ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Sho Omori

Forma numarası
7
Defans

Sezon 2027J1 Ligi · J1 Ligi

8Maç8 kez ilk 11
675Dakika
0Gol
1Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.95
Gol + asist1
Maç başına dakika86
90 dakikada gol + asist0.11

Sayılar arşivimizdeki 27 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.4M30.05.26 · V-Varen Nagasaki 1 - 0 Mito HollyHock · Puan 7.47.6M06.06.26 · Mito HollyHock 0 - 1 V-Varen Nagasaki · Puan 7.67.3M08.08.26 · Kashiwa Reysol 2 - 1 Mito HollyHock · Puan 7.36.2B15.08.26 · Mito HollyHock 1 - 1 Gamba Osaka · Puan 6.26.5G22.08.26 · Kyoto Sanga FC 1 - 3 Mito HollyHock · Puan 6.57.3B29.08.26 · Mito HollyHock 1 - 1 Machida Zelvia · Puan 7.35.9G02.09.26 · Mito HollyHock 4 - 2 Kashima Antlers · Puan 5.98.1B05.09.26 · Avispa Fukuoka 1 - 1 Mito HollyHock · Puan 8.16.7M12.09.26 · Mito HollyHock 0 - 1 Kawasaki Frontale · Puan 6.76.5G17.10.26 · Kashima Antlers 2 - 0 V-Varen Nagasaki · Puan 6.5

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Tokyo Verdy 6.9, Kawasaki Frontale 6.1, V-Varen Nagasaki 7.4, V-Varen Nagasaki 7.6, Kashiwa Reysol 7.3, Gamba Osaka 6.2, Kyoto Sanga FC 6.5, Machida Zelvia 7.3, Kashima Antlers 5.9, Avispa Fukuoka 8.1, Kawasaki Frontale 6.7, V-Varen Nagasaki 6.5ort. 6.8816.05.26 · Mito HollyHock 0 - 1 Tokyo Verdy · 6.924.05.26 · Mito HollyHock 1 - 3 Kawasaki Frontale · 6.130.05.26 · V-Varen Nagasaki 1 - 0 Mito HollyHock · 7.406.06.26 · Mito HollyHock 0 - 1 V-Varen Nagasaki · 7.608.08.26 · Kashiwa Reysol 2 - 1 Mito HollyHock · 7.315.08.26 · Mito HollyHock 1 - 1 Gamba Osaka · 6.222.08.26 · Kyoto Sanga FC 1 - 3 Mito HollyHock · 6.529.08.26 · Mito HollyHock 1 - 1 Machida Zelvia · 7.302.09.26 · Mito HollyHock 4 - 2 Kashima Antlers · 5.905.09.26 · Avispa Fukuoka 1 - 1 Mito HollyHock · 8.112.09.26 · Mito HollyHock 0 - 1 Kawasaki Frontale · 6.717.10.26 · Kashima Antlers 2 - 0 V-Varen Nagasaki · 6.56.58.1

90 dakika başına profil27 maç · 2.228 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.87, Kilit pas 2.42, Çalım 1.07, Pas isabeti 82%, Kazanılan ikili 49%, Top kazanma 3.08, Aldırdığı faul 1.13Şut: 0.87Kilit pas: 2.42Çalım: 1.07Pas isabeti: 82%Kazanılan ikili: 49%Top kazanma: 3.08Aldırdığı faul: 1.13Şut0.87Kilit pas2.42Çalım1.07Pas isabeti82%Kazanılan ikili49%Top kazanma3.08Aldırdığı faul1.13
90 dakika başına profil
Şut0.87
Kilit pas2.42
Çalım1.07
Pas isabeti82%
Kazanılan ikili49%
Top kazanma3.08
Aldırdığı faul1.13
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2026: Gol 0, Asist 0; 2027: Gol 0, Asist 12027 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8222.03.26 · İlk 11: 90'11.04.26 · Sonradan: 19'19.04.26 · İlk 11: 90'24.04.26 · Sonradan: 34'29.04.26 · İlk 11: 90'02.05.26 · İlk 11: 96'06.05.26 · İlk 11: 90'09.05.26 · İlk 11: 90'16.05.26 · İlk 11: 90'24.05.26 · İlk 11: 90'30.05.26 · İlk 11: 90'06.06.26 · İlk 11: 90'08.08.26 · İlk 11: 90'15.08.26 · İlk 11: 90'22.08.26 · İlk 11: 90'29.08.26 · İlk 11: 90'02.09.26 · İlk 11: 90'05.09.26 · İlk 11: 90'12.09.26 · İlk 11: 90'17.10.26 · İlk 11: 45'

Ayrıntılı istatistikler27 maç · 2.228 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)3 (0)90 dk’da 0.87
  • Başarılı çalım8 / 15

Pas

  • Kilit pas3590 dk’da 2.42
  • Pas isabeti82%1.223 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme21 · 23
  • Kazanılan ikili mücadele49 / 99
  • Aldırdığı faul690 dk’da 1.13

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2027J1 LigiMito HollyHock70163000
J1 LigiKashima Antlers1004500
2026J1 LigiMito HollyHock19001.55340
Toplam27012.22840

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım