ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Tiago Gonçalves

Forma numarası
15
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Superliga

4Maç4 kez ilk 11
360Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.79
Gol + asist0
Maç başına dakika74
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 55 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.6M10.02.26 · AC Reggiana 1919 1 - 0 Mantova FC · Puan 6.65.8M14.02.26 · Catanzaro 2 - 0 Mantova FC · Puan 5.86.7G21.02.26 · Mantova FC 2 - 1 Sampdoria · Puan 6.76.5B01.03.26 · Mantova FC 1 - 1 Carrarese · Puan 6.56.5G08.03.26 · Mantova FC 2 - 0 SS Juve Stabia · Puan 6.57.1B14.03.26 · Empoli FC 2 - 2 Mantova FC · Puan 7.17.1B13.09.26 · Scm Argesul Pitesti 1 - 1 FC Botosani · Puan 7.18.3M18.09.26 · FC Rapid Bükreş 3 - 1 Scm Argesul Pitesti · Puan 8.37.2M12.10.26 · Scm Argesul Pitesti 0 - 1 CFR Cluj · Puan 7.26.1M24.10.26 · Scm Argesul Pitesti 0 - 1 FC UTA Arad · Puan 6.1

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Pescara Calcio 5.9, AS Bari 6.8, AC Reggiana 1919 6.6, Catanzaro 5.8, Sampdoria 6.7, Carrarese 6.5, SS Juve Stabia 6.5, Empoli FC 7.1, FC Botosani 7.1, FC Rapid Bükreş 8.3, CFR Cluj 7.2, FC UTA Arad 6.1ort. 6.7231.01.26 · Pescara Calcio 2 - 2 Mantova FC · 5.907.02.26 · Mantova FC 2 - 1 AS Bari · 6.810.02.26 · AC Reggiana 1919 1 - 0 Mantova FC · 6.614.02.26 · Catanzaro 2 - 0 Mantova FC · 5.821.02.26 · Mantova FC 2 - 1 Sampdoria · 6.701.03.26 · Mantova FC 1 - 1 Carrarese · 6.508.03.26 · Mantova FC 2 - 0 SS Juve Stabia · 6.514.03.26 · Empoli FC 2 - 2 Mantova FC · 7.113.09.26 · Scm Argesul Pitesti 1 - 1 FC Botosani · 7.118.09.26 · FC Rapid Bükreş 3 - 1 Scm Argesul Pitesti · 8.312.10.26 · Scm Argesul Pitesti 0 - 1 CFR Cluj · 7.224.10.26 · Scm Argesul Pitesti 0 - 1 FC UTA Arad · 6.16.18.3

90 dakika başına profil14 maç · 1.076 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.54, Kilit pas 3.26, Çalım 1.81, Pas isabeti 69%, Kazanılan ikili 52%, Top kazanma 3.01, Aldırdığı faul 1.33Şut: 1.54Kilit pas: 3.26Çalım: 1.81Pas isabeti: 69%Kazanılan ikili: 52%Top kazanma: 3.01Aldırdığı faul: 1.33Şut1.54Kilit pas3.26Çalım1.81Pas isabeti69%Kazanılan ikili52%Top kazanma3.01Aldırdığı faul1.33
90 dakika başına profil
Şut1.54
Kilit pas3.26
Çalım1.81
Pas isabeti69%
Kazanılan ikili52%
Top kazanma3.01
Aldırdığı faul1.33
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 3, Asist 5; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 32024 · Asist: 5

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7915.08.25 · İlk 11: 74'23.08.25 · İlk 11: 74'30.08.25 · İlk 11: 90'04.10.25 · İlk 11: 90'19.10.25 · İlk 11: 90'26.10.25 · İlk 11: 90'02.11.25 · İlk 11: 90'24.01.26 · İlk 11: 84'31.01.26 · İlk 11: 73'07.02.26 · İlk 11: 90'10.02.26 · İlk 11: 63'14.02.26 · İlk 11: 57'21.02.26 · İlk 11: 88'01.03.26 · İlk 11: 90'08.03.26 · Sonradan: 36'14.03.26 · Sonradan: 45'13.09.26 · İlk 11: 90'18.09.26 · İlk 11: 90'12.10.26 · İlk 11: 90'24.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler14 maç · 1.076 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)5 (3)90 dk’da 1.54
  • Başarılı çalım12 / 22

Pas

  • Kilit pas1590 dk’da 3.26
  • Pas isabeti69%389 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme19 · 13
  • Kazanılan ikili mücadele44 / 84
  • Aldırdığı faul490 dk’da 1.33

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026SuperligaScm Argesul Pitesti40036000
2025NB IÚjpest FC80068820
Serie BMantova FC90062620
2024SuperligaAFC Hermannstadt34352.89310
Toplam55354.56750

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım