1.FC Heidenheim 1846Orta saha
Sirlord Conteh
- Forma numarası
- 31
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2025Bundesliga
15Maç3 kez ilk 11
619Dakika
2Gol
1Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.19
Gol + asist1
Maç başına dakika36
90 dakikada gol + asist0.25
Sayılar arşivimizdeki 53 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.4B10.01.26 · 1.FC Heidenheim 1846 2 - 2 1. FC Köln · Puan 6.45.9M13.01.26 · 1. FSV Mainz 05 2 - 1 1.FC Heidenheim 1846 · Puan 5.96.0M24.01.26 · 1.FC Heidenheim 1846 0 - 3 RB Leipzig · Puan 6.0–M01.02.26 · Borussia Dortmund 3 - 2 1.FC Heidenheim 18465.9M07.02.26 · 1.FC Heidenheim 1846 0 - 2 Hamburg SV · Puan 5.95.8M15.02.26 · Augsburg 1 - 0 1.FC Heidenheim 1846 · Puan 5.86.9B22.02.26 · 1.FC Heidenheim 1846 3 - 3 VfB Stuttgart · Puan 6.96.4M07.03.26 · 1.FC Heidenheim 1846 2 - 4 TSG 1899 Hoffenheim · Puan 6.45.9M14.03.26 · Eintracht Frankfurt 1 - 0 1.FC Heidenheim 1846 · Puan 5.96.5B21.03.26 · 1.FC Heidenheim 1846 3 - 3 Bayer Leverkusen · Puan 6.5
Reyting trendiReytingli son 12 maç
Son maçları
- Bundesliga1.FC Heidenheim 18463Bayer Leverkusen326' Sonradan6.5
- BundesligaEintracht Frankfurt11.FC Heidenheim 1846027' Sonradan5.9
- Bundesliga1.FC Heidenheim 18462TSG 1899 Hoffenheim445' Sonradan6.4
- Bundesliga1.FC Heidenheim 18463VfB Stuttgart3Gol 126' Sonradan6.9
- BundesligaAugsburg11.FC Heidenheim 1846026' Sonradan5.8
- Bundesliga1.FC Heidenheim 18460Hamburg SV245' Sonradan5.9
- BundesligaBorussia Dortmund31.FC Heidenheim 1846210' Sonradan
- Bundesliga1.FC Heidenheim 18460RB Leipzig327' Sonradan6.0
- Bundesliga1. FSV Mainz 0521.FC Heidenheim 1846145' Sonradan5.9
- Bundesliga1.FC Heidenheim 184621. FC Köln283' İlk 116.4
- Bundesliga1.FC Heidenheim 18460Bayern Munich424' Sonradan6.0
- Bundesliga1.FC Heidenheim 18462Augsburg1Gol 1AAsist 168' İlk 118.8
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler11 maç · 384 dk
Hücum
- Şut (isabetli)4 (1)
- Başarılı çalım3 / 6
Pas
- Kilit pas2
- Pas isabeti63%89 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme4 · 2
- Kazanılan ikili mücadele13 / 29
- Aldırdığı faul3
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Bundesliga1.FC Heidenheim 1846 | 15 | 2 | 1 | 619 | 1 | 0 |
| 2024 | Bundesliga1.FC Heidenheim 1846 | 30 | 1 | 1 | 912 | 2 | 0 |
| UEFA Konferans Ligi1.FC Heidenheim 1846 | 8 | 2 | 3 | 525 | 1 | 0 | |
| Toplam | 53 | 5 | 5 | 2.056 | 4 | 0 | |
Kulüpler
- 1.FC Heidenheim 1846Şu an#31
