Ratchaburi FCOrta saha
Sorawit Panthong
- Forma numarası
- 42
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2025Tayland Ligi
17Maç15 kez ilk 11
1.213Dakika
1Gol
1Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.64
Gol + asist1
Maç başına dakika78
90 dakikada gol + asist0.11
Sayılar arşivimizdeki 40 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.8B15.02.26 · Muangthong United 1 - 1 Lamphun Warrior FC · Puan 6.86.4M22.02.26 · Bangkok United 2 - 0 Muangthong United · Puan 6.46.8B01.03.26 · Muangthong United 0 - 0 Port FC · Puan 6.86.9M07.03.26 · Prachuap FC 2 - 1 Muangthong United · Puan 6.97.0G14.03.26 · Muangthong United 1 - 0 Uthai Thani FC · Puan 7.06.1M22.03.26 · Buriram United 2 - 1 Muangthong United · Puan 6.17.2G05.04.26 · Muangthong United 2 - 1 Chiangrai United FC · Puan 7.26.5G18.04.26 · Muangthong United 2 - 1 Nakhon Ratchasima FC · Puan 6.56.6B26.04.26 · Chonburi 0 - 0 Muangthong United · Puan 6.66.1B01.05.26 · Muangthong United 1 - 1 BG Pathum United FC · Puan 6.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil16 maç · 1.130 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.90 |
| Kilit pas | 2.19 |
| Pas isabeti | 88% |
| Kazanılan ikili | 43% |
| Top kazanma | 4.06 |
| Aldırdığı faul | 1.08 |
Son maçları
- Tayland LigiMuangthong United1BG Pathum United FC162' İlk 116.1
- Tayland LigiChonburi0Muangthong United090' İlk 116.6
- Tayland LigiMuangthong United2Nakhon Ratchasima FC164' İlk 116.5
- Tayland LigiMuangthong United2Chiangrai United FC145' İlk 117.2
- Tayland LigiBuriram United2Muangthong United190' İlk 116.1
- Tayland LigiMuangthong United1Uthai Thani FC073' İlk 117.0
- Tayland LigiPrachuap FC2Muangthong United1AAsist 1Sarı kart 190' İlk 116.9
- Tayland LigiMuangthong United0Port FC090' İlk 116.8
- Tayland LigiBangkok United2Muangthong United090' İlk 116.4
- Tayland LigiMuangthong United1Lamphun Warrior FC1Sarı kart 190' İlk 116.8
- Tayland LigiMuangthong United1Rayong FC366' İlk 116.8
- Tayland LigiKanchanaburi Power FC3Muangthong United069' İlk 116.9
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler16 maç · 1.130 dk
Hücum
- Şut (isabetli)13 (7)90 dk’da 1.90
- Başarılı çalım2 / 4
Pas
- Kilit pas1690 dk’da 2.19
- Pas isabeti88%511 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme23 · 15
- Kazanılan ikili mücadele40 / 93
- Aldırdığı faul690 dk’da 1.08
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Tayland LigiMuangthong United | 17 | 1 | 1 | 1.213 | 2 | 0 |
| 2024 | AFC Champions League TwoMuangthong United | 6 | 1 | 1 | 374 | 2 | 0 |
| Tayland LigiMuangthong United | 17 | 4 | 2 | 1.099 | 6 | 0 | |
| Toplam | 40 | 6 | 4 | 2.686 | 10 | 0 | |
Kulüpler
- Ratchaburi FCŞu an#42
- Muangthong UnitedŞu an#14
