ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Tomas Galvez

Forma numarası
27
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Eredivisie

3Maç2 kez ilk 11
65Dakika
0Gol
1Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.61
Gol + asist2
Maç başına dakika60
90 dakikada gol + asist0.30

Sayılar arşivimizdeki 64 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.0M03.04.26 · VVV-Venlo 3 - 0 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 6.06.2B06.04.26 · SC Cambuur Leeuwarden 1 - 1 FC Dordrecht · Puan 6.26.4B10.04.26 · FC Den Bosch 1 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 6.46.5M17.04.26 · De Graafschap 3 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 6.57.5G24.04.26 · SC Cambuur Leeuwarden 2 - 1 Vitesse Arnhem · Puan 7.5–B20.09.26 · NEC Nijmegen 1 - 1 Go Ahead Eagles6.4M18.10.26 · PEC Zwolle 4 - 1 Go Ahead Eagles · Puan 6.47.2G23.10.26 · Go Ahead Eagles 3 - 2 SC Telstar · Puan 7.27.5G27.10.26 · Koninklijke HFC 0 - 5 Go Ahead Eagles · Puan 7.55.8M31.10.26 · SC Cambuur Leeuwarden 4 - 0 Go Ahead Eagles · Puan 5.8

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Helmond Sport 7.3, Jong AZ Alkmaar 6.2, Emmen 7.2, VVV-Venlo 6.0, FC Dordrecht 6.2, FC Den Bosch 6.4, De Graafschap 6.5, Vitesse Arnhem 7.5, PEC Zwolle 6.4, SC Telstar 7.2, Koninklijke HFC 7.5, SC Cambuur Leeuwarden 5.8ort. 6.6816.03.26 · Helmond Sport 0 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · 7.320.03.26 · SC Cambuur Leeuwarden 3 - 4 Jong AZ Alkmaar · 6.224.03.26 · Emmen 2 - 4 SC Cambuur Leeuwarden · 7.203.04.26 · VVV-Venlo 3 - 0 SC Cambuur Leeuwarden · 6.006.04.26 · SC Cambuur Leeuwarden 1 - 1 FC Dordrecht · 6.210.04.26 · FC Den Bosch 1 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · 6.417.04.26 · De Graafschap 3 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · 6.524.04.26 · SC Cambuur Leeuwarden 2 - 1 Vitesse Arnhem · 7.518.10.26 · PEC Zwolle 4 - 1 Go Ahead Eagles · 6.423.10.26 · Go Ahead Eagles 3 - 2 SC Telstar · 7.227.10.26 · Koninklijke HFC 0 - 5 Go Ahead Eagles · 7.531.10.26 · SC Cambuur Leeuwarden 4 - 0 Go Ahead Eagles · 5.85.87.5

90 dakika başına profil26 maç · 1.906 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.87, Kilit pas 2.08, Çalım 1.05, Pas isabeti 85%, Kazanılan ikili 54%, Top kazanma 4.21, Aldırdığı faul 1.43Şut: 0.87Kilit pas: 2.08Çalım: 1.05Pas isabeti: 85%Kazanılan ikili: 54%Top kazanma: 4.21Aldırdığı faul: 1.43Şut0.87Kilit pas2.08Çalım1.05Pas isabeti85%Kazanılan ikili54%Top kazanma4.21Aldırdığı faul1.43
90 dakika başına profil
Şut0.87
Kilit pas2.08
Çalım1.05
Pas isabeti85%
Kazanılan ikili54%
Top kazanma4.21
Aldırdığı faul1.43
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 3; 2025: Gol 0, Asist 4; 2026: Gol 0, Asist 12024 · Asist: 32025 · Asist: 42026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7016.02.26 · İlk 11: 90'20.02.26 · İlk 11: 90'24.02.26 · İlk 11: 78'27.02.26 · İlk 11: 83'03.03.26 · İlk 11: 90'08.03.26 · İlk 11: 45'13.03.26 · İlk 11: 90'16.03.26 · İlk 11: 75'20.03.26 · İlk 11: 70'24.03.26 · İlk 11: 90'03.04.26 · Sonradan: 45'06.04.26 · İlk 11: 82'10.04.26 · İlk 11: 77'17.04.26 · İlk 11: 80'24.04.26 · İlk 11: 88'20.09.26 · Sonradan: 12'18.10.26 · İlk 11: 25'23.10.26 · İlk 11: 28'27.10.26 · İlk 11: 90'31.10.26 · Sonradan: 75'

Ayrıntılı istatistikler26 maç · 1.906 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)4 (2)90 dk’da 0.87
  • Başarılı çalım11 / 33

Pas

  • Kilit pas3090 dk’da 2.08
  • Pas isabeti85%1.033 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme27 · 21
  • Kazanılan ikili mücadele63 / 117
  • Aldırdığı faul1590 dk’da 1.43

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026EredivisieGo Ahead Eagles3016500
2025Eerste DivisieSC Cambuur Leeuwarden36042.93940
KNVB BekerSC Cambuur Leeuwarden1009000
2024BundesligaLASK Linz3008800
Eerste DivisieSC Cambuur Leeuwarden150390610
EredivisieSC Cambuur Leeuwarden20016000
UEFA Uluslar LigiFinland20018000
Toplam62084.42850

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım