Chiangrai United FCDefans
Thawatchai Inprakhon
- Forma numarası
- 31
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Tayland Ligi
3Maç3 kez ilk 11
270Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.34
Gol + asist1
Maç başına dakika70
90 dakikada gol + asist0.13
Sayılar arşivimizdeki 24 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.4M21.02.26 · Chiangrai United FC 1 - 3 Chonburi · Puan 6.47.4G01.03.26 · Kanchanaburi Power FC 0 - 4 Chiangrai United FC · Puan 7.46.2B13.03.26 · Nakhon Ratchasima FC 1 - 1 Chiangrai United FC · Puan 6.26.1M22.03.26 · Chiangrai United FC 1 - 2 Port FC · Puan 6.15.8M05.04.26 · Muangthong United 2 - 1 Chiangrai United FC · Puan 5.86.6G25.04.26 · Chiangrai United FC 2 - 0 Bangkok United · Puan 6.66.6G29.04.26 · Chiangrai United FC 1 - 0 Ratchaburi FC · Puan 6.66.4M11.10.26 · Prachuap FC 2 - 1 Chiangrai United FC · Puan 6.45.7M18.10.26 · Chiangrai United FC 1 - 2 Ratchaburi FC · Puan 5.76.2M24.10.26 · BG Pathum United FC 2 - 0 Chiangrai United FC · Puan 6.2
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil17 maç · 1.082 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Kilit pas | 1.32 |
| Pas isabeti | 77% |
| Kazanılan ikili | 55% |
| Top kazanma | 3.17 |
| Aldırdığı faul | 1.51 |
Son maçları
- Tayland LigiBG Pathum United FC2Chiangrai United FC090' İlk 116.2
- Tayland LigiChiangrai United FC1Ratchaburi FC290' İlk 115.7
- Tayland LigiPrachuap FC2Chiangrai United FC190' İlk 116.4
- Tayland LigiChiangrai United FC1Ratchaburi FC0Sarı kart 190' İlk 116.6
- Tayland LigiChiangrai United FC2Bangkok United037' Sonradan6.6
- Tayland LigiMuangthong United2Chiangrai United FC116' Sonradan5.8
- Tayland LigiChiangrai United FC1Port FC290' İlk 116.1
- Tayland LigiNakhon Ratchasima FC1Chiangrai United FC190' İlk 116.2
- Tayland LigiKanchanaburi Power FC0Chiangrai United FC4AAsist 190' İlk 117.4
- Tayland LigiChiangrai United FC1Chonburi317' Sonradan6.4
- Tayland LigiRayong FC1Chiangrai United FC123' Sonradan6.2
- Tayland LigiChiangrai United FC0Ayutthaya United FC090' İlk 117.1
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler17 maç · 1.082 dk
Hücum
- Şut (isabetli)1 (1)
- Başarılı çalım0 / 5
Pas
- Kilit pas1190 dk’da 1.32
- Pas isabeti77%240 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme23 · 5
- Kazanılan ikili mücadele35 / 64
- Aldırdığı faul890 dk’da 1.51
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Tayland LigiChiangrai United FC | 3 | 0 | 0 | 270 | 0 | 0 |
| 2025 | Tayland LigiChiangrai United FC | 15 | 0 | 1 | 830 | 3 | 0 |
| 2024 | Tayland LigiBG Pathum United FC | 6 | 0 | 0 | 108 | 1 | 0 |
| Toplam | 24 | 0 | 1 | 1.208 | 4 | 0 | |
Kulüpler
- BG Pathum United FCŞu an#31
- Chiangrai United FCŞu an#92
