Dinamo KievDefans
T. Kędziora
- Forma numarası
- 94
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Premier League · UEFA Avrupa Ligi
7Maç7 kez ilk 11
630Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.25
Gol + asist0
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 77 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.2B10.05.26 · Olympiacos Piraeus 1 - 1 PAOK FC · Puan 6.26.5B13.05.26 · PAOK FC 1 - 1 AEK Athens · Puan 6.56.6B17.05.26 · Panathinaikos 2 - 2 PAOK FC · Puan 6.66.0M23.07.26 · Dinamo Kiev 2 - 3 PAOK FC · Puan 6.06.2G14.09.26 · Dinamo Kiev 3 - 0 Epicentr Kamianets-Podilskyi · Puan 6.26.5G19.09.26 · Zorya Luhansk 0 - 2 Dinamo Kiev · Puan 6.56.5G11.10.26 · Dinamo Kiev 1 - 0 Karpaty Lviv · Puan 6.55.4M18.10.26 · FC Polissya Zhytomyr 3 - 1 Dinamo Kiev · Puan 5.46.1G23.10.26 · Dinamo Kiev 3 - 1 FK Kudrivka · Puan 6.16.5G02.11.26 · Kryvbas Kryvyi Rih 0 - 2 Dinamo Kiev · Puan 6.5
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil32 maç · 2.823 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.30 |
| Kilit pas | 0.13 |
| Çalım | 0.13 |
| Pas isabeti | 88% |
| Kazanılan ikili | 62% |
| Top kazanma | 2.51 |
| Aldırdığı faul | 0.66 |
Son maçları
- Premier LeagueKryvbas Kryvyi Rih0Dinamo Kiev290' İlk 116.5
- Premier LeagueDinamo Kiev3FK Kudrivka190' İlk 116.1
- Premier LeagueFC Polissya Zhytomyr3Dinamo Kiev190' İlk 115.4
- Premier LeagueDinamo Kiev1Karpaty Lviv090' İlk 116.5
- Premier LeagueZorya Luhansk0Dinamo Kiev290' İlk 116.5
- Premier LeagueDinamo Kiev3Epicentr Kamianets-Podilskyi090' İlk 116.2
- UEFA Avrupa LigiDinamo Kiev2PAOK FC390' İlk 116.0
- Süper Lig 1Panathinaikos2PAOK FC290' İlk 116.6
- Süper Lig 1PAOK FC1AEK Athens190' İlk 116.5
- Süper Lig 1Olympiacos Piraeus1PAOK FC190' İlk 116.2
- Süper Lig 1PAOK FC3Olympiacos Piraeus190' İlk 117.0
- Süper Lig 1AEK Athens3PAOK FC090' İlk 116.0
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler32 maç · 2.823 dk
Hücum
- Şut (isabetli)3 (1)90 dk’da 0.30
- Başarılı çalım1 / 2
Pas
- Kilit pas190 dk’da 0.13
- Pas isabeti88%1.570 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme33 · 29
- Kazanılan ikili mücadele81 / 131
- Aldırdığı faul990 dk’da 0.66
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Premier LeagueDinamo Kiev | 6 | 0 | 0 | 540 | 0 | 0 |
| UEFA Avrupa LigiDinamo Kiev | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 | |
| 2025 | Süper Lig 1PAOK FC | 23 | 0 | 0 | 2.041 | 4 | 0 |
| UEFA Avrupa LigiPAOK FC | 8 | 0 | 0 | 646 | 2 | 1 | |
| 2024 | Süper Lig 1PAOK FC | 25 | 0 | 0 | 2.233 | 3 | 0 |
| UEFA Avrupa LigiPAOK FC | 10 | 0 | 0 | 900 | 0 | 0 | |
| World Cup - Qualification EuropePoland | 4 | 0 | 0 | 254 | 0 | 0 | |
| 2020 | Euro ChampionshipPoland | 9 | 0 | 1 | 765 | 2 | 0 |
| World Cup - Qualification EuropePoland | 3 | 1 | 0 | 270 | 1 | 0 | |
| Toplam | 89 | 1 | 1 | 7.739 | 12 | 1 | |
Kulüpler
- Dinamo KievŞu an#94
- PolandŞu an#4
- PAOK FCŞu an#16
