ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Solomon Bonnah Owusu

Forma numarası
2
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Eerste Divisie

6Maç5 kez ilk 11
403Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.39
Gol + asist0
Maç başına dakika56
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 55 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.7M24.04.26 · SC Cambuur Leeuwarden 2 - 1 Vitesse Arnhem · Puan 5.76.8B07.08.26 · Vitesse Arnhem 1 - 1 Waalwijk · Puan 6.86.1G28.08.26 · FC Den Bosch 1 - 4 Vitesse Arnhem · Puan 6.1–G19.09.26 · Vitesse Arnhem 3 - 1 Jong PSV Eindhoven6.7B03.10.26 · Vitesse Arnhem 2 - 2 NAC Breda · Puan 6.75.9M09.10.26 · FC Volendam 2 - 0 Vitesse Arnhem · Puan 5.97.8G16.10.26 · FC Eindhoven 0 - 1 Vitesse Arnhem · Puan 7.86.1M23.10.26 · Vitesse Arnhem 0 - 2 Emmen · Puan 6.16.0G28.10.26 · VVV-Venlo 0 - 2 Vitesse Arnhem · Puan 6.0–B02.11.26 · Jong Ajax Amsterdam 1 - 1 Vitesse Arnhem

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Almere City FC 7.2, Roda JC Kerkrade 7.0, Jong PSV Eindhoven 6.9, MVV Maastricht 7.6, SC Cambuur Leeuwarden 5.7, Waalwijk 6.8, FC Den Bosch 6.1, NAC Breda 6.7, FC Volendam 5.9, FC Eindhoven 7.8, Emmen 6.1, VVV-Venlo 6.0ort. 6.6513.03.26 · Vitesse Arnhem 1 - 3 Almere City FC · 7.216.03.26 · Roda JC Kerkrade 0 - 1 Vitesse Arnhem · 7.020.03.26 · Jong PSV Eindhoven 0 - 2 Vitesse Arnhem · 6.917.04.26 · Vitesse Arnhem 0 - 0 MVV Maastricht · 7.624.04.26 · SC Cambuur Leeuwarden 2 - 1 Vitesse Arnhem · 5.707.08.26 · Vitesse Arnhem 1 - 1 Waalwijk · 6.828.08.26 · FC Den Bosch 1 - 4 Vitesse Arnhem · 6.103.10.26 · Vitesse Arnhem 2 - 2 NAC Breda · 6.709.10.26 · FC Volendam 2 - 0 Vitesse Arnhem · 5.916.10.26 · FC Eindhoven 0 - 1 Vitesse Arnhem · 7.823.10.26 · Vitesse Arnhem 0 - 2 Emmen · 6.128.10.26 · VVV-Venlo 0 - 2 Vitesse Arnhem · 6.06.07.8

90 dakika başına profil20 maç · 1.516 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.90, Kilit pas 0.95, Çalım 0.67, Pas isabeti 80%, Kazanılan ikili 52%, Top kazanma 3.80, Aldırdığı faul 1.72Şut: 0.90Kilit pas: 0.95Çalım: 0.67Pas isabeti: 80%Kazanılan ikili: 52%Top kazanma: 3.80Aldırdığı faul: 1.72Şut0.90Kilit pas0.95Çalım0.67Pas isabeti80%Kazanılan ikili52%Top kazanma3.80Aldırdığı faul1.72
90 dakika başına profil
Şut0.90
Kilit pas0.95
Çalım0.67
Pas isabeti80%
Kazanılan ikili52%
Top kazanma3.80
Aldırdığı faul1.72
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 1; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 12025 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6902.02.26 · İlk 11: 90'06.02.26 · İlk 11: 86'14.02.26 · İlk 11: 86'27.02.26 · İlk 11: 90'08.03.26 · İlk 11: 90'13.03.26 · İlk 11: 89'16.03.26 · İlk 11: 90'20.03.26 · İlk 11: 90'03.04.26 · Sonradan: 13'17.04.26 · İlk 11: 90'24.04.26 · Sonradan: 43'07.08.26 · İlk 11: 90'28.08.26 · İlk 11: 90'19.09.26 · Sonradan: 1'03.10.26 · İlk 11: 45'09.10.26 · İlk 11: 87'16.10.26 · İlk 11: 90'23.10.26 · İlk 11: 90'28.10.26 · Sonradan: 18'02.11.26 · Sonradan: 7'

Ayrıntılı istatistikler20 maç · 1.516 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)4 (0)90 dk’da 0.90
  • Başarılı çalım3 / 14

Pas

  • Kilit pas890 dk’da 0.95
  • Pas isabeti80%460 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme37 · 21
  • Kazanılan ikili mücadele67 / 129
  • Aldırdığı faul2190 dk’da 1.72

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Eerste DivisieVitesse Arnhem60040320
2025Eerste DivisieVitesse Arnhem21011.51830
KNVB BekerVitesse Arnhem1004900
2024BundesligaSK Austria Klagenfurt24101.06820
Toplam52113.03870

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım