ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

T. Vinogradac

Uyruk
Croatia
Yaş
25
Forma numarası
9
Doğum yeri
Osijek
Tam adı
Toni Vinogradac
Forvet

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Eerste Divisie

8Maç7 kez ilk 11
430Dakika
1Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 8 maç
Ortalama puan6.49
Gol + asist1
Maç başına dakika54
90 dakikada gol + asist0.21

Sayılar arşivimizdeki 8 maçtan.

FormSon 8 maçın puanı ve sonucu

6.2G09.08.26 · MVV Maastricht 2 - 1 Jong FC Utrecht · Puan 6.26.1G28.08.26 · Jong AZ Alkmaar 1 - 2 MVV Maastricht · Puan 6.16.8B06.09.26 · MVV Maastricht 1 - 1 Roda JC Kerkrade · Puan 6.86.0M11.09.26 · MVV Maastricht 0 - 4 Almere City FC · Puan 6.0–M18.09.26 · Waalwijk 6 - 1 MVV Maastricht6.9G26.09.26 · MVV Maastricht 2 - 0 Helmond Sport · Puan 6.97.6M03.10.26 · TOP Oss 4 - 1 MVV Maastricht · Puan 7.65.8M09.10.26 · NAC Breda 1 - 0 MVV Maastricht · Puan 5.8

Reyting trendiReytingli son 7 maç

Reyting trendi: Jong FC Utrecht 6.2, Jong AZ Alkmaar 6.1, Roda JC Kerkrade 6.8, Almere City FC 6.0, Helmond Sport 6.9, TOP Oss 7.6, NAC Breda 5.8ort. 6.4909.08.26 · MVV Maastricht 2 - 1 Jong FC Utrecht · 6.228.08.26 · Jong AZ Alkmaar 1 - 2 MVV Maastricht · 6.106.09.26 · MVV Maastricht 1 - 1 Roda JC Kerkrade · 6.811.09.26 · MVV Maastricht 0 - 4 Almere City FC · 6.026.09.26 · MVV Maastricht 2 - 0 Helmond Sport · 6.903.10.26 · TOP Oss 4 - 1 MVV Maastricht · 7.609.10.26 · NAC Breda 1 - 0 MVV Maastricht · 5.85.87.6

90 dakika başına profil8 maç · 430 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.81, Kilit pas 1.29, Pas isabeti 69%, Kazanılan ikili 45%, Top kazanma 1.29, Aldırdığı faul 1.81Şut: 1.81Kilit pas: 1.29Pas isabeti: 69%Kazanılan ikili: 45%Top kazanma: 1.29Aldırdığı faul: 1.81Şut1.81Kilit pas1.29Pas isabeti69%Kazanılan ikili45%Top kazanma1.29Aldırdığı faul1.81
90 dakika başına profil
Şut1.81
Kilit pas1.29
Pas isabeti69%
Kazanılan ikili45%
Top kazanma1.29
Aldırdığı faul1.81
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Eerste DivisieNAC Breda1MVV Maastricht030' İlk 115.8
  • Eerste DivisieTOP Oss4MVV Maastricht1Gol 190' İlk 117.6
  • Eerste DivisieMVV Maastricht2Helmond Sport090' İlk 116.9
  • Eerste DivisieWaalwijk6MVV Maastricht113' Sonradan
  • Eerste DivisieMVV Maastricht0Almere City FC468' İlk 116.0
  • Eerste DivisieMVV Maastricht1Roda JC Kerkrade178' İlk 116.8
  • Eerste DivisieJong AZ Alkmaar1MVV Maastricht217' İlk 116.1
  • Eerste DivisieMVV Maastricht2Jong FC Utrecht144' İlk 116.2

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 7; 2026: Gol 1, Asist 02024 · Gol: 72026 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 8 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 8 maç, Maç başına dakika 5409.08.26 · İlk 11: 44'28.08.26 · İlk 11: 17'06.09.26 · İlk 11: 78'11.09.26 · İlk 11: 68'18.09.26 · Sonradan: 13'26.09.26 · İlk 11: 90'03.10.26 · İlk 11: 90'09.10.26 · İlk 11: 30'

Ayrıntılı istatistikler8 maç · 430 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)7 (3)90 dk’da 1.81
  • Başarılı çalım1 / 5

Pas

  • Kilit pas590 dk’da 1.29
  • Pas isabeti69%89 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme5 · 0
  • Kazanılan ikili mücadele31 / 69
  • Aldırdığı faul790 dk’da 1.81

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Eerste DivisieMVV Maastricht81043000
20242.SNLNK Triglav Kranj167–75330
Toplam24801.18330

Kulüpler

Hakkında

T. Vinogradac, MVV Maastricht formasıyla forvet olarak oynuyor. Doğum tarihi ve yeri: 3 Oca 2001, Osijek (25 yaşında). Uyruğu: Croatia. 2026 sezonunda 8 maçta 430 dakika oynadı; 1 gol, 0 asist.

Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım