  • Kilit pas990 dk’da 1.01
  • Pas isabeti85%473 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme13 · 2
  • Kazanılan ikili mücadele22 / 39
  • Aldırdığı faul590 dk’da 0.72

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026K - Lig 1Jeonbuk Motors13001.11930
2025K - Lig 1Jeonbuk Motors13021.14550
2024AFC Champions League TwoJeonbuk Motors40536020
K - Lig 1Jeonbuk Motors60153800
Toplam36083.162100

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım