FC Den BoschDefans
Stan Henderikx
- Forma numarası
- 5
Defans
Sezon 2026Eerste Divisie
6Maç6 kez ilk 11
540Dakika
1Gol
1Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.68
Gol + asist2
Maç başına dakika67
90 dakikada gol + asist0.27
Sayılar arşivimizdeki 58 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.4B24.01.26 · Twente 0 - 0 Excelsior · Puan 6.46.1G06.02.26 · NAC Breda 0 - 2 Excelsior · Puan 6.1–M14.02.26 · Excelsior 1 - 2 AZ Alkmaar–M01.03.26 · Excelsior 0 - 1 Go Ahead Eagles6.7M05.09.26 · FC Dordrecht 3 - 6 Jong AZ Alkmaar · Puan 6.76.1M11.09.26 · FC Eindhoven 2 - 1 FC Dordrecht · Puan 6.16.8M18.09.26 · TOP Oss 3 - 0 FC Dordrecht · Puan 6.87.5G25.09.26 · FC Dordrecht 3 - 2 Almere City FC · Puan 7.56.5B03.10.26 · FC Den Bosch 1 - 1 FC Dordrecht · Puan 6.57.3M09.10.26 · FC Dordrecht 0 - 3 Emmen · Puan 7.3
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil12 maç · 791 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.68 |
| Kilit pas | 0.75 |
| Çalım | 0.00 |
| Pas isabeti | 86% |
| Kazanılan ikili | 61% |
| Top kazanma | 3.37 |
| Aldırdığı faul | 0.86 |
Son maçları
- Eerste DivisieFC Dordrecht0Emmen390' İlk 117.3
- Eerste DivisieFC Den Bosch1FC Dordrecht190' İlk 116.5
- Eerste DivisieFC Dordrecht3Almere City FC2Gol 1Sarı kart 190' İlk 117.5
- Eerste DivisieTOP Oss3FC Dordrecht090' İlk 116.8
- Eerste DivisieFC Eindhoven2FC Dordrecht190' İlk 116.1
- Eerste DivisieFC Dordrecht3Jong AZ Alkmaar6AAsist 190' İlk 116.7
- EredivisieExcelsior0Go Ahead Eagles18' Sonradan
- EredivisieExcelsior1AZ Alkmaar213' Sonradan
- EredivisieNAC Breda0Excelsior220' Sonradan6.1
- EredivisieTwente0Excelsior090' İlk 116.4
- EredivisieExcelsior0Groningen245' Sonradan6.0
- EredivisieExcelsior1Heracles Almelo275' Sonradan6.4
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler12 maç · 791 dk
Hücum
- Şut (isabetli)4 (2)90 dk’da 0.68
- Başarılı çalım0 / 1
Pas
- Kilit pas390 dk’da 0.75
- Pas isabeti86%515 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme15 · 8
- Kazanılan ikili mücadele39 / 64
- Aldırdığı faul590 dk’da 0.86
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Eerste DivisieFC Dordrecht | 6 | 1 | 1 | 540 | 1 | 0 |
| 2025 | EredivisieExcelsior | 10 | 0 | 0 | 542 | 0 | 1 |
| KNVB BekerExcelsior | 1 | 0 | 0 | 120 | 0 | 0 | |
| 2024 | Eerste DivisieFC Den Bosch | 36 | 2 | 0 | 3.240 | 7 | 0 |
| EredivisieFC Den Bosch | 4 | 0 | 0 | 420 | 1 | 0 | |
| KNVB BekerFC Den Bosch | 1 | 0 | 0 | 84 | 1 | 0 | |
| Toplam | 58 | 3 | 1 | 4.946 | 10 | 1 | |
Kulüpler
- FC Den BoschŞu an#5
- ExcelsiorŞu an#5
- FC DordrechtŞu an#3