CA ParanaenseOrta saha
Stiven Mendoza
- Forma numarası
- 7
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Serie A
33Maç33 kez ilk 11
2.760Dakika
5Gol
1Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.05
Gol + asist1
Maç başına dakika89
90 dakikada gol + asist0.10
Sayılar arşivimizdeki 81 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.4G25.08.26 · Botafogo 2 - 3 CA Paranaense · Puan 7.48.7B30.08.26 · CA Paranaense 3 - 3 Fluminense · Puan 8.76.6M06.09.26 · Cruzeiro EC 3 - 1 CA Paranaense · Puan 6.66.3B12.09.26 · Coritiba 3 - 3 CA Paranaense · Puan 6.37.3G21.09.26 · CA Paranaense 2 - 1 EC Bahia · Puan 7.37.4B09.10.26 · CA Paranaense 2 - 2 Atletico Mineiro · Puan 7.47.3G13.10.26 · Chapecoense 1 - 4 CA Paranaense · Puan 7.37.3M18.10.26 · CA Paranaense 0 - 2 SE Palmeiras · Puan 7.36.0B24.10.26 · EC Vitoria BA 1 - 1 CA Paranaense · Puan 6.06.2M30.10.26 · Grêmio FB Porto Alegrense 2 - 0 CA Paranaense · Puan 6.2
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil35 maç · 2.918 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.60 |
| Kilit pas | 1.75 |
| Çalım | 1.43 |
| Pas isabeti | 86% |
| Kazanılan ikili | 51% |
| Top kazanma | 2.84 |
| Aldırdığı faul | 1.40 |
Son maçları
- Serie AGrêmio FB Porto Alegrense2CA Paranaense084' İlk 116.2
- Serie AEC Vitoria BA1CA Paranaense190' İlk 116.0
- Serie ACA Paranaense0SE Palmeiras290' İlk 117.3
- Serie AChapecoense1CA Paranaense490' İlk 117.3
- Serie ACA Paranaense2Atletico Mineiro290' İlk 117.4
- Serie ACA Paranaense2EC Bahia190' İlk 117.3
- Serie ACoritiba3CA Paranaense389' İlk 116.3
- Serie ACruzeiro EC3CA Paranaense190' İlk 116.6
- Serie ACA Paranaense3Fluminense3AAsist 190' İlk 118.7
- Serie ABotafogo2CA Paranaense390' İlk 117.4
- Serie ACA Paranaense1RB Bragantino190' İlk 116.7
- Serie ASantos SP0CA Paranaense290' İlk 116.2
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler35 maç · 2.918 dk
Hücum
- Şut (isabetli)40 (16)90 dk’da 1.60
- Başarılı çalım19 / 43
Pas
- Kilit pas4090 dk’da 1.75
- Pas isabeti86%1.135 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme32 · 20
- Kazanılan ikili mücadele77 / 150
- Aldırdığı faul2090 dk’da 1.40
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Serie ACA Paranaense | 33 | 5 | 1 | 2.760 | 0 | 0 |
| 2025 | Serie BCA Paranaense | 21 | 2 | 3 | 1.470 | 4 | 1 |
| 2024 | Liga MXClub León | 27 | 9 | 2 | 2.272 | 6 | 1 |
| Toplam | 81 | 16 | 6 | 6.502 | 10 | 2 | |
Kulüpler
- CA ParanaenseŞu an#7
- Club LeónŞu an#11
