ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
FC EindhovenOrta saha

Sven Blummel

Forma numarası
7
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2025Eerste Divisie

33Maç27 kez ilk 11
2.151Dakika
4Gol
1Asist
5Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.03
Gol + asist1
Maç başına dakika54
90 dakikada gol + asist0.17

Sayılar arşivimizdeki 68 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

8.6G21.02.26 · FC Eindhoven 3 - 2 Almere City FC · Puan 8.67.0M24.02.26 · SC Cambuur Leeuwarden 2 - 1 FC Eindhoven · Puan 7.07.1M27.02.26 · Waalwijk 2 - 1 FC Eindhoven · Puan 7.17.9G06.03.26 · FC Eindhoven 2 - 1 Jong Ajax Amsterdam · Puan 7.96.5G13.03.26 · Jong PSV Eindhoven 1 - 2 FC Eindhoven · Puan 6.5–M20.03.26 · TOP Oss 2 - 1 FC Eindhoven7.2B03.04.26 · FC Eindhoven 2 - 2 De Graafschap · Puan 7.26.3M06.04.26 · ADO Den Haag 4 - 0 FC Eindhoven · Puan 6.35.9M17.04.26 · Jong FC Utrecht 3 - 0 FC Eindhoven · Puan 5.96.8G24.04.26 · FC Eindhoven 1 - 0 Helmond Sport · Puan 6.8

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Willem II 6.6, MVV Maastricht 7.7, VVV-Venlo 6.0, Almere City FC 8.6, SC Cambuur Leeuwarden 7.0, Waalwijk 7.1, Jong Ajax Amsterdam 7.9, Jong PSV Eindhoven 6.5, De Graafschap 7.2, ADO Den Haag 6.3, Jong FC Utrecht 5.9, Helmond Sport 6.8ort. 6.9718.01.26 · FC Eindhoven 0 - 2 Willem II · 6.630.01.26 · FC Eindhoven 5 - 0 MVV Maastricht · 7.707.02.26 · VVV-Venlo 1 - 0 FC Eindhoven · 6.021.02.26 · FC Eindhoven 3 - 2 Almere City FC · 8.624.02.26 · SC Cambuur Leeuwarden 2 - 1 FC Eindhoven · 7.027.02.26 · Waalwijk 2 - 1 FC Eindhoven · 7.106.03.26 · FC Eindhoven 2 - 1 Jong Ajax Amsterdam · 7.913.03.26 · Jong PSV Eindhoven 1 - 2 FC Eindhoven · 6.503.04.26 · FC Eindhoven 2 - 2 De Graafschap · 7.206.04.26 · ADO Den Haag 4 - 0 FC Eindhoven · 6.317.04.26 · Jong FC Utrecht 3 - 0 FC Eindhoven · 5.924.04.26 · FC Eindhoven 1 - 0 Helmond Sport · 6.86.88.6

90 dakika başına profil20 maç · 1.108 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.67, Kilit pas 2.72, Çalım 1.98, Pas isabeti 80%, Kazanılan ikili 60%, Top kazanma 3.77Şut: 2.67Kilit pas: 2.72Çalım: 1.98Pas isabeti: 80%Kazanılan ikili: 60%Top kazanma: 3.77Şut2.67Kilit pas2.72Çalım1.98Pas isabeti80%Kazanılan ikili60%Top kazanma3.77
90 dakika başına profil
Şut2.67
Kilit pas2.72
Çalım1.98
Pas isabeti80%
Kazanılan ikili60%
Top kazanma3.77
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Eerste DivisieFC Eindhoven1Helmond Sport063' İlk 116.8
  • Eerste DivisieJong FC Utrecht3FC Eindhoven026' Sonradan5.9
  • Eerste DivisieADO Den Haag4FC Eindhoven060' İlk 116.3
  • Eerste DivisieFC Eindhoven2De Graafschap236' Sonradan7.2
  • Eerste DivisieTOP Oss2FC Eindhoven113' Sonradan
  • Eerste DivisieJong PSV Eindhoven1FC Eindhoven261' İlk 116.5
  • Eerste DivisieFC Eindhoven2Jong Ajax Amsterdam171' İlk 117.9
  • Eerste DivisieWaalwijk2FC Eindhoven145' Sonradan7.1
  • Eerste DivisieSC Cambuur Leeuwarden2FC Eindhoven171' İlk 117.0
  • Eerste DivisieFC Eindhoven3Almere City FC2Gol 190' İlk 118.6
  • Eerste DivisieVVV-Venlo1FC Eindhoven0Sarı kart 159' İlk 116.0
  • Eerste DivisieFC Eindhoven5MVV Maastricht0Asist 164' İlk 117.7

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 8, Asist 9; 2025: Gol 4, Asist 12024 · Gol: 82024 · Asist: 92025 · Gol: 42025 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5503.11.25 · İlk 11: 89'07.11.25 · İlk 11: 45'21.11.25 · Sonradan: 20'30.11.25 · Sonradan: 12'05.12.25 · İlk 11: 90'12.12.25 · İlk 11: 59'19.12.25 · İlk 11: 89'18.01.26 · İlk 11: 45'30.01.26 · İlk 11: 64'07.02.26 · İlk 11: 59'21.02.26 · İlk 11: 90'24.02.26 · İlk 11: 71'27.02.26 · Sonradan: 45'06.03.26 · İlk 11: 71'13.03.26 · İlk 11: 61'20.03.26 · Sonradan: 13'03.04.26 · Sonradan: 36'06.04.26 · İlk 11: 60'17.04.26 · Sonradan: 26'24.04.26 · İlk 11: 63'

Ayrıntılı istatistikler20 maç · 1.108 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)24 (14)90 dk’da 2.67
  • Başarılı çalım11 / 15

Pas

  • Kilit pas2990 dk’da 2.72
  • Pas isabeti80%348 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme20 · 10
  • Kazanılan ikili mücadele40 / 67
  • Aldırdığı faul5

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025Eerste DivisieFC Eindhoven33412.15150
2024Eerste DivisieFC Eindhoven34882.68320
KNVB BekerFC Eindhoven1019000
Toplam6812104.92470

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım