Grenoble Foot 38Defans
Shaquil Delos
- Forma numarası
- 17
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Pro Ligi
8Maç8 kez ilk 11
704Dakika
0Gol
1Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.63
Gol + asist1
Maç başına dakika81
90 dakikada gol + asist0.11
Sayılar arşivimizdeki 69 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.2G02.05.26 · USL Dunkerque 0 - 1 Grenoble Foot 38 · Puan 6.26.9G09.05.26 · Grenoble Foot 38 1 - 0 ES Troyes · Puan 6.96.1M09.08.26 · RSC Anderlecht 2 - 1 RAAL La Louviere · Puan 6.16.6M16.08.26 · RAAL La Louviere 1 - 2 Gent · Puan 6.66.0M21.08.26 · Standard Liege 2 - 0 RAAL La Louviere · Puan 6.06.9B29.08.26 · RAAL La Louviere 2 - 2 Mechelen · Puan 6.95.7M05.09.26 · Sint-Truiden 4 - 0 RAAL La Louviere · Puan 5.79.0G13.09.26 · RAAL La Louviere 3 - 0 Kortrijk · Puan 9.06.9M19.09.26 · Oud-Heverlee Leuven 2 - 0 RAAL La Louviere · Puan 6.96.0M10.10.26 · RAAL La Louviere 1 - 4 Club Brugge · Puan 6.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil25 maç · 1.729 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.86 |
| Kilit pas | 1.56 |
| Çalım | 2.18 |
| Pas isabeti | 70% |
| Kazanılan ikili | 60% |
| Top kazanma | 3.67 |
| Aldırdığı faul | 1.44 |
Son maçları
- Pro LigiRAAL La Louviere1Club Brugge4Sarı kart 190' İlk 116.0
- Pro LigiOud-Heverlee Leuven2RAAL La Louviere090' İlk 116.9
- Pro LigiRAAL La Louviere3Kortrijk0AAsist 190' İlk 119.0
- Pro LigiSint-Truiden4RAAL La Louviere0Sarı kart 174' İlk 115.7
- Pro LigiRAAL La Louviere2Mechelen290' İlk 116.9
- Pro LigiStandard Liege2RAAL La Louviere090' İlk 116.0
- Pro LigiRAAL La Louviere1Gent290' İlk 116.6
- Pro LigiRSC Anderlecht2RAAL La Louviere190' İlk 116.1
- Lig 2Grenoble Foot 381ES Troyes081' İlk 116.9
- Lig 2USL Dunkerque0Grenoble Foot 38122' Sonradan6.2
- Lig 2Montpellier2Grenoble Foot 38126' Sonradan5.8
- Lig 2Grenoble Foot 382Clermont Foot290' İlk 116.3
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler25 maç · 1.729 dk
Hücum
- Şut (isabetli)10 (4)90 dk’da 1.86
- Başarılı çalım27 / 45
Pas
- Kilit pas2190 dk’da 1.56
- Pas isabeti70%552 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme39 · 14
- Kazanılan ikili mücadele109 / 181
- Aldırdığı faul1790 dk’da 1.44
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Pro LigiRAAL La Louviere | 8 | 0 | 1 | 704 | 2 | 0 |
| 2025 | Coupe de FranceGrenoble Foot 38 | 1 | 0 | 0 | 13 | 0 | 0 |
| Lig 2Grenoble Foot 38 | 29 | 0 | 1 | 1.823 | 1 | 0 | |
| 2024 | Lig 2Grenoble Foot 38 | 31 | 2 | 3 | 1.907 | 2 | 0 |
| Toplam | 69 | 2 | 5 | 4.447 | 5 | 0 | |
Kulüpler
- Grenoble Foot 38Şu an#17
- RAAL La LouviereŞu an#18
