ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Forma numarası
26
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Premiere Ligue - Kadınlar

6Maç6 kez ilk 11
540Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.47
Gol + asist0
Maç başına dakika58
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 16 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.0M01.03.25 · Saint-Étienne W 1 - 2 Le Havre (Kadınlar) · Puan 6.0–M22.03.25 · Saint-Étienne W 0 - 5 Olympique Lyonnais (Kadınlar)–B23.04.25 · Saint-Étienne W 1 - 1 Strasbourg Alsace (Kadınlar)5.9M07.05.25 · Guingamp W 3 - 2 Saint-Étienne W · Puan 5.96.1M05.09.26 · Strasbourg Alsace (Kadınlar) 3 - 2 US Saint-Malo (Kadınlar) · Puan 6.17.8G12.09.26 · US Saint-Malo (Kadınlar) 1 - 0 Montpellier (Kadınlar) · Puan 7.86.9M19.09.26 · US Saint-Malo (Kadınlar) 0 - 2 FC Fleury 91 (Kadınlar) · Puan 6.96.2M03.10.26 · Le Havre (Kadınlar) 2 - 0 US Saint-Malo (Kadınlar) · Puan 6.26.4M17.10.26 · US Saint-Malo (Kadınlar) 0 - 2 Nantes (Kadınlar) · Puan 6.46.5M31.10.26 · Toulouse (Kadınlar) 3 - 1 US Saint-Malo (Kadınlar) · Puan 6.5

Reyting trendiReytingli son 8 maç

Reyting trendi: Le Havre (Kadınlar) 6.0, Guingamp W 5.9, Strasbourg Alsace (Kadınlar) 6.1, Montpellier (Kadınlar) 7.8, FC Fleury 91 (Kadınlar) 6.9, Le Havre (Kadınlar) 6.2, Nantes (Kadınlar) 6.4, Toulouse (Kadınlar) 6.5ort. 6.4801.03.25 · Saint-Étienne W 1 - 2 Le Havre (Kadınlar) · 6.007.05.25 · Guingamp W 3 - 2 Saint-Étienne W · 5.905.09.26 · Strasbourg Alsace (Kadınlar) 3 - 2 US Saint-Malo (Kadınlar) · 6.112.09.26 · US Saint-Malo (Kadınlar) 1 - 0 Montpellier (Kadınlar) · 7.819.09.26 · US Saint-Malo (Kadınlar) 0 - 2 FC Fleury 91 (Kadınlar) · 6.903.10.26 · Le Havre (Kadınlar) 2 - 0 US Saint-Malo (Kadınlar) · 6.217.10.26 · US Saint-Malo (Kadınlar) 0 - 2 Nantes (Kadınlar) · 6.431.10.26 · Toulouse (Kadınlar) 3 - 1 US Saint-Malo (Kadınlar) · 6.56.57.8

90 dakika başına profil6 maç · 540 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.33, Kilit pas 0.33, Çalım 0.33, Pas isabeti 81%, Kazanılan ikili 60%, Top kazanma 3.33, Aldırdığı faul 0.67Şut: 0.33Kilit pas: 0.33Çalım: 0.33Pas isabeti: 81%Kazanılan ikili: 60%Top kazanma: 3.33Aldırdığı faul: 0.67Şut0.33Kilit pas0.33Çalım0.33Pas isabeti81%Kazanılan ikili60%Top kazanma3.33Aldırdığı faul0.67
90 dakika başına profil
Şut0.33
Kilit pas0.33
Çalım0.33
Pas isabeti81%
Kazanılan ikili60%
Top kazanma3.33
Aldırdığı faul0.67
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 0

Oynadığı dakikalarSon 16 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 16 maç, Maç başına dakika 4016.11.24 · Sonradan: 10'07.12.24 · Sonradan: 3'13.12.24 · Sonradan: 10'08.01.25 · Sonradan: 8'17.01.25 · Sonradan: 11'14.02.25 · Sonradan: 13'01.03.25 · Sonradan: 15'22.03.25 · Sonradan: 10'23.04.25 · Sonradan: 2'07.05.25 · Sonradan: 16'05.09.26 · İlk 11: 90'12.09.26 · İlk 11: 90'19.09.26 · İlk 11: 90'03.10.26 · İlk 11: 90'17.10.26 · İlk 11: 90'31.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler6 maç · 540 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)2 (0)90 dk’da 0.33
  • Başarılı çalım2 / 6

Pas

  • Kilit pas290 dk’da 0.33
  • Pas isabeti81%214 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme14 · 6
  • Kazanılan ikili mücadele21 / 35
  • Aldırdığı faul490 dk’da 0.67

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Premiere Ligue - KadınlarUS Saint-Malo (Kadınlar)60054000
2024Premiere Ligue - KadınlarSaint-Étienne W10009800
Toplam160063800

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım