ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Simba SCForvet

Steven Mukwala

Forma numarası
11
Forvet

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2025CAF Champions League

2Maç0 kez ilk 11
40Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.48
Gol + asist1
Maç başına dakika42
90 dakikada gol + asist0.22

Sayılar arşivimizdeki 11 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

–M08.12.24 · CS Constantine 2 - 1 Simba SC6.3G15.12.24 · Simba SC 2 - 1 CS Sfaxien · Puan 6.3–G05.01.25 · CS Sfaxien 0 - 1 Simba SC–M02.04.25 · Al Masry 2 - 0 Simba SC8.3G09.04.25 · Simba SC 2 - 0 Al Masry · Puan 8.36.2G20.04.25 · Simba SC 1 - 0 Stellenbosch FC · Puan 6.25.9B27.04.25 · Stellenbosch FC 0 - 0 Simba SC · Puan 5.96.3B25.05.25 · Simba SC 1 - 1 RS Berkane · Puan 6.3–M23.11.25 · Simba SC 0 - 1 Petro Atletico de Luanda5.9M30.11.25 · Stade Malien 2 - 1 Simba SC · Puan 5.9

Reyting trendiReytingli son 7 maç

Reyting trendi: FC Bravos do Maquis 5.6, CS Sfaxien 6.3, Al Masry 8.3, Stellenbosch FC 6.2, Stellenbosch FC 5.9, RS Berkane 6.3, Stade Malien 5.9ort. 6.3627.11.24 · Simba SC 1 - 0 FC Bravos do Maquis · 5.615.12.24 · Simba SC 2 - 1 CS Sfaxien · 6.309.04.25 · Simba SC 2 - 0 Al Masry · 8.320.04.25 · Simba SC 1 - 0 Stellenbosch FC · 6.227.04.25 · Stellenbosch FC 0 - 0 Simba SC · 5.925.05.25 · Simba SC 1 - 1 RS Berkane · 6.330.11.25 · Stade Malien 2 - 1 Simba SC · 5.95.98.3

Son maçları

  • CAF Champions LeagueStade Malien2Simba SC126' Sonradan5.9
  • CAF Champions LeagueSimba SC0Petro Atletico de Luanda114' Sonradan
  • CAF Confederation CupSimba SC1RS Berkane171' İlk 116.3
  • CAF Confederation CupStellenbosch FC0Simba SC053' İlk 115.9
  • CAF Confederation CupSimba SC1Stellenbosch FC085' İlk 116.2
  • CAF Confederation CupSimba SC2Al Masry0Gol 1101' İlk 118.3
  • CAF Confederation CupAl Masry2Simba SC010' Sonradan
  • CAF Confederation CupCS Sfaxien0Simba SC11' Sonradan
  • CAF Confederation CupSimba SC2CS Sfaxien145' Sonradan6.3
  • CAF Confederation CupCS Constantine2Simba SC112' Sonradan
  • CAF Confederation CupSimba SC1FC Bravos do Maquis075' İlk 115.6

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 11 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 11 maç, Maç başına dakika 4527.11.24 · İlk 11: 75'08.12.24 · Sonradan: 12'15.12.24 · Sonradan: 45'05.01.25 · Sonradan: 1'02.04.25 · Sonradan: 10'09.04.25 · İlk 11: 101'20.04.25 · İlk 11: 85'27.04.25 · İlk 11: 53'25.05.25 · İlk 11: 71'23.11.25 · Sonradan: 14'30.11.25 · Sonradan: 26'

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025CAF Champions LeagueSimba SC2004000
2024CAF Confederation CupSimba SC91045300
Toplam111049300

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım