LorientForvet
Souleymane Faye
- Forma numarası
- 19
Forvet
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Lig 1
6Maç2 kez ilk 11
199Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.17
Gol + asist0
Maç başına dakika27
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 35 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
5.9M11.03.26 · Bodo/Glimt 3 - 0 Sporting CP · Puan 5.9–G17.03.26 · Sporting CP 5 - 0 Bodo/Glimt6.1G03.04.26 · Sporting CP 4 - 2 Santa Clara · Puan 6.1–M24.05.26 · Sporting CP 1 - 2 SCU Torreense6.5B22.08.26 · OGC Nice 0 - 0 Lorient · Puan 6.56.2M29.08.26 · Lorient 1 - 2 ES Troyes · Puan 6.26.5M19.09.26 · Le Mans 2 - 1 Lorient · Puan 6.5–G18.10.26 · Lorient 1 - 0 AS Monaco6.0B25.10.26 · Angers SCO 0 - 0 Lorient · Puan 6.06.0M02.11.26 · Lorient 0 - 2 Stade Brestois · Puan 6.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil21 maç · 916 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 2.40 |
| Kilit pas | 2.77 |
| Çalım | 2.09 |
| Pas isabeti | 79% |
| Kazanılan ikili | 40% |
| Top kazanma | 2.13 |
| Aldırdığı faul | 2.23 |
Son maçları
- Lig 1Lorient0Stade Brestois266' İlk 116.0
- Lig 1Angers SCO0Lorient059' İlk 116.0
- Lig 1Lorient1AS Monaco011' Sonradan
- Lig 1Le Mans2Lorient125' Sonradan6.5
- Lig 1Lorient1ES Troyes217' Sonradan6.2
- Lig 1OGC Nice0Lorient021' Sonradan6.5
- Portekiz KupasıSporting CP1SCU Torreense212' Sonradan
- Liga PortugalSporting CP4Santa Clara222' Sonradan6.1
- UEFA Şampiyonlar LigiSporting CP5Bodo/Glimt010' Sonradan
- UEFA Şampiyonlar LigiBodo/Glimt3Sporting CP027' Sonradan5.9
- Liga PortugalSporting CP3Estoril Praia018' Sonradan6.2
- Liga PortugalMoreirense0Sporting CP312' Sonradan
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler21 maç · 916 dk
Hücum
- Şut (isabetli)14 (6)90 dk’da 2.40
- Başarılı çalım14 / 34
Pas
- Kilit pas1690 dk’da 2.77
- Pas isabeti79%281 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme12 · 1
- Kazanılan ikili mücadele49 / 121
- Aldırdığı faul1590 dk’da 2.23
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Lig 1Lorient | 6 | 0 | 0 | 199 | 0 | 0 |
| 2025 | Copa del ReyGranada | 1 | 0 | 0 | 13 | 0 | 0 |
| Liga PortugalSporting CP | 5 | 0 | 0 | 95 | 0 | 0 | |
| Portekiz KupasıSporting CP | 2 | 0 | 1 | 45 | 0 | 0 | |
| Segunda DivisionGranada | 19 | 2 | 6 | 1.611 | 2 | 0 | |
| UEFA Şampiyonlar LigiSporting CP | 2 | 0 | 0 | 37 | 0 | 0 | |
| Toplam | 35 | 2 | 7 | 2.000 | 2 | 0 | |
Kulüpler
- LorientŞu an#19
- GranadaŞu an#17
- Sporting CPŞu an#15
